• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?

erkekler nasıl fizik tipi olan kızlardan hoşlanır serseri gibi olan küfür eden kızlardan hoşlanırlar mı ? veya kızlarda serseri gibi küfür eden... Daha Fazla

En İyi Görüş

• link Saçları böyle olsun. link Dudakları böyle olsun. link Teni böyle olsun. link Karakteri böyle olsun link Böyle tavırları olsun. link Bakışları böyle olsun. link Ayakları böyle olsun. link Poposu böyle olsun. link Bunun gibi yemek yapabilsin. link Sabah uyanınca böyle gülsün. link Bunun gibi kafası bassın.:))

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 66

• Uzun saçlı olanlardan kanks :)

• farkı ayrımı yok kız olsun da hepsinden hoşlanırız :D türk erkeği düşüncesi =)

• Okadar zor durumdami ya bizim turk erkekleri :)

• Öncekileri Göster
    • Amiiiiin :))

• =) amin diyesim gelmedi

• az bakımlı olsun yeterli boya küpüne düşmesin

• yoklukta farketmez..

• az konuşsun az harcasın çok iş yapsın.

• Her kızdan hoşlanır (Yalnızsa)

• hepsinden hoşlanırız.

• Kız gibi kız olan kızlardan..
    Kimseye benzemeyen..
    Kimseye özenmeyen..
    Doğal olan..

• az konuşan..
    herşeye karışmayan..
    kıskançlığı paranoya haline getirmeyen..
    söz dinleyen..
    az soru soran..
    az cevapla yetinen..
    zeki-çevik-atletik:P

• çok soru sormayan!!

• kişiye göre değişir bu malesef

• inatçı olmayan,kapris yapmayan,güleryüzlü olan,sadık olan,trip atmayan ve kilolu olmayan kızlardan hoşlanır erkekler...

• güzel ve küfür eden kadar çekici kız yoktur bana göre ama aman sigara içmesin karşılıklı birbirimize küfür edelim sonra ne bileyim tartışırken felan -lan -len dediğimizde takmaz hehe ben öyle birini tanıyorum :D

• hepsinden hoşlanır.bütün kızlar güzeldir:P

• Bebek Yüzİnce BelKılsız

• erkekler, hiç bir şeye hayır demeyen kızlardan hoşlanır

• farketmez bunlar çok önemli değil

• Bilemezsin erkeğe göre değişir mesela benim uçsuz bucaksız hayal gücünü kullanabilen kızlar ilgimi çeker. Dış görünüş pek önemli değil.

• güler yüzlü olması kafi

• küfür veya sigara ... kızı gözümde bitirir.erkegi de saygıdegerlikten cıkartır.

• bunun bir genellemesi yok. otada b.kada konar die buna diolar.

• Sadık kızlardan

• Masum görünen beyaz tenli kumral saçlı sürekli gülümseyen enerjisi yüksek siyah göz renkli bakımlı kafasını masaya koyduğunda tatlı gözüken bir kız hayalim.

• zeki olsun kulturlu olsun ahlaklı olsun elı ayagı duzgun olsun yeter :D bide çok olacak ama sıyah buuyk gözlere sahıpse oda olur :)

• Verenden

• size nasıl biri lazım ona göre anlatın

• doğal güzelliği olmalı :)

• şahsen ben hamın hanımcık birini bulursam takıcam yüzüğü :)) ayrıca küfür eden kızlar ne kadar itici geliyor anlatamam. tıpkı ortadan ikiye bölünmüş solucan gibi iğrendiriyolar :((

• bende öyle düşünüyorumda bazen öyle kızların yanında sevgililerini görüyorum şok oluyorum karşıklıklı küfürleşiyolar iğrenç

• Öncekileri Göster
    • ama espri yapan erkek biraz kanka işi açıkçası tabi benim karşıma öyle bi erkekte çıkmadı yaa neyse =))

• hayat işte naparsın. :((

• görünüşü guzel fizik olarak seksi iyi sevişen kızları red edemezler benden söylemesi :D

• Peki bakıpta konusamayan erkekleri ne yapicaz ?

• onları kendi haline bırakcaksın :D

• ona her konuda yardımcı olandan haslanır gıbıme gelıyor bende öyle mesela. her konuda kız arkdasıma yardım edıyorum benı cok arıyor

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 9

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...