Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin?

Aşık etmenin yöntemleri nelerdir? İlgi nasıl çekilir? Hoşlandıysan, onla tekrar görüşmek istiyorsan, ne yapmak gerekir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu yöntemi bulduğum an ben de uygulayacağım. bi çocuk var ve çocukla 7 yıl aynı okulu aynı snıfı paylaştık başta bnden çok hoşlanıyordu bana defalarca çıkma teklifi etmesine rağmen ben kabul etmedim bunun nedenini bilemiyorum ama bu sene 9.sınıftayım ve ona tekrar aşık oldum bunu biliyorum onla msn de konuşurken onu sevdiğimi söyledim ama internet gitti tam o anda msn e bi daha ertesi güne kadar giremedim ondan bi cevap bekledim ama 3 gündür msn'ini de açmıyor mesajlarıma da cevap vermiyor ne yapmam gerekiyor? lütfen yardım edinnn.

• msn dışında başka bir yöntem bul onunla irtibata geç

• cocugu reelde de tanıyorsun anladıgım kadarıyla. O zaman onunla normal yollardan irtibate geç ya da facebook'tan ekle, ya d amesaj gönder. haber ver olur mu?

Erkekler Ne Diyor 11

• bunu bir bayanın sorması çok garip arkadaşım bunu bilmen lazımz ztn yaradılışın gereği ... örnek;- nerdesin sen özledimmm senii-saçların çok güzell..-gözlerin çok güzell-dokunmak... bu erkeğe mavi boncuk attın eğer oda senden hoşlandıysa tamam aşık ettin kendine..

• Erkeğin ilgi duyduğu konuları önceden, çaktırmadan öğrenirsen, ya da kişiliğini okuyabilirsen, onun suyuna giderek, ilgi duyduğunu düşündüğün ya da bildiğin konularda muhabbet açarsan, inan senden etkilenecektir. Evet maalesef bu kadar kolay olabilir.

• Bir erkeği kendine aşık etmek için öncelikle bakımlı olmalısın. Ne derseniz deyin ilk bakışta maskelerimiz gözükür. Yani dış görüntümüz. İlk bakışta güzellik bakışlarda başlar, burun, dudaklar derken saçlara kayar. Saçların bakımlı olmalı. Temizlik çok önemli.Sonra gelir o iki G kuralı. Yani gözler ve gülümseme. Gözlerin gülmesi çok etkilidir.Şıklık, giydiğini üzerine yakıştırma da çok önemli. Ne giyersen giy, giydiğine özen göster. Renk uyumuna dikkat et.

• katılıyorum..içten bir gülümsemeyle bir erkeği çok rahat etkilersin. ama bunun farkındayken bunu yapabiliyorsan o zaman zaten aşıksındır...oscarlara layıksındır.

• Arkadaşların dediklerine katılıyorum, birşey eklemek istiyorum, o da kendine saygı duyman. Beğendiğin yönlerini geliştir, kendine yeni hobiler ilgi alanları bul. Kısacası kendine iyi bak :)

• Bence kızlar yeterince ilgi göstermiyorlar. Ya da ilgi göstermekle ilgiye boğmayı ya da ilgiden boğmayı karıştırıyorlar.

• Kimse kadınsılıktan bahsetmemiş. Kadınsı tavırlar aşırıya kaçmadıkça çok etkilidir. Oturuşu, konuşması, hal ve tavırları...elleri...

• Şahsen ben kolay aşık olmam. Bir kadını tanımadan ona aşık olacak kadar cahil değilim artık. Kimdir, nedir, ne yer, ne içer, kimlerle gezer, ailesi nasıldır, ne okur, ne dinler hepsi önemli benim için.Bunları bilmeden, iyice anlayıp dinlemeden kimseye aşık olmam, olamam...

• Bir erkeği kendine aşık etmek için öncelikle o erkekte senin hoşuna giden şeyleri iyi analiz etmen gerek. Yani, eğer diyorsan ki bu adamın gülümsemesi çok hoş, o zaman onu güldürmeye çalış, ya da kendin gülümse. Eğer bir erkeğin aklını seviyorsan o zaman kendini geliştir, ve onunla laf cambazlığına gir. Çivi çiviyi söker :)

• Yüzüne bir gün gül, sonra ertesi gün takılma pek, kendi havanda ol. Erkeği kendine aşık etmek için ona olan ilgini çok fazla belli etmeyeceksin. Kafada soru işaretleri bırakacaksın.

