Erkekler ve kızlar hakkında en çok merak edilenler neler sizce?

erkekler kızlar hakkında , kızlarda erkekler hakkında en çok neyi merak eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler hakkında hiçbişey merak etmiyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlar neden düzgün tiplerden hoşlanmazda serserilerle dolaşır...

• aynen ehtiyar sebebini az çok biliyorum da neyse bunu o tüp kızların yüzüne bile söyledim çoğu haklılığım karşısında o kadar çok şaşırıyo ki kimi ağlıyo kimi haddinden fazla sinirleniyo devir kötü evlenecek kız bulamayacaz galibi :)

• aynen kendisini seven düzgün adamlara yüz vermezler nerde p.iç tipli adam var hop kucağına sonrada ah vah tüh

• Neden bütün erkekleri ilişkilerden, romantizmden anlamayan odun olarak düşünürler.

• Eder eder, başta olmasa bile ilerleyen zamanlarda anlarsın sen sadece salak salak aşık olmamayı öğren :D

• bardağı musluğun altına koy diyorsun yani, anladım. Ama şu var ki odun olan insan karşısındakinin odun olduğunu farkedemez çünkü yaptıkları ona da normal gelir. Hani ikiside odun davranışlar aynı yani .)

• Bunu benim uyarlamamn bir anlamı yok, bunu ancak sen anlayabilirsin.Bir de şu var odunlar odunlarla takılır, kaliteli olanlar kaliteli olanlarla.Sen gerçekten kaliteli bir kadın olduğunu düşünüyorsan kaliteli erkek seni bulur zaten.

Tıpkı suyun, onca yol alıp o musluktan bardağa akması gibi.

• Öncekileri Göster
  • Kızlar NEden Yaşlarından Büyük Erkeklerle Birlikte Olur . En Kıl Olduğum Olay .

• Sizede Birlikte Olduklarınızada Kıl 0lark Ölücem ben . :D

• zamanla daha..önünde geçireceğin güzel yaşların var sebepsiz yere büyük erkeklerle birlikte olmayı tercih eden kızlara kıl olma haklıyız:D

• Bakılmicak Gibi Biri Olduğumu Sanmıorum Mütevazi Olmicam Ama Evet Yaşım 18 . Lakin Ben Henüz Aradığım Kaliteyi Bulamadım .d

• Öncekileri Göster
  • kız kıza olan muhabbetlerinizin konusu neler üzerine merak ediyorum

• kimin mesela?ve başka hangi konular var?

• dedikodu..

• Merak ettiğim birşey yok :)

• mesela kızlar ne kadar p*rno izler?

• çevrenin tabiki etkisi vardır ama kişinin kendisinde bitiyor olay biraz da

• bu merak duygusunun oluşmasında çevre etkili değil yani

• bunun aile kızı olmak veya masumlukla bi alakası yoktur merakı varsa izler

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• neden bu kadar s... bilemedim

• erkekler neden it gibi sevselerde burunlarından kıl aldırmazlar ?

• erkekler nedeen sevgilisinin arkadaşlarına ilgi duyar ?!

• aynen ya en uzun ilişkim 2 ay o da aralarda çık ayrıl çık ayrılla yani

• ben onu hiç anlamş değilim zaten 3, 4, 5 sene çıkıyorlar ya, ben mi katlanılmaz bir insanım anlamadım ki kardeşim

• evet işte neden öyle hangi mantığa göre anlamadım . kızlarda da bağlanma huyu var hemen başkasını bulamıyor . üstelik madem bu işler böyle 1-2 sene çıkanlar nasıl çıkıyor

• Öncekileri Göster
  • erkeklerin neden diğer sporlar yerine futbolu bu kadar sevdiklerini merak ediyorum ben de izlemesini severim futbolu ama erkekler kadar tutkulu değilim bu konuda:)

• istisnalar var tabiki benim babam da meraklı değildir mesela ama çoğunluk adına konuşuyorum

• ben sevmem futbolu

• bende erkegim ama izleyesim bile gelmiyo 90 dk bos zaman kaybı hatta uzatmalarla 2 saat...

Yükleniyor...