Bana bunu neden reva gördü Allah rızası için yardım edin

çok kötüyüm ayakta duracak halim kalmadı tükendim bütün gece ağlamaktan keşke ölsem keşe artık dursa kalbim. ben ona 2 yılımı verdim oda mı diğerleri gibiydi sineye çektim bazı şeyleri görmezden geldim erkek arkadaşıma sinemada mesaj gelmişti 2 ay önce 'işten yeni cıktım sn' mesajı tanımadığını söyledi inanmadım ona bana iftiracısın sen dedi neler neler dedi tanımadını söyledi dün görüştük telefonunda bir oyun vardı onu açmıştım telefonu titredi. cakmadım hiç aa aşkım mesaj mı geldi dedim yoo dedi sonra sandalyeye sırtımı dayadım mesajları açtım ve o sinemadki numara ve mesaj gelmiş içeriğini görmedim telefonu istedi cıktım ordan telefonu verdim belli etmedim.resimlerimizi güzel yapan birşey buldum dedi onu gösteriyo ver dedim telefonunu bir ben birşeye bakcam dedim oyuna dedim bahane uydurdum dur ya dedi vermedi oyaladı sonra vermiyom dedi arkasına yaslandı o arada silinmi mesaj ve numara gözümle gördüm inkar etti öyle bir mesaj olmadğını söyledi madem vardı neden ona dememişim ilk baş neler neler. ama birşeyide itiraf etti meğer o sinemadaki kız eski cıktığı kızmış bunun peşinde olan ve hala seven. neden dedim öyle mesaj atmış yanlış göndermiş o gün ona neler dedim dedi. şimdi face şifresini herşeyi değiştirmiş.. o zamnda bana yalancısın iftiracısın demişti inanmıyorsun bana demişti ama doğruymuş bu sefer gözümle gördümü inkar etti erkekler neden bunu yapıyor neden ben aldatıldım mı neden reva görüldü bu bana..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önce bir sakin olAldatıldığın felan yok da yokAyrılmadıysanız da şu saatten sonra o ilişki dikiş tutmaz bu da bir gerçek ona göre davranAğlamayı kes ve önce bir kendine gelBu hayat senin hayatınSadece sevgiliydinizNişanlı sözlü evli değilBu yüzden O bu ilişkiye gözüken ciddi yaklaşmamışNasılsa bigün bitecek al birini vur ötekine mantığıyla gitmişBana da eski sevgilim mesaj attıOradan bu durum da seni çok iyi anlıyorum.Eski sevgili mesaj attığında mert olan ya cevaplamadan siler geçer ki bu bana göre yanlıştırNeden yanlıştır onu da dieyimBi keremesaj atan eski sevgili gene ve gene cevap atıyor ta ki mesajına cevap alasıya dek.O yüzden ileride sıkıntı çıkmaması için cevaplanmalı.Ben ondan gelen mesajı direk cevapladım ve direk sevdiğim bir kadın olduğunu onu istemediğimi sevmediğimi kah eze eze kah yüzüne yüzüne vurdum.ve bir daha mesaj atamadı.bu durumu da kalkıp şu anki sevgilime söylemedim.ama senin erkek arkadaşın bir kez değil sürekli cevaplamış ve buluşmuşlar bu da bariz netO yüzden burda hatalı olan kişi senin sevgilin.Çünkü eski sevgiliyle şu an bir sevgilin varken buluşmak erkekliğe sığmazErkekliğe sığmayan işler yapabilen birini çok da geç olmadan tanıdığın gördüğün için sevinmelisinKurtuldun.

Erkekler Ne Diyor 46

• gecmiş olsun

• bariz aldatılıyorsun geçmiş olsun

• geçmiş olsun ıyı yakalamıssın tebrık ederım vur tekmeyı

• Konusun çözün bunu çözulmeyecek bısey değil.

• E ayrıl o zaman, etraf adam dolu, neden ona takıldın ki ?

• Sen sözlü olan kız değilmisin? Hani bu dangalak elektirik faturası çok gelecek diye ışığı kapatıcaktı seni yemeğe götüremeyecekti.Geçmiş mesajlara bak dedim sana buna güvenme uzaklaş diye kardeşim.Demedim mi ? Burada senden 1 gram menfaatim yok seni tanımıyorumda zaten.Sakın affetme.İhanet affedilecek bşy değil.Sık dişini uzak dur.Sen kalbi temiz ve saf birisin bunu hissediyorum.Senin denginde düşüncende birisi çıksın karşına inşAllah.Bu sefer sözümü dinle kardeşim.Dinle... Sevgilerle... Not: İşine ilgini ver daha dikkatli yap.Ailene yaptığın yardım bütün erkeklerden önemli..

