Erkekler nasıl aşık olur?

Erkekler ! nasıl kızlara aşık olur birinin beni çok sevmesini istiyorum bi taraflarnı kaldrmadan =/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok ilgi göstermezsen aşık olurlar sana erkekler bundan anlıyorlar tatlım.Çok ilgi gösterdiğin sevgini belli ettiğin zaman nasılsa cepte diyorlar ve soğuyorlar ulaşılmaz kızı oyna

• ne alakabe ask dedigin sadece arzu...

• saol canım .

Erkekler Ne Diyor 16

• Erkekten erkeğe göre değişir;bana göre kadının sadesi ve doğalı makbul. fiziksel olmaktan ziyade fikirleri de doğal olup benimle uyuşmalı. olgun olmalı.

• valla ben ilk görüşte olurum sonradan başka bir kız ters takla da atsa karşımda hoşlanmıyorsam çok zor yani

• hemen aşık olurlar

• aşk diye bir şey yok dostum.

• salak bir anına denk gelir

• Nasıl aşık olur değilde nasıl benden hoslanır dıye sorsan daha dogru. Ben 2 sene önce oturdugum bi yerde bır kız görmustum onunla tanısmak ıcın çok çabaladım ve basardım tanıyınca aşık oldum hala severim kendisini şu anda nisanlıyız :)

• allah bozmasn =)

• Ulaşılmaz kızı oynarsan kaybedersin reyis

• bol bol yüzyüze zaman geçirme ve samimi içten sohbetlerle :) birazda iki tarafında kültürlü ve eğlenmeyi bilmesi lazım

• Çok genel bir soru. Naz yapan, ilgisiz davranan yahut aman kuyruğu kaptırmayım derdine düşerek kendini kasan, iki gözlü davranan kızlara hayatta aşık olmam. Eğer erkeğin karakteri oturmuşsa, zaten kıç kalkma olayı ortadan kalkar. Bir kadın olarak gidip teklif etseniz bile size hafifmeşrep muamelesi asla yapmaz. Aksine helal olsun ya, toplum normlarını delen bir kadına vallahi değer verilir diye düşünür.Karakterli birine karşı (enerjinizin tuttuğu tabi) kendiniz olsanız kesinlikle sizi severler...

• Tamam la üzülme olurum ben sana aşık :D

• bi taraflarını kaldırmadan çok zor malesef..

• way be bulursun inş bence sevbilirler çünkü bende bir kızı sevmiştm daha önce bi taraflrm kaldrmadan :D

• dogal halin yani kendin gibi oluşun..aşık olsun diye çabalamayışın..cezbedebilir...bazen bir bakış bazen bir söz hatta küçük bir mimik bile sebep olur aşka..aslında şu var..asıl aşık erkektir...erkek aşıktır kadın maşuk..kadın aşık olamaz kadın aşık olunandır...düşünüldügünde gerçek bu...

• Hemde deli gibi. Aklından hiç çıkmaz. Salya sümük ağlar bide. Ne yani erkekler duygusuz yaratık mı?

• kendini kas, hafif gidecekmiş hissi ver o zaman.

• o zmn belli etmioruz =/

• Bu kişiye ve amaca göre değişir tabiiki. izin üzerinizde sadece cinsellik amacı varsa sizide aşk ile ikna edebileceğini sezdiyse AŞK RÖLÜ oynar.

• Öncekileri Göster
  • Senin istemenle aşık olmaz, istekle aşık olunmuyor. En fazla hoşlanabilir senden ama aşık olmaz.

• Korkuyla ilişki yürümezseni kaybetmekten korkması için ideal bir sevgiliye sahip tüm vasıflara sahip olman gerekir, yada bundan bir on yıl öncesinde yaşıyor olmanız gerekir. İlişkiler bu kadar basitleşmişken yeni bir ilişkiye başlamak artık çok kolaylaşmışken, heyecan bittikten sonra muhtemelen başka birine yelken açacaktır. Sonuçta artık elimi sallasam ellisi mantığını güdüyor herkes kızlarda erkeklerde, hal böyleyken çok zor bir bağlılık sağlamak.

• şu an hoslanıyor kaybetmektn korksun istiyorum =/

• sen bir tarafını kaldırırsan aşık olan olur sana :)

• bu aptalca bi cevap bn onu sımartmak anlamnda dedm sımarrsa baska arayslara gecer

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilsek bilsek

• gizemli ol :)

• saol canım =)

• yalnız ilk cumlem nasıl olmuş o oyle :D bigün bak bigün bakma bi adım at kendini geriye cek o on adım atsın anlamında :)

• yani bigün gözlerinin içine bak yani bakışın bigün kendini geriye cekmek gibi hep üstüne giden sen olma yeri geldiğinde kendini geri cekmeyi bilmelisin seni merak etmeli. kendinden tamamen hoşlandığını bilmemeli tereddüt içinde kalmalı bu sekilde onun dikkatini cekersin ve seni elde etmeye calışır sen gizemli kaldıkcada zamanla bağlanır sahsen bende hep boyle olmuştur :) bunun gibi seyler seni merak etsin seni çözmesine izin verme ;)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...