• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?

erkekler nasıl fizik tipi olan kızlardan hoşlanır serseri gibi olan küfür eden kızlardan hoşlanırlar mı ? veya kızlarda serseri gibi küfür eden... Daha Fazla

En İyi Görüş

• link Saçları böyle olsun. link Dudakları böyle olsun. link Teni böyle olsun. link Karakteri böyle olsun link Böyle tavırları olsun. link Bakışları böyle olsun. link Ayakları böyle olsun. link Poposu böyle olsun. link Bunun gibi yemek yapabilsin. link Sabah uyanınca böyle gülsün. link Bunun gibi kafası bassın.:))

Erkekler Ne Diyor 66

• Uzun saçlı olanlardan kanks :)

• şerefi , namusu olan kızlardan hoslanırım :)

• farkı ayrımı yok kız olsun da hepsinden hoşlanırız :D türk erkeği düşüncesi =)

• Okadar zor durumdami ya bizim turk erkekleri :)

• Öncekileri Göster
    • Amiiiiin :))

• =) amin diyesim gelmedi

• az bakımlı olsun yeterli boya küpüne düşmesin

• yoklukta farketmez..

• az konuşsun az harcasın çok iş yapsın.

• Her kızdan hoşlanır (Yalnızsa)

• hepsinden hoşlanırız.

• Kız gibi kız olan kızlardan..
    Kimseye benzemeyen..
    Kimseye özenmeyen..
    Doğal olan..

• az konuşan..
    herşeye karışmayan..
    kıskançlığı paranoya haline getirmeyen..
    söz dinleyen..
    az soru soran..
    az cevapla yetinen..
    zeki-çevik-atletik:P

• çok soru sormayan!!

• gösterip elletmiyorlarsa hoşlanmıyorum, kandırmasınlar insanı

• kişiye göre değişir bu malesef

• Kendini çok iyi tanıyan, egosu ile kavgalı, olayları oluruna bırakmayıp sonuna kadar mücadele eden, filmlere konu olacak değil kendi filminin senaryosunu yazıp bu filmde boş rol oynamak yerine daha mütevazi bir rol ile karşısındakine önemli mesajlar veren merhamet sahibi olan yaradılanı yaradandan ötürü seven bir kızdan hoşlanır.

• Ben bir kızdan nasıl hoşlanırım ?İlk önce insan olacakBenim ilgilendiğim konulara ilgi duyuyorsa..Çok konuşmak yerine az ve öz konuşuyorsa..İnsanları kötülemek,aşşağılamak veya kusurlarını bulmaya çalışmıyorsa..Doğal güzelliği varsa..Bana yanındayken iyi vakit geçirebilecek biri ise..Ailesiyle ve çevresiyle bir sorunu yoksa..Gözü yükseklerde değilse.Şımarık ve ukala olmayan..Ağır başlıysa.Erkeğini kıskanıyorsa sadık saygılıysa.Anne baba değerini büyüklerini bilen biriyse.Yeri geldiğinde çocuksu yeri geldiğinde erkeksi davranıyorsa.Giyimine temizliğine dikkat ediyorsa.Arkadaşları arasında seviliyorsa..Başkışlarıyla bazı şeyleri anlatabiliyorsa..Benim eksik yönlerimi görüp bana tatlı bir dille anlatabiliyorsa..En önemlisi paylaşmayı ve sevgiyi biliyorsa ben o kişiden hoşlanırım.

• inatçı olmayan,kapris yapmayan,güleryüzlü olan,sadık olan,trip atmayan ve kilolu olmayan kızlardan hoşlanır erkekler...

• güzel ve küfür eden kadar çekici kız yoktur bana göre ama aman sigara içmesin karşılıklı birbirimize küfür edelim sonra ne bileyim tartışırken felan -lan -len dediğimizde takmaz hehe ben öyle birini tanıyorum :D

• Her erkeğin söylemeye çekindiği karakterli ve dış görünüşe önem vermeyen biri gibi görünmeye çalışarak başkalarını etkilemeye çalıştığı şeyi söyleyip kızların karakterinden ve ahlakından hoşlanırız diyemicem malesef. En önemli özellik> G Ü Z E L L İ K
    O geldi mi diğerlerine bakmaya başlarız artık. Malesef ki böyle :)

• Kısmen katılmakla birlikte, bazen insanın içtenliği ve samimiliği de insanı alabiliyo. Ortalamanın altındaki bireyleri baş tacı yapmışlığı vardır.

• Doğru diyosun içtenlik ve samimilik insanı tatlı yapar ama gülüşü bir başkadır öylelerinin, gülüşü güzeldir içtendir gözlerinin içi gülüyodur buda yine güzelliğe etki ediyo :)

• hepsinden hoşlanır.bütün kızlar güzeldir:P

• Bebek Yüzİnce BelKılsız

• erkekler, hiç bir şeye hayır demeyen kızlardan hoşlanır

• farketmez bunlar çok önemli değil

• Bilemezsin erkeğe göre değişir mesela benim uçsuz bucaksız hayal gücünü kullanabilen kızlar ilgimi çeker. Dış görünüş pek önemli değil.

• güler yüzlü olması kafi

• küfür veya sigara ... kızı gözümde bitirir.erkegi de saygıdegerlikten cıkartır.

• bunun bir genellemesi yok. otada b.kada konar die buna diolar.

• Sadık kızlardan

• Masum görünen beyaz tenli kumral saçlı sürekli gülümseyen enerjisi yüksek siyah göz renkli bakımlı kafasını masaya koyduğunda tatlı gözüken bir kız hayalim.

• zeki olsun kulturlu olsun ahlaklı olsun elı ayagı duzgun olsun yeter :D bide çok olacak ama sıyah buuyk gözlere sahıpse oda olur :)

• Verenden

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...