Benim hayalim; sarışın, yeşil gözlü bir kadın ile evlenmek.. Peki sizin tercihiniz hangi ten?

bu arada esmer kezbanlar ile asla evlenmeyecem itici geliyor kirli gibi ha buarada esmerim ne yapayım bu da benim takıntım

• A seç Sarışın
  • B seç Esmer tipik kıllı
  • C seç Buğday ten koyudur ama esmer gibi değil
  • D seç Kumral nedir ben çözemedim
  • E seç Beyaz açık
Güncellemeler:
bu arad esmer ile evleneceğime bekar göçerim bu dünyadan
bazı arkadaşlar seviyeli yorum yapmıyor saygı önemli

En İyi Kız Görüşü

• esmerlerle sorunun mu var bide kezban demişsin sanane lan nah bulursun sarışın yeşil gözlü kız sana mı bakcak arkadaş bekar geber sanki dert bizim.Kendisi bred pit arkadaşın angelina jolie arıyo o tiple sarışın yeşil gözlüymüş öyle bir evlenirsinki esmerle ağzın açık kalır takıntılı piskopat

• terbiyeni koru bir de kız olcan yazık senin gibilere herşeyi hakeder senin gibiler sanan ne ben sevmiyorum bulursam evlenirim bulmazdan kezban kara kıllı seni almayacam

• 1.'si ben zaten esmer değilim :) 2.'si terbiyemi koruduğum hali bu korumasam olcakları tahmin bile etmek istemezsin bizde bekliyoduk seni gelsinde klavye başında g*t büyüten adamın teki bizi alsın sen alsan ne almasan ne böyle ten ayrımı yapan kocam olsa gece uykusunda boğarak gebertirim iyiki yakınımda değilsin yat kalk şükret :)))

• kız tamam özür dileriz yav sen beni öldürürüsün