• Sor
  • Bence

İlk buluşmada ne konuşulur?

hoslandıgım cocukla ilk kez bu haftasonu buluscaz.telefonda mesajlasırken bıle konuscak konu bulamıyoruz.bulusunca ne konusabılırız?ne tarz film... Daha Fazla

En İyi Görüş

• İlk başlarda yani bu işlere başlarken bu tarz düşünceler oluyor. Ancak daha sonra anlıyorsun ki senin böyle düşünmen hiçbişeyi değiştirmiyor. Çünkü karşı tarafta senin durumuna düşebiliyor. O yüzden böyle olumsuz düşünmeyip anı yaşamak lazım. En fazla ne olabilir ki ? O sana bakar sen ona bakarsın bi anda dudaklarına yapışır. En azından ben ilkinde böyle yapmıştım :)

Erkekler Ne Diyor 12

• altın fiyatları..

• teosofik kateşizm hakkında konuşabilirsiniz mesela..

• hinduizm hakkında da olabilir

• Öncekileri Göster
    • yeniden o kadar masum olabilseydim :(((

• elinde martini kadehiyle gezmezdin :((

• Bu tip sorlara verilecek cevaplar doğrultusunda yapılacask hareketler ilişkinin doğal gelişim sürecini olumsuz etkiler ve de seni olmadığın biri gibi gösdterebilir karşındaki kişiye, yapmacıklaşabilirsin, ondan bence oluruna bırak o an içinden geldiği gibi davran :)

• hava-civa yaşadıgın seylerden bahset son zamanlardaki ,okul ,alışveriş,ekonomi,siyaset falan işte xD

• konu konuyu açar emin ol eskiden insanlarla biraz muhabbet etmişliğiniz elbet vardır bir sorun olmaz görüceksin :)

• napıon nedıyon benım neyımı begendın ?

• eğer bi iki sefer daha konuşacak şey ararsanız işler yolunda gitmiyor demektir.

• şehrin güzelliğinden kötülüğünden bahset, bu belediye hiç hizmet yapamıyor gelecek seçimde bi aday fikrini söyle bence :D

• hihi ben çok rahat biri olduğumdan hafiften başta kasıntı yaparım. muhabbet boldur bende. bi bakmışın 2 saat geçivermiş. yandım anam der eve gitmek için debelenir... tabi muhabbetime iştirak da eder. stand up veya kongre değil sonucta:D

• eeeeeeeeee anlat bakalım NE ANLATAYIM SEN ANLAT BAKALIM ooo saat geçti hadi gidelim :)))

• aklına gelen herşey konuşulur

Kızlar Ne Diyor 5

• cinsellik konuşmayında

• doğal olmaya çalış, konu açmaya zorlarsan komik olursun, ilk tanışma anlarnızdan başlayın gülümsersen oda güç alır senden ve sohbet kendiliğinden açılır nerelere gitmeyi seversiniz kafe v.s. hangi tür film seversiniz sorun bir birinize kasma kendini çok heyecanlansanda rahatlamaya çalış :) iyi şanslar

• Bence ilk bulusmada çok saçma konular konusulur :D Hatta iliskinize devam ederseniz seneler sonrao ilk gununuze gulersiniz :DDD

• bulusunca malak malak bakınıyon kendimden biliyom sonra saçmalama faslı geliyıor

• çekirdek çitleyip, hatun kesin. kim şık kim rüküş falan.

Yükleniyor...