Erkeklerin konuşmaktan hoşlandığı konular nelerdir?

Hoşlandığım çocuğa sohbet açmak istiyorum ama hangi konulardan konuşsam bilemiyorum.. Sizce hangi konulardan muhabbeti açarsam onu etkilerim?.. ;)

Güncellemeler:
Cinsellik dışındaki konuları söyleyin lütfen onu biliyoruz.. :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence Cinsellikle etkilemişsin ki seninle hala devam ediyor. Konu bulamıyorsun cünkü duygunu hiçe saymaya calışıyorsun gibi geliyor. Neden kendin olmayı denemiyorsun? kendini niye acmıyorsun ona? her 10 dakiklık görüşmede sadece cinsellik mi düşünüyorsunuz? Ee sonra ne olacak? bitecek..

Erkekler Ne Diyor 11

• kendi yaptıklarından bahset birlikte şunu yapalım bunu yapalım şuraya buraya gidelim.. şu dersimi birlikte yapalım birlikte kitap okuyalım yeni birşey öğrendim bak şu gibi şeyler konuş bence.. olmazsa cinselliğe gir ama sevmediğin şeylerden değil sevdiğin şeylerden bahset.. tavsiyem işe yarasada yaramasa da bana geri dönüş yap.. olur mu?

• deneyeceğim by centilmen.. ;)

• Arabalar tabiki..

• Futbolla giriceksen dikkatli ol çünkü durupta çok gereksiz ve saçma birşey söylersen o iş orda biter birdaha futbol konusu açsanda dinlemez.First blood çok önemli :D (bkz:counter-strike)

• Ben takım tutmuyorum ama o galatasaraylı.. :)

• Bak başlangıç olarak kendi tuttuğun sevdiğin takımını takip edebilirsin.Oyuncuları falan ilk 11i ezberle.her erkeği etkileyebilecek birşey bu bak :) Off aklıma tonlarca şey geliyo sana ders falan vermem lazım :))) hangi takımlısın ?

• aynen... mesela beşiktaşlı arda dediğin anda olay kopar, o iş orada biter...

• Öncekileri Göster
  • bence futbol hakkında konuşma heleki bide futboldan anlamıyorsan :)) biz zaten o muhabbetleri erkek erkeğe yapıyoruz sen başka konular bul.

• hangi konulara ilgi duyuyor onu öğren önce... her erkek arabalardan ya da futboldan hoşlanır diye bir şey yok... misal, geçende bir bayan arkadaşım "akşamki barcelona-real madrid maçını izledin mi" dedi, ben de hayır deyince "sen ne biçim erkeksin" dedi :D... o yüzden klişeleri bırak, neleri sevdiğini öğren...

• Hahahahah.. :D İlginç doğrusu.. :D

• hergün nerede karşılaşıyorsunuz okulda mı .. face de falan ekledin mi?

• google a gir.. dilare gönder e açık mektup diye bir arama yap.. orada gördüklerin.. epey tüyo verir

• Okulda arka sıramda oturuyor.. :))

• :)Aklima ben bir arkadaşımla onun sınıfında bilgisayarlar hakkında konuşurken yanıma gelen ve "siz neden hep bilgisayar hakkında konuşuyorsunuz, neden kitap, müzik, gezme, sinema hakkında konuşmuyorsunuz?" diyen, okulun en güzel yada 2. güzel kızı olan Tuba adında sarışın, dünya güzeli bir kız geldi... Vay be şimdi düşünüyorumda nede güzeldi :)Muhabbete giremeyince şişiyorsunuz değil mi?

• Araba tabiki. Futbolu demiyorum o da cinsellik gibi. Araba konusunu aç

• Öyle bir geçer zaman ki de Ali kaptan'ın yaptığı denyolukları anlat, onun da onay verdiğini göreceksin..

• Sex muhabbetiyle etkilersin

• Bu senin arkadaşının karakterine göre değişir. Arabalara meraklıysa araba konuşursun , sporsa spor

• cinsellikten konuş vallah kesin etkilersin =D

Kızlar Ne Diyor 3

• Arabalar.Onlar kadar olmasa da bir iki birşey öğren. Benim gibi BMW 7 lerden birine bakıp "uff bu 5 ler de amma agresif bakıyor" diyecek kadar cahil olma yani. :)Sonra zaten olayları futbol. Takımı önemli. Kız kardeşi varsa tanış, kaçırma. En kestirme yol.

• Hangi takımı tutuyorsa onun hakkında bilgi topla ve onunla bu konuda konuş :)

• biz erkeklerle futbolla ılgı konuşmayın derım cunku ucu bası bellı olmuyoo g.saraydan baslarsın fenerde transfer yaparsın alexi orta sahaya alırsın kaleci rüştüyü forvete koymaya kalkarsınız en ıyısımıfutbolll olmazz :))

• birden cinsellik konuşursan seni basit bulur futbolla biraz ilgilen oradan gir işine yarayabilir.futbol seven çok az kadın var erkekler bundan etkilenir

Yükleniyor...