Galaksi s4 mü iphone 5 mi? allah aşkına ikna edici bişe söleyin

ya bir türlü karar veremiorum galaksinin ekranı hoşuma gidio iphone de beyaz rengi metal kaplaması çok şık napcam ben

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence S4, android sistemi ii calısıor ve googleplayin sana sunabileceği bir sürü şey var, görüntü kalitesi de gayet tatmin edici. iphoneden iidir şöyledir görüntüsü de demiorum tabii ki fanatiklik durumum yok ama kullanıyorum ve mutluyum :) bana iphone sistemi de karışık geliyor, android sistemi kullanım açısından benim için daha kullanışlı.

Erkekler Ne Diyor 7

• I phone candir gerisi yalan, en iyi tasarimi olan I phone 5 tabiki. Ozellikleri dedigin neki yaklasik olarak hepsi birbirinin ayni zaten.

• paralı uygulama ve şarj problemi yaşamak istemiyorsan i phone dan uzak dur. tasarıma para vereceksen iphone derim...

benim tek favorim sony ...

• ıphone 5 tanıkı

• şuan piyasada favorim HTC one diğerleri ele ayağa düştü önceden herkes 3310 kullanırdı şimdi ilkokul çocuklarından iş adamlarına herkesin elinde s3-s4 iphone fark her zaman iyidir :D

• yok ya kaba:)

• s4ten büyük değiller :D ayrıca saydıklarım baya estetik cihazlardı yav :D

• onların görüntüsünü beğenmiorum brde çook büyük

• Öncekileri Göster
  • iphone5 derim ben kullanışı kolay yer kaplamıyor daha güzel :)

• O kadar parayı tipi için vermek pek bir anlamsız

vay arkadaş

• ne alaka işletim sistemleride güçlü

• Sana bir secenek daha ekliyim HTC One :) Buna da bakmalısın

• Rica.

• teşekkr ederim :)

• O zaman Htc ye bakabilirsin.Android daha kullanıslı İos a göre.Samsung pek sağlam değil en ufak birşeyde cam catlamaları oluyomus.Yine de tercih senin.İyice arastır.Git gez al eline bak

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• git onları alacagına g.m discovery al antın kuntın seylere dunyanın parasını vermeye gerek yok bahsettgm telefon cok güzel bı bak bence link s3le es deger neredeyse

• elime aldım

• incecık o telefon

• evet güzel ama kalın

• iphone bence...

• Bence senin için GalakHone icaat etmeliler :) ikiside güzel bilemicem

• :)

• :Dgüzeldi

Yükleniyor...