Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?

erkekler nasıl fizik tipi olan kızlardan hoşlanır serseri gibi olan küfür eden kızlardan hoşlanırlar mı ? veya kızlarda serseri gibi küfür eden erkeklerden hoşlanırlar mı ?

0|0
9|68

En İyi Erkek Görüşü

• link Saçları böyle olsun.

link Dudakları böyle olsun.

link Teni böyle olsun.

link Karakteri böyle olsun

link Böyle tavırları olsun.

link Bakışları böyle olsun.

link Ayakları böyle olsun.

link Poposu böyle olsun.

link Bunun gibi yemek yapabilsin.

link Sabah uyanınca böyle gülsün.

link Bunun gibi kafası bassın.

:))

2|0

Erkekler Ne Diyor 68

• Normal boylarda ve normal kiloda Sakin ağırbaşlı güleryüzlü hanım hanım

0|0
  • Aslında Makyajda çok önemli değil sadelikte,bu gerçekten kişiden kişiye değişiyor önemli olan Samimi bir kız olması içten olacak..Ben böyle kızlardan hoşlanıyorum ayrıca zekasını belli edebilmeli ve nerde ne yapması gerektiğini çok ii bilmeli... Şu an bu şekilde kız sayısı etrafta gördüğüm kadarıyla çok az :S Samimi Hatunlar candır [+1] :)

0|0
  • Kız gibi kız olan kızlardan..
    Kimseye benzemeyen..
    Kimseye özenmeyen..
    Doğal olan..

1|0
    • 2ay

aynen yaa... Bizdekiler hepsi kokowlari seviyoor ((

• 2ay

Bu devirde iyi kızların değeri bilinmez zaten..

• az konuşsun az harcasın çok iş yapsın.

0|0
  • Uzun saçlı olanlardan kanks :)

0|0
  • yoklukta farketmez..

0|0
  • farkı ayrımı yok kız olsun da hepsinden hoşlanırız :D türk erkeği düşüncesi =)

0|0
  • az bakımlı olsun yeterli boya küpüne düşmesin

0|0
  • çok soru sormayan!!

0|0
  • kişiye göre değişir bu malesef

0|0
  • Her kızdan hoşlanır (Yalnızsa)

0|0
  • Kendini çok iyi tanıyan, egosu ile kavgalı, olayları oluruna bırakmayıp sonuna kadar mücadele eden, filmlere konu olacak değil kendi filminin senaryosunu yazıp bu filmde boş rol oynamak yerine daha mütevazi bir rol ile karşısındakine önemli mesajlar veren merhamet sahibi olan yaradılanı yaradandan ötürü seven bir kızdan hoşlanır.

2|0
  • az konuşan..
    herşeye karışmayan..
    kıskançlığı paranoya haline getirmeyen..
    söz dinleyen..
    az soru soran..
    az cevapla yetinen..
    zeki-çevik-atletik:P

0|1
  • şerefi , namusu olan kızlardan hoslanırım :)

0|0
  • Ben bir kızdan nasıl hoşlanırım ?

İlk önce insan olacak

Benim ilgilendiğim konulara ilgi duyuyorsa..

Çok konuşmak yerine az ve öz konuşuyorsa..

İnsanları kötülemek,aşşağılamak veya kusurlarını bulmaya çalışmıyorsa..

Doğal güzelliği varsa..

Bana yanındayken iyi vakit geçirebilecek biri ise..

Ailesiyle ve çevresiyle bir sorunu yoksa..

Gözü yükseklerde değilse.

Şımarık ve ukala olmayan..

Ağır başlıysa.

Erkeğini kıskanıyorsa sadık saygılıysa.

Anne baba değerini büyüklerini bilen biriyse.

Yeri geldiğinde çocuksu yeri geldiğinde erkeksi davranıyorsa.

Giyimine temizliğine dikkat ediyorsa.

Arkadaşları arasında seviliyorsa..

Başkışlarıyla bazı şeyleri anlatabiliyorsa..

Benim eksik yönlerimi görüp bana tatlı bir dille anlatabiliyorsa..

En önemlisi paylaşmayı ve sevgiyi biliyorsa ben o kişiden hoşlanırım.

