Sevgili bulamamamdaki en büyük yüz kusurum nedir ? Resimli . Tamamen kusurlarımı gösreriyorum.

JoJo-JuM
Az önce sormuştum . Resim koysam yorum yapar mısınız diye. Çoğunluk evet dediği için ve cesaretim de olduğu için koyuyorum. Yorumlara açığım. Resimleri iltifat edin diye yüklemedim yanlış anlamayın kendinizde göreceksiniz zaten :D

Özeliikle

Göz altı morluklarıma ve çukuruna

Uzun ve büyük burnuma

Kalın ve güldüğümde yamulan dudaklarıma

dikkat edin dememe gerek yok zaten görüyorsunuz. Bunun yanında 1.65 kısa bir boya da sahibim :D O da olmasa olmazlarımdan zaten :))

Her ne kadar bu kadar kusura sahip olsam da insan bazen kendini yalnız hissediyor sevmek ve sevilmek istiyor :/

Burun ameliyatı vs yüzümde birkaç ameliyatta yaptırmak istiyorum bu konuyla ilgilide görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

En çirkininden başlayacağımm . Ve sonrasında makyajsız fotolarıma yer verececeğim en sonda makyajlı.

Eeen çirkini bu . Göz altlarımın uykusuzlugun etkisiyle de max çirkinliğe ulaştıgı o an :

link

Gülmeyin ! komik tamam evet gülebilirsiniz :D

link

Bunlar full makyaj . Ayrıca gülüşümdeki o tipsizlik ! :D

link

Bana göre en güzel fotolarımdan birisi. Gülmediğim sürece ..

link

Bu şuanki halim . Saçımı yeni boyattım ancak diğerleri de geçen hafta çekildiler :))

link

Bu da boydan olduğu için koyuyorum. Kısacık boyum var kol kadar bacak :D

link
Sevgili bulamamamdaki en büyük yüz kusurum nedir ? Resimli . Tamamen kusurlarımı gösreriyorum.