Bir erkeğin beni gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim nasıl davranır?

Bir erkeğin beni harbiden adam gibi sevdiğini nasıl anlarım neler yapar nasıl davranır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kıskanır gözlerini senden alamaz ok ilgilenir çabuk özler vs vs sonra senin bi tarafın kalkar az görüşelim dersin nette cam açmazsın kıskanır başkaları için onunla tartışırsın vs vs aşk biter sevgi falan kalmaz bu hep böyle olmuştur olmaya devam edecektir.

Erkekler Ne Diyor 16

• Anlaman zor... İlk başlardaki davranışları neler ne kadar zaman olmuş aranızda ne gecti bunları bilmeden böyle bir soruya cevap verilmesi zor.

• en başta biraz kıskanması lazım. ailesiyle falan tanıştırmasına da kanma bence.

• haklısın

• Fazla kıskanmıyor benim hoşuma gidiyordu ama beni sıkmamasını söyledim o da kısakansa bile dile getirmeye korkyor beni kıskandırmaya çalışıyo ama yemezler :)

• ilgi gösteriyorsa tavirlarina ve konuşmalarına dikkat ediyorsa

• Ben bi yoldan cevabını veriyim tabi eğer şu an sevgili değilseniz ve o teklfte bulundu sende sevgısıne ınanmak ıstıyosan ona sadece hayır de ve çocuğun yaptıklarını izle umursamaz yoluna devam ederse bellıkı sevmıodur fakat ne kadar cok senı ıstemesıne ragmen kalbıne gömmeye triplere girmeye başlrsa seviyodur

• Senin için bilgisayar başından kalkıyorsa evlen onunla ^^

• o.O :)

• ne tuhaf değimi bende kızlar yönünden endişeliyim. kime güveneyim bilmiyorum.

• Güvensizlik kötü birşey ve kolay kolay da yerine gelmiyor

• bende sana aynı soruyu sormak istiyorum. bir kızın beni gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim?

• Çok kolay utangaçlığı varsa sürekli göz kontağı kuruyorsa utangaç olmasına rağmen hep seninle iletişim kurmak istiyosa fazla kırıcı bişey demeden hemen alınıyosa ve trip atıyosa seviyodur ben şhsen böyleyim ve böyle düşünüyorum.

• Sana aşığım diyen birinin doğru söylediğinden nasıl emin olabiliriz?uzman.tv sitesinde aratırsan cevabı bulursun

• Kişiden Kişiye Değişir Mayk .

• Yanii corci öylee.

• kıskanıyorsa,dokunmaya bakmaya kıyamıyorsa deli gibi seviyordur.

• Dokunmaya kıyabiliyor ama mesjlarda ben sana dokunmaya kıyamıyorum diyor ama buluştuğumuzda hep öpmek istiyor

• normaldir, masumane öpücüklerdir diye umuyrum :p

• heh masumane yesinler :)

• sana kolay kolay açılamaz ilk başta rahat dokunamaz yanında kızarır diğer kızlara çok samimiyken senle arasına mesefe koyar senden sakınır çekinir gözünün içine rahat bakamaz

• çok rahat dokunabilyor bana seven insan sevdiğinin elini tutmaya bile kıyamaz bence

• Öncekileri Göster
    • hala saçmalıyorsun farkındamısın?

• tamam ben saçmalıyorum haklısın

• gururna dokun gurur yapıyorsa yok bişey çünkü aşkın gururu olmaz

• anlayamazsın en iyisi evlenelim de o zaman anlarsın neyin ne olduğunu :))

• Seni çılgın. :)

• Öncekileri Göster
    • :)) tamam

• :)

• derin derin gözlerinin içine bakıyorsa seviyordur.

• sorup öğren bukadar basit

• başka bir tür iletişime geç onla ne bilem faceden cep elden mesaj at dene bakalım ne diyor sana ama zamanla yap bunu ona

Kızlar Ne Diyor 6

• Eski sevgilisin numarası duruyorsa telefonunda ya da fecesinde onu sil ben yaptımm kime ne kadar değer verdiği cıktı ortaya

• Ay valla bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum

• :)

• biinsan sana sureklı senı sevıyorum dıyorsa,senı sevıyor demek degıldır.süreklı arıyorsa aldatmıyor anlamınada gelmez.iyi gunlerını senle geçırmeye calısıyorsa buda sevdıgı anlamına gelmezsureklı ılgı gosterıyosada sevgının gostergesı degıldır bu.biinsan sana sevdıgını soylemeyıp gosterıyorsa,aramasa bıle aklında olduguna daır guvenı sana verıyse,kötü gununde yanındaysa,sana deger verıp kızıyorsa endıselenıyorsa al sana sevdıgının belgesı.

• ya naptın damardan girdin helaLL

• Öncekileri Göster
    • gösterır ınsallah

• Aynen benimki diyodu sonuda napabilirim dedim çok diyodu sıkıldım artık sonra bana trip atıyo mall bende söyleme hissettiir dedim :)

• Sozlerine degil hareketlerine bakacaksin

• Face'ini eklerse hoşlanıyor, dürterse kesin aşık. :)))

• haha :)

• :))

• Dürttü :))

• onunla ufak bi diyalog kur seninle konuşurken aptal aptal sırıtıyorsa anlaki bişi var

Yükleniyor...