1|0
  • Giyim kuşak oldumu bir bayan da zaten kız kendini göstermiş olur çok güzel olmasada

0|0
  • Ağır başlı olacak girdiği ortamda sesli gülmeyecek cıvık olmayacak yolda yürürken sakız çiğnemeyecek kısa giymecek ailesi dışı hiçbir erkekle samimi olmayacak benim istediğim tek kız tipi budur inşallah Allah karşıma çıkarır.

1|1
  • hepsinden hoşlanırız.

1|0
  • Her erkeğin söylemeye çekindiği karakterli ve dış görünüşe önem vermeyen biri gibi görünmeye çalışarak başkalarını etkilemeye çalıştığı şeyi söyleyip kızların karakterinden ve ahlakından hoşlanırız diyemicem malesef. En önemli özellik> G Ü Z E L L İ K
    O geldi mi diğerlerine bakmaya başlarız artık. Malesef ki böyle :)

0|2
    • Kısmen katılmakla birlikte, bazen insanın içtenliği ve samimiliği de insanı alabiliyo. Ortalamanın altındaki bireyleri baş tacı yapmışlığı vardır.

• Doğru diyosun içtenlik ve samimilik insanı tatlı yapar ama gülüşü bir başkadır öylelerinin, gülüşü güzeldir içtendir gözlerinin içi gülüyodur buda yine güzelliğe etki ediyo :)

• Efendi sakin gülerüyüzlü anlayışlı kibar ve aile kızı olmasına dikkat ederim..Şahsen yavşak kızlardan hoşlanmam.Küfür eden sigara içen erkek gibi davranan kızlar iticidir.Ancak bazı kızlar serseri erkeklerden hoşlanıyor.

0|0
  • gösterip elletmiyorlarsa hoşlanmıyorum, kandırmasınlar insanı

0|0
  • Bilemezsin erkeğe göre değişir mesela benim uçsuz bucaksız hayal gücünü kullanabilen kızlar ilgimi çeker. Dış görünüş pek önemli değil.

1|0
  • Bebek Yüz

İnce Bel

Kılsız

0|0
  • doğal güzelliği olmalı :)

0|0
  • şahsen ben hamın hanımcık birini bulursam takıcam yüzüğü :)) ayrıca küfür eden kızlar ne kadar itici geliyor anlatamam. tıpkı ortadan ikiye bölünmüş solucan gibi iğrendiriyolar :((

1|1
    • bende öyle düşünüyorumda bazen öyle kızların yanında sevgililerini görüyorum şok oluyorum karşıklıklı küfürleşiyolar iğrenç

• ama espri yapan erkek biraz kanka işi açıkçası tabi benim karşıma öyle bi erkekte çıkmadı yaa neyse =))

• hayat işte naparsın. :((

• Hanım hanımcık göstermelik olmasın rahat olsun zaten ben seviyorsam koy gitsin

0|0
  • Arkadaş bikere farklı olacak herkezleşmicek SAdece benim kimseyle konuşmucak :D

0|0
    • Allah allah sen bu dedigini yapiyomusun ki ayrica sevgliiden bahsediyoruz koleden degil

• ben yaptıgım için Söylüyorum

• inatçı olmayan,kapris yapmayan,güleryüzlü olan,sadık olan,trip atmayan ve kilolu olmayan kızlardan hoşlanır erkekler...

0|0
  • erkekler, hiç bir şeye hayır demeyen kızlardan hoşlanır

0|0
  • Edep saygı ve kapalı olması tercihim

1|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 9

• erkekten erkeğe değişir bacı sana ne lazım

0|0
  • her türlüsü var

0|0
  • Dinleyici olan.

0|0
  • Erkeklerin hoslandıgı kız tipi : Makyajlı seksi akıllı . Aşık olduktan sonra makyajsız akıllı sadece benim yanımda seksi olan

0|0
  • Kişiden kişiye değişir

0|0
  • Kezban severler.

1|0
  • Genelleme yapılamaz.

Her erkek sadece kendi kriterlerine uygun kızlardan hoslanır.

0|0
  • kişiye göre degişir canım öyle insan gördüm o... dedigini aldı evinin hanımı yaptı

0|0
  • küfür etmeyen erkek olduğunda hoşlanmayabilirim

0|0
Yükleniyor...