Bir erkek sevildiğini nasıl anlar?

Bir erkek sevildiğini nasıl anlar? Ve nasıl davranırsak bizi diğer kızlardan veya daha önceki sevgililerinden ayırır evlenmek istediği insan şeklinde hayal eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir erkek avcı olarak yetiştirilir.O avlar, o vurur, o pişirir, o yer.Kadınları ise av olarak görür.Öyle yetiştirilmiştir.Erkek sever, erkek sker, erkek, döver, söver, erkek evlenmeye karar verir.Heyttttt bre.Erkek arslandır, erkek kaplandır, erkek kartaldır. Ne zamanki kafese gireceğini hissederse erkek ürker. Erkek kafese sokulmaz çünkü erkek av olamaz. Kafese girecekse kendi istediğinde igrecektir.Erkek sezerse ki onu kafese sokacaksın elinden kaçar ya da bakmışsın o seni yemiş.Şimdi masalı bırakıp dönelim soruna :Bir insan üzerine onun bilgisi olmadan evlilik hesabı yapıyorsan onu gerçekten sevmiyorsundur bence. Sen kendine koca arıyorsundur.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ona samimi davranın ..Ama çok sulu olmayın..Doğal ve ender tavırlar takının...

• ağır takıl direk yatagına girme sakın hani cinselden uzak dur farklı oldunu hiseddir :)

• iskender ısmarla ilan-ı aşk resmen

• edeb haya anlayış kibarlık sefkat ve merhamet.. Bunlarla bir bütün olursan kimse hayır demez merak etme

• Anlamaz öküzler :d

• sabahtan beri cevap yazıyorum en az 4. kişisin bu tar muhabbetde yoruldum artık

• anlamadım malesef

• kindin ol mesela bırak o karar versin

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerle sıkı fıkı kızlarla evlenilcek kız gözüyle bakmazlar. her gün gezip tozmalarından hoşlanmazlar saatlerce. erkek kankalardan nefret ederler. sözlerinin dikkate alınmamasından hoşlanmazlar. herkesle samimiyet kurmasını sevmezler. mümkünse sadece aşkışıyla ilgilensin ve kimseyi görmesin isterler. dürüst olsun yalan söylemesin isterler. izlenimlerim bu yönde.

• tespıtlerın cok dogru gamze bır erkek olarak cok dogru buldum :)ama bende böyleyım dıyemıycem yetısmeyede baglı bıraz

• Rıca ederım.

• cok komiksin :)

Yükleniyor...