• Sor
  • Bence

Devlet Bahçeli neden evlenmemiş?

Devlet Bahçelinin yaşadğı aşk hikayesi mi varmış. Bir bilgisi olan var mı? Kişiliğini nasl buluyorsunuz? Bana çok komik geliyor :). Değişik bir insan... Daha Fazla

Güncellemeler:
Yorum yapamıyorum gizli :)) ilk yorumun altından başla yazmaya olursa :)))

En İyi Görüş

• bende burdan tekrar yazarım:)

• :)) Çare tükenmez ha .. Tabi kız tarafının dedği olur tamam hadi Ankara havası da çalarız:)) işte böyle link olur mu? :)))

• Öncekileri Göster
    • tokat falan atmadım.resmen büyük gördün kendını.benım uykum geldı uyuycam ıyı geceler dılerım

• İyi geceler hayatım özür diliyorum... Sana bu geceki hediyem link 3 aydır bu şiire kafa yoruyorum.. kib grşrz :)

Kızlar Ne Diyor 8

• İşsazı issinin issassız demek istiyorum.

• Kalatasaray :))

• vardır bir sebebi bana göre siyasetçiler evlenmemeli zaten adam doğru yolda beyler bayanlar

• Devlet Bahçeli popülaritesini yitirmiştir.Eskisi gibi bir ağırlığında yoktur MHP 'de zaten sırf konuşmak yerine bazı şeyleri hayata geçirebilselerdi, doğru düzgün bir siyaset sergileselerdi, bugün başbakanlıkta oturan o olabilirdi, fakat pasif kalıyor...Kişiliğini bize gösterdiği kadarı ile görmek mümkün o da sadece ekranda, o yüzden fazla birşey diyemem...

• Kendini siyasete adamış,vatanına adamış. Evlenmemesi gayet normal.Ne var bunda?Kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş.Adamı alay konusu yapanlar utansınlar!

• artıladım

• Öncekileri Göster
    • Bilerek sordum. Ağz aryorum anladnz mı :) öyle bir niyetim yok :)

• Yani püskevit, diyor diye adamla eğlendiler.Kim kibarlaşıpta bisküvi diyor.Eğlenecek birşey arıyorlar ya...Ben püsküüt, büsküt v.s diyenleri çok duydum. İki püskevitin arasına birde lokum konur...yemeyinde bakın...

• Bende şaşırdım bu duruma. 65 yaşında adam ve hiç evlenmemiş.

• Baykusa benziyo lan adam bide dort islemi cok iyi biliyor

• Adam iktisatçı ve ticari ve dış ticaret okumuş, tabi ki bilir, o bilmezse ben mi bileceğim...

• bu espriyi hic anlamamis bosver canim sen hic girme konuya eh

• onu kim neyapsın ya pısırığa benzıyo:)

• Herke bişe diyor ya adamcağızla ilgili.. :) Niye böyle

• Öncekileri Göster
    • ordamısın :)

• burdayım:)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...