• Sor
  • Bence

Arkadaşlar sevdiğim kızla konuşmak için nasıl konu açmalıyım?

Sevdiğim bir kız var ama sevgilisi var. şu anlık arkadaş olarak davranıyorum ona. oda bana öyle. 1 hafta önce aramız çok iyiydi. facebook'dan... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşım ne yazarsan yaz kız istemiyosa nafile..

• nasıl yani?

• Öncekileri Göster
    • aaayyhhh

• konuşmayı evet.

• Sevgilisi varsa uğraşma bence ayrılsa bile onu unutamadı derdi olacak bu iş yaş arkadaşım seni üzenlerle işin olmaz zaten hayat çok kısa sana hayatı zorlaştırmayan birini bul ;)

• öyle ama seviyor değer veriyor beni. yani unutsa pek üzülmez. araları yok çünkü. anlatıyodu bana.

• Öncekileri Göster
    • Arkadaşımla da çok tatlısın sen falan diye konuşuyor. bana da o çocuk yakışıklı falan dedi. kız yoksa dalga mı geçiyor bizle? kafa mı buluyor. bir hoş yani.

• Anlamana sevindim kızın kişiliği daha oturmamış sanırsam herkese olta atıyor aman diyim hiç bulaşma

• havadan sudan aç gider öyle

• işte dünde aynısı oldu o cevaplamıyor artık. özel sebep nedeniyle diyor. bende çok mesaj atıyorum. sıkmak da istemiyorum. napıyım bilmiyorum. ne yazıyım sence?

• çok atma

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin sevgilin olsa ve sevgiline birinin mesaj attığını görsen ne yaparsın ?

• Ben arkadaş olarak konuşuyorum onla. sevgilisinden ayrılana kadar. kardeşim.

• zaten sevgilisinin de umrunda değil pek. kıskanan bir kişi değil. aldatmışlığı falan da varmış.

• miş-mış. Sadece ihtimaller. Kızla gizlice biryerde buluş ve "Ben seni çok seviyorum. Her dakika seni düşünüyorum, seni çok kıskanıyorum, sensiz yapamıyorum " de ve onun vereceği cevaplara göre hareket et.

Yükleniyor...