• Sor
  • Bence

Kızlar, tanışmak isteyen erkeğe nasıl cesaret vermeli?

Erkekler cevap verirse sevinirim...Erkekler diyelimki bir kiza bakiyorsunuz sanki tanismak icin ama cesaret edemiyorsunuz kizin ne yapmasini istersiniz..size cesaret versin diye. Nerde oldugu fark etmez sokakta.metroda..kafede..alisveris merkezinde birisi mesela bakiyor cok hoslaniyor sanki tanismak istiyor ama cekiniyor kizin ne yapmasi gerek...gozlerine mi baksin..gulumsesinmi...ne yapsin..belki tanisip cok mutlu olursunuz..yani tanismak icin neyapmak gerek..kiz ne yapmali

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Benim farkedeceğim şekilde bana bakmalı, tabi bu yeterli değil, bir de hafif bir gülümseme olmalı.

Erkekler Ne Diyor 41

• onu dinlemesi veya bakması lazım vede sonrada gizemli takılmak lazım

• sürekli bakman yeterli ama çocuk utangaçsa senin ilk adımı atman şart..

• tebessüm et

• Belirttiğin yerlerde ve şekilde tanışmak için bir kıza bakmam, arkadaşım değilse okuldan/işten yada arkadaşımın arkadaşı değilse, ya da bir şekilde iyi tanımıyorsam hiç şansı yok, hayata tanışmam, tanışmak içinde çabalamam isterse ağzıyla kuş tutsun :)

• boz dolabı gibi durmasın hichazetmem

• yuzune gülümse

• gelip bana bişi sorsun benle ilk diyologa girsin eğer hoşlandıım kızsa o da benden hoşlandıının farkına varmışsam onu kazanmak içn elimden geleni yapardım

• Ilk adimi kiz mi atacak yani...olmaz

• Öncekileri Göster
    • Peki saol

• reca ederim

• Gülümsemek iyidir dikkat et aynı anda baska birine denk gelmesin peşe düşen o zaman çok olur :-D

• merhaba desin yeter.

• Hemen Tamam Buluşalım Diyen Kızdan Sana Hayır Yok..

• düzgün mantıklı bi cevap vereyim.. erkek gelip bi kızın yanına tanışmak istediğinde triplere girmesin... herşeyi düzgünce söylesin.. peşinden koşmak güzel ama süründürmek saçma.. s.ktr çekilince aklı başına gelen kızlardan korusun Rabbim bizi..

• yüzüme anlamlı şekilde gülümsesin ben mesajı alısrım zahti.

• Birşey sor sıradan olsun sonra sohbeti uzat gitsin :)

• bana baksın gülümsesin birşeyler sorsun ne bileyim bana belli etsin işte kızın hayalgücüne bağlı bişi (çok fazla şey istedim sanırım) :D

• kız baksın yeter ben tanışırımm...

• gülümsemesi cesaret verir.birde konuşmaya musait ortamlarda beklerse iyi olur.mesela kapalı bir ortamsa dışarı sakin bi yere çıkabilir.ortam müsait ve hal gelmiyorsa ondan bi cacık olmaz

• Baktığım kız gülümserse ben cesaret alırım ama ciddi bakarsa gözümü çeviririm...

• gülümsemesi daha belirgin sade ve abartısız olur.sevimli sempatik bir yüz ifadeside işe yarayabilir.bence bu kadarı yeterli.sonuçta erkekte kadın ın o durum için göstereceği davranışa iyi yada kötü yorum düşünebilir.haDİ bol şanslar :)

• gülümseyip gözlerini gözlerimden kaçırması yeterli.. :)

• gozlerıne bak gulumse yeter

• bi göz kırpman yeter.:)

• cesaret verip sonra istemem ayağına yatmayacaksanız yapın. bi kongrede hatun okadar gülümsedi, beni görünce heyecanlanırmış gibi yaptı aynadan falan da bakıştık. 3 gün boyunca böyle oldu. ben de hoşlandım kızdan konuşmaya gittim. vay efendim öyle hissettirdiysem özür dilerim ama tanıştığıma memnun oldum dedi. sonra da gitti bütün kız arkadaşlarına anlattı, eğlendi bi guzel. böyle olacaksan hiç birşey yapma

• 17gün

Zaten amacı da bu oluyor kardeş hepsinin. o anda hevesini alıyor. Bak beni bu beğendi geldi konuştu meselesi. Sırf egosunu tatmin etmek için.

• yalnızsan erkek arıyorsan dışarıda gördüğün çocuktan hoşlandın ise, yapman gerekenler var. çocuk utangaç olabilir, korkabilir... gülümseyerek yanında gideceksin bir soru soracaksın adres falan, hiç korkmayın erkekler zaten kızları severler. ben erkek olarak gitsem tacizci olabilirim ama kadın gitse böyle bir durum söz konusu değil.

• Oda gözlerime baksa ve gülümsese fena mı olurdu ?

• ben 3 deyince koşmaya başlasın

• Gidip erkekle konuşabilme cesareti gösterebilen kadına bayılırım..

• tembel:)

• Her şeyi devletten beklememek lazım :D

• dikkatlice bakması yeterli.ben zaten adınız ayşe mi derdim kesinlikle hayır der .kusra bakma yanlışlık oldu derim konuyu açarım sonra gerisi gelir :)

• bi göz kırpsın yeter

• çocuğun gözlerine bakarak yanına bi arkadaşını al. ve yüksek bi sesle çocuğa bakarak kız arakadaşına yaa bi sıkıntılarımı paylaşabileceğim erkek arkadaşım bile yok kahretsin ne kadar acınası bi halim var gibisinden bi espiri yap çocuk mesajı alır bu yeterde artar ok mi :)

• metrodaysa jetonumu atsın cesaretlenirim o zaman

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...