Yabancı erkeklerin Türk kızları hakkındaki düşüncelerini merak ediyor musunuz?

Gizli Üye
Şahsaen ben ediyordum bir iki şey okudum video falan izledim bizi beğeniyorlar sanırım :) bizim erkeklerimiz bizi hor görüp alay ediyor kezban diyolarlar sonra birlikte olmuyoruz diye rus kızı diye tutturuyolar ve açıkcası artık bizim değerimizi bilmiyorlarsa bende onları önemsemem derecesine geldim :)
Güncellemeler
+1 yıl
yanlış katagoride sormuşum :(
Yabancı erkeklerin Türk kızları hakkındaki düşüncelerini merak ediyor musunuz?