Erkekleri etkileyen sözler nelerdir?

Bir erkeği mesajla falan etkileyecek,bağlayacak,cezbedecek sözler nelerdir? Bu sözler mesajla söylenecek ve ya telefonla söylenecek şeyler olmalıı

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Kadınları çözdünüz mü?

Erkekler Ne Diyor 12

• bu işler sözle olmaz olmayacaktırda.

0|0
  • etkilemek istediğin yerine bağlı kalbiyse savaşman gerekebilir. Sözle falan olacağını sanmam.

0|0
  • klişeleri kullanma sakın,

ayrıca bu yaratıcılık senın ozunde olmalı... buradan duyduklarınla ancak günü kurtarabılırsın.

1|0
  • her söz cezbeder. kızları ne cezbediyorsa. ama mantık olsun duygusallık olmasın

0|0
  • Odunum yak beni

1|0
  • Tamam canım yarın gel vercem...Töbe ya aşk olsun gerisi yalan sevdiğinin nefesi yeter ;)

2|0
    • şu an uzağız kardeş ayrı şehirlerdeeee

• ara seni seviyorum senin beni sevebilmen için ne yapmam gerekiyor diye delikanlı gibi sor.

belki ağzınla kuş tutsan olmaz diyebilir. bu da sana bi nevi yol gösterir

• sözlerle uğraşma erkeğin kalbine giden en kısa yol boğazından geçer.güzel bir yemek yap :)

0|0
    • mesajla nasıl yemek yapıcam kardeşşşş

• mesajla uğarşma diyorum bacımmm.imkanın varsa yanına git yada çağır.yoksa da benim önerimi unut

• yakısıklım erkeğim felan fılan

0|0
  • seni seviyorum

0|0
  • Erkek bir kadından ilk önce güzelliğinden etkilenir sonra iç güzelliği tabi zeki olmasıda önemlidir.Telefonla değilde yüz yüze konuşarak daha çabuk etkilenir.

0|0
  • sevdiğini söylemek

0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç öyle bir çabaya girmedim.

0|0
  • her erkek aynı sözden hoşlanmayabilir.

0|1
  • Öyle bi söz var mı ? :D

0|0
  • Yanıyorum söndürelim mi ?

0|0
  • Birak gozlerin etkilesin.

0|0
  • takıpteym senın bu sorunu ahah sevp blursa haber ver.D

0|0
  • cezbetmeye uğraşma öyle biçabanda olmasın..:)komik duruma düşme ihtimalin böyle durumlarda yüzde 70 artar çünkü..kendin ol yeter

0|0
  • çıplağım yanıyorum.

1|0
Yükleniyor...