• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?

erkekler nasıl fizik tipi olan kızlardan hoşlanır serseri gibi olan küfür eden kızlardan hoşlanırlar mı ? veya kızlarda serseri gibi küfür eden... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 66

• Uzun saçlı olanlardan kanks :)

• farkı ayrımı yok kız olsun da hepsinden hoşlanırız :D türk erkeği düşüncesi =)

• Okadar zor durumdami ya bizim turk erkekleri :)

• Öncekileri Göster
    • Amiiiiin :))

• =) amin diyesim gelmedi

• az bakımlı olsun yeterli boya küpüne düşmesin

• yoklukta farketmez..

• az konuşsun az harcasın çok iş yapsın.

• Her kızdan hoşlanır (Yalnızsa)

• hepsinden hoşlanırız.

• Kız gibi kız olan kızlardan..
    Kimseye benzemeyen..
    Kimseye özenmeyen..
    Doğal olan..

• az konuşan..
    herşeye karışmayan..
    kıskançlığı paranoya haline getirmeyen..
    söz dinleyen..
    az soru soran..
    az cevapla yetinen..
    zeki-çevik-atletik:P

• çok soru sormayan!!

• kişiye göre değişir bu malesef

• inatçı olmayan,kapris yapmayan,güleryüzlü olan,sadık olan,trip atmayan ve kilolu olmayan kızlardan hoşlanır erkekler...

• güzel ve küfür eden kadar çekici kız yoktur bana göre ama aman sigara içmesin karşılıklı birbirimize küfür edelim sonra ne bileyim tartışırken felan -lan -len dediğimizde takmaz hehe ben öyle birini tanıyorum :D

• hepsinden hoşlanır.bütün kızlar güzeldir:P

• Bebek Yüz

İnce Bel

Kılsız

• erkekler, hiç bir şeye hayır demeyen kızlardan hoşlanır

• farketmez bunlar çok önemli değil

• Bilemezsin erkeğe göre değişir mesela benim uçsuz bucaksız hayal gücünü kullanabilen kızlar ilgimi çeker. Dış görünüş pek önemli değil.

• güler yüzlü olması kafi

• küfür veya sigara ... kızı gözümde bitirir.erkegi de saygıdegerlikten cıkartır.

• bunun bir genellemesi yok. otada b.kada konar die buna diolar.

• Sadık kızlardan

• Masum görünen beyaz tenli kumral saçlı sürekli gülümseyen enerjisi yüksek siyah göz renkli bakımlı kafasını masaya koyduğunda tatlı gözüken bir kız hayalim.

• zeki olsun kulturlu olsun ahlaklı olsun elı ayagı duzgun olsun yeter :D bide çok olacak ama sıyah buuyk gözlere sahıpse oda olur :)

• Verenden

• size nasıl biri lazım ona göre anlatın

• doğal güzelliği olmalı :)

• şahsen ben hamın hanımcık birini bulursam takıcam yüzüğü :)) ayrıca küfür eden kızlar ne kadar itici geliyor anlatamam. tıpkı ortadan ikiye bölünmüş solucan gibi iğrendiriyolar :((

• bende öyle düşünüyorumda bazen öyle kızların yanında sevgililerini görüyorum şok oluyorum karşıklıklı küfürleşiyolar iğrenç

• Öncekileri Göster
    • ama espri yapan erkek biraz kanka işi açıkçası tabi benim karşıma öyle bi erkekte çıkmadı yaa neyse =))

• hayat işte naparsın. :((

• görünüşü guzel fizik olarak seksi iyi sevişen kızları red edemezler benden söylemesi :D

• Peki bakıpta konusamayan erkekleri ne yapicaz ?

• onları kendi haline bırakcaksın :D

• ona her konuda yardımcı olandan haslanır gıbıme gelıyor bende öyle mesela. her konuda kız arkdasıma yardım edıyorum benı cok arıyor

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 9

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...