Evlendikten sonra çalışmak/çalışmamak.. Kızlar fikirlerinizi alabilir miyim?

Gizli Üye
Eşinizin aylık 6000-7000 garanti geliri var iyi bir işi var, bu durumda çalışmamak mı tercihiniz olur çalışmak mı? Yalnız ben çalışmasını istiyorum maddi açıdan değil ama kazandığı tüm parayı zevklerine harcayabilir, ama çalışmıyım derse de bir şey diyemem eğer mesleğini sevmiyorsa böylesi daha uygun fikrimce... Aşk sevgi saygı olsun da böyle şeyler kolay aşılır zaten

Sizce haklı mıyım?
Kızlar ''Çalışmak isterim''
Kızlar ''Çalışmak istemem.''
Erkekler ''Eşimin çalışmasını isterim.''
Erkekler ''Eşimin çalışmasını istemem.''
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Nedenlerini de cevap olarak yazarsanız sevinirim
Güncellemeler
+1 yıl
Kızların %87'si çalışmak istediğini söylerken

Erkeklerin %70'i eşlerinin çalışmasını istediğini belirtti,

Kimsenin itirazı yoksa konuyu kapatıyorum :) Herkese teşekkürler
Güncellemeler
+1 yıl
Evlendikten sonra çalışmayan kadın benim gözümde bu :)

link
Evlendikten sonra çalışmak/çalışmamak.. Kızlar fikirlerinizi alabilir miyim?