• Aynen hacım çok üzüyorlar bu kızı ya :)

• Evet bende üzülüyorum bu kıza ya.Harbiden kardeşim gibi görüyorum hiç bir beklentim yok.Ah imkanım olsa da bunun koca kafalı dangalak adamını bam güm dövsem

• Nişanlıydın bu çocukla sen değil mi ?

• abicim bizim hatamiz yanlış insanlara sevdalanıyoruz bütün kabahat bu bizim! Bence üzme kendini sevinki onla evli değilsin evli olsan yapsaydi sana karşı bunu o zaman sen daha kötü olurdun.her erkek aynı değil bunu unutma seven erkek aldatmaz aldatan varsa da oda sizi hak etmiyor demektir! bence ALLAHA Şükür et ki gerçek yüzünü şimdi tanıdın ama merak etme ALLAH büyük sana cektirdini çeker daha.

• Hiç kontağa girme o çocukla, telefonlarını açma. Aradığında da beni rahatsız etme de telefonu kapat. Hatasını o zaman anlar.

• sen o çocukla devam et..çok acemiymiş.. bu durum o taraklarda fazla bezi olmadığına delalettir.. eline yüzüne bulaştırmış.zarar gelmez ondan.. o korkuyla bir daha denemez :)

• Bu kadar yalan söylediyse sence bu erkek senin için hayırlı olabilir mi? Bataklığın dibine varmadan çıkmak en iyisi. Benden sana bir yaralı kalp tavsiyesi: dünyada hiçbir varlığa çok değer verme.

• Sürekli insanlar da gördüğüm bir durum var çok seven kaybeder. Ne az ne fazla seveceksin hatta abartmadan seveceksin ama hep yanlış anlaşılıyor ben böyle söyledikçe..

• neyini soruyor ya da sorguluyorsun...kabullenmişsin çoktan 2 kız olmayı...aşık olunca her şeyi kabulleniyorsunuz...madem kabullendin salağa yat... buraya yazıp gaza gelip kendini mutsuz etme...

• önce sakin ol

• benzer şeyler yaşadım.. tam olarak aldatılmıyorusun, ama yakın bir zamanda aldatılacaksın.. sadece uygun zamanın gelmesini bekliyor hayat aldatılman için.. bi bün karşına al kavga etmeden, suçlamadan, sen böyle böyle yapıyorsun biliyorum inkar etme boşuna de, bu artık kırılma noktası de,ya adam gibi bana sadaketini göster ya da kendi yoluna git de.. bu sana da çok zor gelecek biliyorum ama boşuna çabalayıp kendini daha kötü hale getireceksin böyle devam ederse.. ya bitsin ya da artık adam ol demeyi bilmelisin..

• Kalbinin kırılma sesini ta burada duysamda elimden birşey gelmez. Sadece diyebileceğim kendine aklını meşgul edecek birşeyler bul diyebilirim. 2 sene az bir zaman değil ama biraz olsun kendini rahatlatmak için başkalarının başına neler neler geliyor bunları düşün. Bende aldatıldım ama yok sallamıyorum artık.

• Açık konuşmak gerekirse bu olayda yapmasa bile böyle davranan bir erkek aldatmıştır, aldatıyordur, hatta aldatmaya devam edecektir. Bu onun karakter yapısına göre vardığım yorum

• kendimden şüpe ettim biliyormusunuz acaba görmedim mi mesajı dedim görmedim mi yoktumu dedim yalnışmı gördüm dedim şüpe ettim kendimden :(
      ve ben suçlu oldum çok çaresizim..

• Sen biye suçlu olasın ki. O kendi suçunu bastırmak için böyle üste çıkmaya çalışıyor . Kusura bakma ama bu daha da ağır saygısızlık ayıp yani

• dedi demedi demişti başka bişi anlamadım, olay ne ?

• Evet maalesef kötü olmuş ama bence en büyük sorun bu olayı konuşmak yerine seninle, onu inkarcetmesi çok çirkin bir davranış. Gerçek sevgili majı inkar etmez her durumda açıkça konuşmalı ilişkideki saygıngereğidir

• peki sizce beni aldatıyormu o kızla konuşmasa neden neden o kız öyle bir mesaj atsın ki buna değil mi neden..

• ya arkadaş güvenmiyosan yolla gitsin neyin davasını çalıyosun anlamıyorum...

