Yabancı erkeklerin Türk kızları hakkındaki düşüncelerini merak ediyor musunuz?

Şahsaen ben ediyordum bir iki şey okudum video falan izledim bizi beğeniyorlar sanırım :) bizim erkeklerimiz bizi hor görüp alay ediyor kezban diyolarlar sonra birlikte olmuyoruz diye rus kızı diye tutturuyolar ve açıkcası artık bizim değerimizi bilmiyorlarsa bende onları önemsemem derecesine geldim :)

Güncellemeler:
yanlış katagoride sormuşum :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tanıdığım yabancı erkeklerin çoğu Türk kızlarını fazlasıyla beğeniyor.

• yok ya bilmediğim işler

• Evinde misafirleri ağırlayabildiğin veya gidip birilerinin evinde kalabildiğin bir web sayfası. İlle de evinde birilerini ağırlamak zorunda değilsin, buluşmalara partilere neyim de gidebiilirsin.

• o ne demek bilmiyorum :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• normal bır turk kızına kurban ederım tum avrupayı rusyayı,yeterkı kezban olmasın:))

• Beğeniyorlarmı ? :) Orta doğudan sonrası beğenebilir.

Velakin avrupaya a-çı-la-maz-sı-nız...

• rus kadınlarındaki hava balonda bizim kızlardaki hava kamyon lastiğinden fazla. empati yap bizi anlarsın...

• ne yapsınlar türk kızlarını be...:)

• davulu sesi uzaktan hoş gelir derler ..bizim buralarda.

• hahaha altlarında maden yatıyor sizi mi beğencekler ufak tefek 1.60 boyunuzla gıllı gıllı :D

• senin annen yabancıydı sanırım

• Tanımalarına fırsat verin yeter bizden farklı düşünmeyecekler

• Türkiyede kadına değer verilmiyor diyosun yabancı ülkedeki rus hatunları türk erkeklerini beyeniyor asıl onların ülkesinde kadına değer verilmiyor bundan emin olabilirsin

• olabilir :)

• İşin şakası o. Günün sorusunu açan kişinin de ciddiyeti yok, Trolldür kendileri.

• ama diğeri seçicektim :) neyse saol yinede

• Yanlış kategori diye şikayet ettim. Evet, güncellemeden sonra yaptım bunu.

safhkdghjasdfhgjkhasdjkgfjkasdggıkyf

• bu kadar sey saymısınadamların senı dusunme ıhtımalı bıle yok bunu kendın soluyosun :))

• teşekkürler

• Rıcaa edlerim cok zarıfsın

• tamam rahatsız oluyosun diye dedim bu arada bn kaba bir insan değilim özür dilerim

• Öncekileri Göster
  • farklı olan her zaman ilgi çeker...

• ;)

• aa bak bu en iyisiydi

• Ne acı dimi :D

Biz elin rus kızını pohpolarız, bizim kızları da Yabancı erkekler arar :D

• Önyargılar çok baskın hepsi bu :) Önyargılara göre şekilleniyor benim gördüğüm kadarıyla insanlar :)

• hayla türk erkekleri ve kızlarının en iyisi olduğunu düşünüyorum da kadına yeterince değer verilmeyen bir ülkedeyiz bnce

• nereye geldin ?

• Saat kaç :)

• Rica ederim. İyi geceler.

• tamam saol en azından ciddiydin

• Sen şuan bizimle resmen kafa buluyorsun. Öyle bir genelleme yapmışsın ki sanki bütün türk erkekleri ruslarla evli de türk kızlarına erkek kalmamış. O dalga geçen g*tleklerin hepsi seve seve değil öbür türlü evleniyorlar işte o türk kızlaryla. Takılmayın bu konulara. Daha ciddi meselelerimiz var.

• Öncekileri Göster
  • türk kızı candır ya. kezban diyenleri umursamamak gerek :(

• onlar tamamen özentilik yok rus yok ukrayna vsvs. bizim türk kızındaki duygusal bağlılık hiçbirinde yok.

• ya umursadığımdan değil ondan öncede dikkat edersen hep rusku kızı şöyle böyle diyolardı bir dönem sonra kezban devride kapanıp başka bir şey çıkarırlar

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu gece sitedeki üyeler bir hayli kadınlara öfkeli :).Ortada uçuşan negatif enerjiden belli.İnşallah sabaha doğru bir sakinleşme olur.Onun haricinde yanılmıyorsam sanatçı Robbi Williams yarı türk olan Ayda Fieldsle evli.Kadın türk.Duyduğuma göre Aydanın güzel yaprak sarmalarına bayıldığı için ona aşık olmuş.Kim diyorki mideden erkeklerin kalbine ulaşammasın diye :).Onun haricinde türk kadını hakkında negatif bir şey duymadım yabancı erkeklerden tabi Jistin Bieberi saymassak.Hayırlısı :).

• Malesef edemem ama bir moda ulaşırsan belki sana yardım edebilirler.Bol şanslar :).

• :) canım ynlış katagori diye şikayet eder misin dikkat etmemiştim

• beğeniyolar tabi farklı geliyorz onlara

• ynlış katagoride sormuşum şikayet eder misin?

• yok.

• kezban deyince kızıyorlar işte:) bir iki şey okumayla mı fikir sahibi oldun

• bana şimdiye kadar diyen hiç olmadı ama senin gibilere diyen arkadaşlarım çok oldu daha kendi cinsini savunamayan ve özellikle bir insanla alay edenlere diyenler oluyo işte napıcaksın bas git şimdi

• ama senin gibilere diyorlar işte hakediyorsunuz

• senin gibilere desinler sıkıntı yok

Yükleniyor...