Bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

Erkek arkadaşınızın ya da bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?özellikle sorum erkeklere bir erkeğin beni sevdiğini bana karşı hangi hareketlerinden anlayabilirim. denemem gerekiiyorsa nasıl denemeliyim. ayrılma noktasına geldiğinde ayrılmamak için yalvaran ağlayan erkek rol yapıyor olabilir mi? ya aslında sadece onunki alışkanlık olabilir mi? bu arada 1 seneden fazladır çıkıyoruz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dikkatli ve uzun süre ona bak gözlerini senden kaçırıyorsa ya da mesela çay içerken sürekli bardak ya da çay kaşığı ile oynuyorsa bişeyler var demektir .Ya da maksat konusşmak olsun diye arıyorsa seni boş kaldıkca mesaj atıyosa ,çok belirtileri var aslında ben hemen anlıyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• bir erkeğin beni sevdiğini anlamak istemem..

• bence cok kolay cok dil döküyosa canım cicim bitanem bebeğim gibi kesin yalandır az ve öz konuşuyosa gerçekçidir

• zamanla anlarsın

• erkek aglamıyorsa yanlıs dusunme ama senınle ılgılenmesınden bellı olur tepkılerınden filann erkek rol yapıyorsa normalde anlamanız lazım...hep ıyıye yormazsanız...

• ağlamıyor değil ağlıyor askere giderken ve iki kere ayrılık aşamasına geldiğimizde bitmemesi için ağladı ama rol mü yapıyor bilmiyorm. yine aynı eski hatalarını yapmaya devam etmesinden korkuyorum.

• Öncekileri Göster
    • niyet evlilik ama saplantı mı bilmiyorum :)

• :))

• ilişkinize cinsellik katın biraz daha

• ne alakası var ya. bu evlenmeden olmaması gereken bir durum

• o zaman çekersin böle işte naz la kaprisle yürümez bu işler benden sölemesi

• tanıyarak anlarsın sadece

Kızlar Ne Diyor 7

• Anlamam o kadar odunum :)

• gelip söylerse anlarım

• Anlamam:/

• anlayamazsın

• sahsen sevıp sevmedıgını yalvarmasına aglamasına baglamam ben ılgıye fılanda baglamam yada gelecek hayallerınede baglamam seven ınsan bı farklı oluyor davranısları pek kalıba sıgmıyor

• kalıba sığmıyor derken mesela?

• Öncekileri Göster
    • cevabın için teşekkür ediyrum :)

• rıca ederım

• benim için böbreğini verir misin sor

• o bi kıyas değilki benim için öleceğini söylüyor ama o zaman geldiğinde yapıp yapmayacağını nerden bilebiliriz

• söz verir*uygulamada olmaz

• allah seni kahretmesin kız :D

• -seni seviyorum -bende seni seviyorum -hadi yatalım-tamam-ayrılalım -olur-barışalım-hadi-yatalım hadiiiii-hadi

• +1

• =)

Yükleniyor...