Erkekler ve kızlar hakkında en çok merak edilenler neler sizce?

erkekler kızlar hakkında , kızlarda erkekler hakkında en çok neyi merak eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• Neden bütün erkekleri ilişkilerden, romantizmden anlamayan odun olarak düşünürler.

• ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

• Öncekileri Göster
    • bardağı musluğun altına koy diyorsun yani, anladım. Ama şu var ki odun olan insan karşısındakinin odun olduğunu farkedemez çünkü yaptıkları ona da normal gelir. Hani ikiside odun davranışlar aynı yani .)

• Eder eder, başta olmasa bile ilerleyen zamanlarda anlarsın sen sadece salak salak aşık olmamayı öğren :D

• Kızlar neden düzgün tiplerden hoşlanmazda serserilerle dolaşır...

• aynen kendisini seven düzgün adamlara yüz vermezler nerde p.iç tipli adam var hop kucağına sonrada ah vah tüh

• aynen ehtiyar sebebini az çok biliyorum da neyse bunu o tüp kızların yüzüne bile söyledim çoğu haklılığım karşısında o kadar çok şaşırıyo ki kimi ağlıyo kimi haddinden fazla sinirleniyo devir kötü evlenecek kız bulamayacaz galibi :)

• Kızlar NEden Yaşlarından Büyük Erkeklerle Birlikte Olur . En Kıl Olduğum Olay .

• daha çekici oluyorlar galiba

• Öncekileri Göster
    • zamanla daha..önünde geçireceğin güzel yaşların var sebepsiz yere büyük erkeklerle birlikte olmayı tercih eden kızlara kıl olma haklıyız:D

• Sizede Birlikte Olduklarınızada Kıl 0lark Ölücem ben . :D

• Merak ettiğim birşey yok :)

• kız kıza olan muhabbetlerinizin konusu neler üzerine merak ediyorum

• dedikodu..

• kimin mesela?ve başka hangi konular var?

• mesela kızlar ne kadar p*rno izler?

• masum bir aile kızıysa hiç

• Öncekileri Göster
    • bu merak duygusunun oluşmasında çevre etkili değil yani

• çevrenin tabiki etkisi vardır ama kişinin kendisinde bitiyor olay biraz da

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekler neden it gibi sevselerde burunlarından kıl aldırmazlar ?

• neden bu kadar s... bilemedim

• erkeklerin neden diğer sporlar yerine futbolu bu kadar sevdiklerini merak ediyorum ben de izlemesini severim futbolu ama erkekler kadar tutkulu değilim bu konuda:)

• bende erkegim ama izleyesim bile gelmiyo 90 dk bos zaman kaybı hatta uzatmalarla 2 saat...

• ben sevmem futbolu

• istisnalar var tabiki benim babam da meraklı değildir mesela ama çoğunluk adına konuşuyorum

• erkekler nedeen sevgilisinin arkadaşlarına ilgi duyar ?!

• kız arkadaslarına aslında ilgi duymam sadece konusmaya calısırım ben cunku bir kız sadece kendi kankasına anlatır herseyi :) benim niyetim buydu en azından digerlerini bilmem :)

• Öncekileri Göster
    • ben onu hiç anlamş değilim zaten 3, 4, 5 sene çıkıyorlar ya, ben mi katlanılmaz bir insanım anlamadım ki kardeşim

• aynen ya en uzun ilişkim 2 ay o da aralarda çık ayrıl çık ayrılla yani

Yükleniyor...