Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?

erkekler nasıl fizik tipi olan kızlardan hoşlanır serseri gibi olan küfür eden kızlardan hoşlanırlar mı ? veya kızlarda serseri gibi küfür eden erkeklerden hoşlanırlar mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link Saçları böyle olsun. link Dudakları böyle olsun. link Teni böyle olsun. link Karakteri böyle olsun link Böyle tavırları olsun. link Bakışları böyle olsun. link Ayakları böyle olsun. link Poposu böyle olsun. link Bunun gibi yemek yapabilsin. link Sabah uyanınca böyle gülsün. link Bunun gibi kafası bassın.:))

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben bir kızdan nasıl hoşlanırım ?İlk önce insan olacakBenim ilgilendiğim konulara ilgi duyuyorsa..Çok konuşmak yerine az ve öz konuşuyorsa..İnsanları kötülemek,aşşağılamak veya kusurlarını bulmaya çalışmıyorsa..Doğal güzelliği varsa..Bana yanındayken iyi vakit geçirebilecek biri ise..Ailesiyle ve çevresiyle bir sorunu yoksa..Gözü yükseklerde değilse.Şımarık ve ukala olmayan..Ağır başlıysa.Erkeğini kıskanıyorsa sadık saygılıysa.Anne baba değerini büyüklerini bilen biriyse.Yeri geldiğinde çocuksu yeri geldiğinde erkeksi davranıyorsa.Giyimine temizliğine dikkat ediyorsa.Arkadaşları arasında seviliyorsa..Başkışlarıyla bazı şeyleri anlatabiliyorsa..Benim eksik yönlerimi görüp bana tatlı bir dille anlatabiliyorsa..En önemlisi paylaşmayı ve sevgiyi biliyorsa ben o kişiden hoşlanırım.

• nefes alan kızlardan

• Dogal ve sade. makyaj surmeyen yani fazla surmeyen, yani dogal olacak her anlamda ister karakter ister gorunus ister davranis

• yoklukta farketmez..

• suratsız

• kızlarda küfür sevmem

• ona her konuda yardımcı olandan haslanır gıbıme gelıyor bende öyle mesela. her konuda kız arkdasıma yardım edıyorum benı cok arıyor

• hele yolda yürürken sigara içen kızlar hiç sevmem, biişiyi anlamadan dinlemeden vır vır konusan, çok ısrarcı olmasın, küfür zaten anlasılır, kız daha yeni tanıstıgında koyumlu moyumlu konusuyosa kaçın ondan, o kızdan hayır gelmez hiç bi erkeğe...

• hiç hiç

• nasıl yani

• demek sadece erkek kalmamış

• Öncekileri Göster
  • güzel ve küfür eden kadar çekici kız yoktur bana göre ama aman sigara içmesin karşılıklı birbirimize küfür edelim sonra ne bileyim tartışırken felan -lan -len dediğimizde takmaz hehe ben öyle birini tanıyorum :D

• ben küfür etmem ama sevgilim bol küfür eder bu yüzden birbirimizi tamamlıyorduk

• erkek olarak küfür eden kızlar bana sadece itici gelir değil hoşlanmak arkadaş bile olmam

• az konuşsun az harcasın çok iş yapsın.

• güler yüzlü olması kafi

• şahsen ben hamın hanımcık birini bulursam takıcam yüzüğü :)) ayrıca küfür eden kızlar ne kadar itici geliyor anlatamam. tıpkı ortadan ikiye bölünmüş solucan gibi iğrendiriyolar :((

• hayat işte naparsın. :((

• ama espri yapan erkek biraz kanka işi açıkçası tabi benim karşıma öyle bi erkekte çıkmadı yaa neyse =))

• ya ben olduğum gibiyimdir. neysem oyum. yapmacık olamam. tabiki yeri geldiğinde canımı veririm, ama sevdiğim kişinin herzaman gülmesini isterim, ağlamasını değil...

• Öncekileri Göster
  • Efendi sakin gülerüyüzlü anlayışlı kibar ve aile kızı olmasına dikkat ederim..Şahsen yavşak kızlardan hoşlanmam.Küfür eden sigara içen erkek gibi davranan kızlar iticidir.Ancak bazı kızlar serseri erkeklerden hoşlanıyor.

• küfür veya sigara ... kızı gözümde bitirir.erkegi de saygıdegerlikten cıkartır.

• bunun bir genellemesi yok. otada b.kada konar die buna diolar.

• küfür eden kadınla işim olmaz ...küfür erkeğe de kadına da yakışmaz

• ufak tefek beyaz ten siyah saç gülüşü şirin olan :D küfreden kızdan soğurum..kız dediğin saf temiz olmalı..

• yanında olunca tüm dertleri bir kenara bırakabileceği kızlardan hoşlanırlar.

• böle nebiliym taktınmı koluna yakışmalı çaktın mı duvara yapışmalı:) ağzı burnu dağılmalı:)

• bu sorudan çok soruldu. orlara bakmalısın...

• her an hertürlü kızdan hoşlanabilirm

• i*ne gibim, puşt gibim

Kızlar Ne Diyor 6

• Kezban severler.

• kişiye göre degişir canım öyle insan gördüm o... dedigini aldı evinin hanımı yaptı

• Dinleyici olan.

• küfür etmeyen erkek olduğunda hoşlanmayabilirim

• ...

• maçlara gidiomusun

• Genelleme yapılamaz.Her erkek sadece kendi kriterlerine uygun kızlardan hoslanır.

• her türlüsü var

Yükleniyor...