• bir erkeği kendine aşık etmek için öncelikle kendine güveneceksin. karşısında kendine güvenen bir kadın gören erkek şöyle bir toparlanır, kravatını düzeltir ya da sevinçten başına bağlar göbek atar

• Erkek gizemi olmayan kadına aşık olmaz. İlk buluşmada 7 ceddinin hikayesini anlatırsan aşık edemezsin. Biz kız vardı acayip hoşlanmıştım. Randevu koparmak için yapmadığım numara kalmamıştı. Nihayet kahve içmeyi kabul etti. Moda'da johnnsta buluştuk. Ben aşık olmaya o kadar teşne acam kızla geçirdiğim 10 dakikanın sonunda oradan nasıl kaçtığımı hatırlamıyorum. Yani diline sahip olmayan bir kadına aşık olamam.

Kızlar Ne Diyor 11

• ota bka tirp atmazsan sever ama nasıl aşık olur bilinmez. sonçta bir insan aşık olurken şuna olucam diyip olmuyo, şunu edicem diyipte etmekde zordur.

• Tabii ki onu severek :)))

• Diğer arkadaşın dediği gibi onun hakkında bilgi topla. Tanıdığınız ortak insanlardan tüyolar al. Hiç tanımıyorsan kadınca hislerini dinle. Sakin ol ve onu düşün. Sence o nelerden hoşlanıyor? Bu erkek naıl biri? Bu erkeği kendine aşık etmek için senin kozların neler? Güzelliğin? Zerafetin? Bilgin? Görgün? İşbitiriciliğin? Gözlerin? Kullanacağın silahı seç ve bir fırsat yaratıp bu sefer karşısına hazırlıklı çık.

• Ne çok silahı var kadınların

• Futbol sevip bira içerek :)))

• bir erkeği kendine aşık etmek için öncelikle onun nelerden hoşlandığını öğrenmen lazım. yan biraz tanıman lazım o erkeği. erkeklerin hoşlandıkları şeyleri bilmek her zaman artıdır. ona göre davnip erkeği kendine aşık edebilirsin.

• Her daim bakımlı olman lazım. ben bunu test ettim ve %110 etkili. Bir hafta hergün çok güzel makyaj, tiptop giyim kuşam, saçlar bakımlı falan..ertesi hafta normal halim..kesinlikle erkeklerin ilgisi artıyor, pervane oluyorlar...maalesef böyle..ama erkekleri kendine aşık etmek istiyorsan da buna katlanacaksın işte, ne yaparsın

• kendini biraz geri çekmek kesinlikle işe yarıyor. biraz da gizemli olacaksın. aradan kaybolacaksın birkaç gün. değişik ilgi alanların olacak. peşinde kuyruk olur.

• Aslında bence ne yaparsan yap neticede kaderinde varsa aşık olur, yoksa kendini paralasan bir şey yaptıramazsın. Ben bir kere aşık oldum, çocuğa kendimi beğendirmek için yapmadığım kalmadı, evini bile sildim süpürdüm, yemeğini yaptım, çamaşırlarını yıkadım vs ama ne oldu, hiçbirşey! Herşey boşa gitti. Benden daha çirkin bir kızla beni aldattı.

• Gizemli kadına aşık olunur. Her ne kadar ilişkilerde açıklık, şeffaflık falan deniyorsa da erkekler bazı şeyleri kendileri bulmak, öğrenmek, keşfetmek ister. Hemen ilk dakikada bütün hayatını gözönüne döken kadının hiçbir gizemi olamaz!

• Gizem... katılıyorum..gizemli kadınlara aşık olunur ama sonu hayra alamet değildir. bunu bir erkek çabuk öğrenir..yani öğrense iyi olur

• Aslında bu tamamen çekimle alakalı bi durum ama onun sevdiği şeyleri öğrenip ona göre muhabbet konuları açmak sevdiği yemeğe aa ben de, sevdiği müziğe aa ben de demek ve sevgi dolu bakışlar fırlatmak genelde işe yarar :)

• komikmiş...ustalık gerektirir ama böyle erkeği kafalamak..yani ya çakarsa bu durumu? o da oyunlara başlarsa?

• bana kalırsa bana yeni şeyler öğreten kadınları çekici bulurum..yeni bir müzik tanıtabilir bana ve bence bu çok çekici

• Kukla nasıl oynatılır biliyorsan işin çok zor olmayacaktır :)Şaka yaptım canım alınmayın. Ama her şakada yatan doğruluk payını açıklayayım bari.Kendinle onun aranda vazgeçilmezler yarat. Kuklanın ipleri bunlar. Hangisini ne oranda çekeceğine, ne zaman çekeceğine dair aklını kullanarak karar almasını deneye yanıla öğrenmişsindir zaten bu yaşına kadar herhalde. Aşık edemeyeceğim bir erkek yoktur dediğin an bu iş bitmiştir. :)

Yükleniyor...