Yabancı erkeklerin Türk kızları hakkındaki düşüncelerini merak ediyor musunuz?

Şahsaen ben ediyordum bir iki şey okudum video falan izledim bizi beğeniyorlar sanırım :) bizim erkeklerimiz bizi hor görüp alay ediyor kezban diyolarlar sonra birlikte olmuyoruz diye rus kızı diye tutturuyolar ve açıkcası artık bizim değerimizi bilmiyorlarsa bende onları önemsemem derecesine geldim :)

Güncellemeler:
yanlış katagoride sormuşum :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tanıdığım yabancı erkeklerin çoğu Türk kızlarını fazlasıyla beğeniyor.

• tanıdığın yabancı erkek var mı? :)

• Öncekileri Göster
    • Evinde misafirleri ağırlayabildiğin veya gidip birilerinin evinde kalabildiğin bir web sayfası. İlle de evinde birilerini ağırlamak zorunda değilsin, buluşmalara partilere neyim de gidebiilirsin.

• yok ya bilmediğim işler

Erkekler Ne Diyor 15

• normal bır turk kızına kurban ederım tum avrupayı rusyayı,yeterkı kezban olmasın:))

• nereye geldin ?

• Türkiyede kadına değer verilmiyor diyosun yabancı ülkedeki rus hatunları türk erkeklerini beyeniyor asıl onların ülkesinde kadına değer verilmiyor bundan emin olabilirsin

• olabilir :)

• Beğeniyorlarmı ? :) Orta doğudan sonrası beğenebilir. Velakin avrupaya a-çı-la-maz-sı-nız...

• hahaha altlarında maden yatıyor sizi mi beğencekler ufak tefek 1.60 boyunuzla gıllı gıllı :D

• senin annen yabancıydı sanırım

• ne yapsınlar türk kızlarını be...:)

• farklı olan her zaman ilgi çeker...

• aa bak bu en iyisiydi

• ;)

• Ne acı dimi :DBiz elin rus kızını pohpolarız, bizim kızları da Yabancı erkekler arar :D

• hayla türk erkekleri ve kızlarının en iyisi olduğunu düşünüyorum da kadına yeterince değer verilmeyen bir ülkedeyiz bnce

• Önyargılar çok baskın hepsi bu :) Önyargılara göre şekilleniyor benim gördüğüm kadarıyla insanlar :)

• rus kadınlarındaki hava balonda bizim kızlardaki hava kamyon lastiğinden fazla. empati yap bizi anlarsın...

• İşin şakası o. Günün sorusunu açan kişinin de ciddiyeti yok, Trolldür kendileri.

• Yanlış kategori diye şikayet ettim. Evet, güncellemeden sonra yaptım bunu.
      safhkdghjasdfhgjkhasdjkgfjkasdggıkyf

• ama diğeri seçicektim :) neyse saol yinede

• Saat kaç :)

• seniin için uyku vakti

• Öncekileri Göster
    • tamam saol en azından ciddiydin

• Rica ederim. İyi geceler.

• türk kızı candır ya. kezban diyenleri umursamamak gerek :(

• ya umursadığımdan değil ondan öncede dikkat edersen hep rusku kızı şöyle böyle diyolardı bir dönem sonra kezban devride kapanıp başka bir şey çıkarırlar

• onlar tamamen özentilik yok rus yok ukrayna vsvs. bizim türk kızındaki duygusal bağlılık hiçbirinde yok.

• davulu sesi uzaktan hoş gelir derler ..bizim buralarda.

• bu kadar sey saymısınadamların senı dusunme ıhtımalı bıle yok bunu kendın soluyosun :))

• tamam bacım ondan

• Öncekileri Göster
    • Rıcaa edlerim cok zarıfsın

• teşekkürler

• Tanımalarına fırsat verin yeter bizden farklı düşünmeyecekler

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu gece sitedeki üyeler bir hayli kadınlara öfkeli :).Ortada uçuşan negatif enerjiden belli.İnşallah sabaha doğru bir sakinleşme olur.Onun haricinde yanılmıyorsam sanatçı Robbi Williams yarı türk olan Ayda Fieldsle evli.Kadın türk.Duyduğuma göre Aydanın güzel yaprak sarmalarına bayıldığı için ona aşık olmuş.Kim diyorki mideden erkeklerin kalbine ulaşammasın diye :).Onun haricinde türk kadını hakkında negatif bir şey duymadım yabancı erkeklerden tabi Jistin Bieberi saymassak.Hayırlısı :).

• :) canım ynlış katagori diye şikayet eder misin dikkat etmemiştim

• Malesef edemem ama bir moda ulaşırsan belki sana yardım edebilirler.Bol şanslar :).

• beğeniyolar tabi farklı geliyorz onlara

• ynlış katagoride sormuşum şikayet eder misin?

• yok.

• kezban deyince kızıyorlar işte:) bir iki şey okumayla mı fikir sahibi oldun

• senin gibilere desinler sıkıntı yok

• ama senin gibilere diyorlar işte hakediyorsunuz

• bana şimdiye kadar diyen hiç olmadı ama senin gibilere diyen arkadaşlarım çok oldu daha kendi cinsini savunamayan ve özellikle bir insanla alay edenlere diyenler oluyo işte napıcaksın bas git şimdi

Yükleniyor...