• bazı erkeklerde siz kızlar gibidir. bir dala tutnmadan diğerini bırakmaz

• Bazen böyle sevgi kıymet bilmeyenler çıkıyor. Bu erkeklere özgü değil. Bir kişinin sevgisiyle yetinemiyor, baska arayışlara giriyorlar. Üzülmeye değmezler ama insanın elinde olmuyor iste. Iyiki farketmişsin. Daha fazla duygularına oynayıp kendi egosunu tatmin etmesine izin verme. Sal ipini gitsin.

• BİR GÜN TİPE DEĞİL DE KARAKTERE AŞIK OLMAYA BAŞLADIGINIZDA DURUM DEĞİŞİR .

• aldatmayan erkek yoktur , caktırmayan erkek vardır

• Hadi ordan be !

• yol ver gıtsın kız olsun erkek olsun böyle gevseklere yer yok

• kendimden şüpe ettim bir an acaba görmedim mi dedim öyle inkar ettiki ve ben suçlu oldumn

• neler var neler guvencek ınsan cok az ben artık sevgılı olma ısınden nefret etmeye basladım mıllet cıkmak ıcın cıkıyo hersey lafta zora geldı mı dayanan yk

• hayatta bir şeyler için hep neden aramak yanlış kendinde ya da başkasında hata aramak yanlış kişileri yaptıkları hatalarla değerlendirmek yanlış insanların hayatı yanlışlarla doludur ve her kes yanlış yapar hata yapar yapmayan yoktur ve bu haketmeyle ilgili bir şey değilfdirbizzat hayatın ta kendisidirolanları kabullenip önüne bak gerisi hikaye

• salla be güzelim on numara kızsın elini sallasan ellisi :))

• bu ısın erkegı kızı olmaz kardes bu ısın sereflısı serefsızı vardır mesele sadakate se sen sadakate onem veren bı kısılıksen sana dyecegım gecen zamanını serefsızlere ayırma

• Erkekler neden 1 kızla yetinmeyi sevmiyor? anlamıs degılım bırak kardeşim gonlu onda.

• Bu kızı ne çok üzüyolar

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 22

• Hala acaba mı diye düşünüyorsan safmışsın. Bariz şekilde ikinizide idare ediyor işte. Hiçbir şekilde açıklamasına innama.

• bazen böyle şerefsizler olabiliyor malesef insanın hayatında. benim kuzenim daha bu ay 5 yıldır bilikte olduğu evlenmeyi düşündüğü adamdan ayrıldı.. ama hayırlısı buymuş demekki diyeceksin..

• onun kalibina tukuriyim serefsizmis resmen ya :S

• sana iftracısın dediyse sil onu bekleme

• Sen biraz fazla yüz verdin sanırım o (afedersin) salağa.Kız mesajında sen? diye sormuş, demek ki nerde olduğunu sormuş çocuk, nasıl yanlış atılabilir ki bu? Fotoğraf programı falan filan, çocuk mu kandırıyor.Eğer ayrılmadıysanız, ayrıl hemen. Hiç uğraşma yalanlarıyla. Cehennemin dibine gitsin, boşver. Üzülme

• Bazı kişiler (kadın veya erkek farketmez) aldatmak konusunda usta oluyorlar..bunlar nasıl da kandırdım havasındalar akılları sıra ama, kendilerini kandırdıklarını bilmiyorlar..Adam gibi çık be adam de ki "Ben ayrılmak istiyorum.Artık seni istemiyorum"...Karşındaki kız sana zamanını sevgisini verdi, kalbinde sevgini taşıdı uzun zaman. Biraz saygı be yahu...Saygı..!Ağlama canım, seni çoook çok iyi anlıyorum... değmeyecek biriymiş göz yaşına yazık :((

• onu hiçbişekilde ne ara ne sor ararsa açma cevap verme.. çünkü anlatsanda anlamıcak daha çok sinir yapcak seni.

• kusura bakma ama bunun için üzülmeye değmez o kadar saçmalama yaa

• Siraladiği yalanlara çocuklar kanmaz bee! Bak canım artk onu cikar hayatindan bu senin icin en hayirlisi bir omur bunun yalanlarini mi cekmek istiyorsun boyle bir hayat istemiyorsan aklini kullan ve SAKİN birdaha geri donme ona.. HUYLU HUYUNDAN VAZGECMEZ YALANLAR USTUNE YALAN SOYLEMİS SANA SAKİNN AMA SAKİNN Bİ SANS VERİM GELAN DEME OLAN SANA OLUR YAZİK EDERSİN KENDİNE.. daha hayatin basindasin ve eminim ki daha hayirli birisi elbette bir gun karsina cikicak.. İlerde pisman olmak istemiyorsan sirtini don ona ve aklini kullan geri donme ona.. BİRAZ ZOR OLUCAK AMA BUNUN DA İSTESİNDEN GELİRSİN İNSAN OGLU GUCLUDUR SADECE İSTEMELİSİN CNM ALLAHİM YARDİMCİN OLSN İNSALLAH :(

• cok yanıyo canım cok yanıyo dayanamıyorum cok zoruma gidiyo göz baka baka yalan söylemesi bana o kadar acıydıki..

• İşte asil bu sebepten dilayi birdaha geri donmemen lazim.. GÖZ GÖRE GÖRE utanmadn yalan soyledigi icin.. Demek ki profesyonelleşmiş.. Canim SAKİN geri donme kendine yazik etme :( ALLAHa siğin O'ndan derman iste :(

• Adam olmak başka erkek olmak başka bir şey Allah adam olanlarla karşılaştırsın,zamanla geçecek dayanamıyorsan doktora görün derim,az da olsa yardımı oluyor.

• niye kendini üzüyüsun ki? olan sana oluyo.. emin ol onun umrunda degildir senin ne hissettiğin. ondan sana hayır gelmez. ayrıl gitsin. böyle 3 gün aglarsın ama onunlayken hergün

• Sakin ol, geri adim at ve yamana birak. Hayirlisi olur insallah.

• bitanem çık karşısına gördüklerini düşündüklerini sözünü kesmesine izin vermeden bir bir söyle.''bari itiraf edecek kadar şerefli ol hadi tiraf edersen söz veriyorum bir daha ne arayacağım seni ne de adımı duyacaksın bundan böyle hadi lütfen itiraf et biraz erkek ol'' de.itiraf ettir ve bitir bu ilişkiyi.biliyorum şu an bize söylemesi çok kolay geliyor ama bundan başka çaren yok be güzelim.aptal yerine konmak çok iğrenç.

• canım bak sana şunu söyleym benzer şeyler yaşadım hala yaşıyorm ama deymiyomş gerçekten biz elimizdn gelenin fazlasını yaptığımz için böyle oluyo aslında çok değer vermemek lazm ama olmuyo işte biz sevdiğimzde herşeyimizle bağlanıyorz hiç gitmiceklermiş gibi ama gidiyolar acılarla başbaşa kalıyorz o yüzden canını sıkmamaya çalış senn şuan üzüldüğün şey bunu yapmş olması değil senn o kadar değer vermene rağmen yapmş olması aslında hiç bişe değmediğini anlaşm olman ki eminim kendine bile itiraf edemiyosn bunu

• Ya erkeklerin hepsi öyle tatlım bizlerde aynı şeyi yaşamaktayız hep çekip giderler onun içinbıraktım bu işleri !

• bende kızların hepsı aynı derdım genelleme yapmak yanlıs aslında ama ınsanın ruh ıkızını bulması cok zor o yuzden ınsan oyle dusunuyo deneme yanılma erkeklerde aynı dertte merak etme

• Öyle diyosan öyledir tamam ...

• S*ktir gitsin Köpek.

• bigün gelicek cok mutlu olacaksın bittiği için

• Bence de

• Eski sevgilisine geri dönecek büyük ihtimal.

• neden sen degil ?bende cok sordum bu sorulari kendime, neden ben diye,. cevabi acik ve netti.. hersey olmasi gerektigi gibi. bu hayatta muhakak hayatimiza giren ve cikanlar olacak. bunlarin arasinda, sevdigimiz ama kotu kalpli insanlarda olucak.simdi, aglama sil gozlerinin yasini. asil bundan kurtulduguna sevin. iyiki boyle birsey olmus, ve gercek yuzunu gormussun diye sevin. nekadar adi bir pislik oldugunu ogrenmis oldun, ve gelecekte bir tecrube daha kazandin.simdi, gulumse. seni sevecek, gulusune asik olan baskalarida var, onun yuzunden goremiyordun. artik goreceksin. biraz zaman sonra, anlayacaksin bos oldugunu..

• Sana hayır gelmez o adamdan. Kapı dışarı et

• Ben ona, dan sonra okumayı kestim, boşver değmez üzülmeye inan bana:)

• aramıza hoşgeldin canımm:)

Yükleniyor...