Hoşlanıyorum ama arkadaş olalım diyor?

Merhabalar arkadaşlar, bu üç haftadır her pazar buluştuğum biri var ve ondan hoşlanıyorum. Bunu ona da söyledim ama net cevap alamadım, arkadaş kalalım diyor bana, ben de tamam dedim.

Her gün netten ayrılmazdım ama bu üç haftadır nete girmez oldum. Çalışıyorum ben ve neden nete girmiyorsun diye soruyor. Ben de çalışıyorum diyorum, biraz tiriblere giriyor ama ben girmiyorum. Arada beni kıskandırmaya çalışıyor ama ben belli etmiyorum, bişey de söylemiyorum. Arkadaş kalmaya devem edeyim mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne arkadaş kal ne sevgili ol vazgeç bu sevdadan her pazar buluşuyorsunuz sonra arkadaş kalalım neden arkadaş kalçakmışsınız sana duygusu olmasa 3 hafta üstüste buluşmaya gelmez bu kız bence sen cebimde kal daha iyisini bulursam yol veririm bulamazsam şenle takılırım demek istiyor açık ve net bir şekilde kendini kullandırma bırak boğulsun triplerinde

• onemlı degıl

• bakalım ne kadar seviyormuş ;) yorumlar için tşkler

• ıradenı kullancaksın ıstedıgını elde etmesı karsı tarafın kendını savunmasız bıçımde ona bırakmasıyla ılgılıdır kız senı sevmıyor bu senı elde etmemesı ıçın geçerlı sebep

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani eğer hazır olsa o da sana açılırdı senin açılmanı fırsat bilip...

• bak dostum ben bir kız olarak saa söylüyorum bunu iyi bil ve bu iyiliğimi unutma eger bir kız arkadaş kalalım diyorsa seni sevmiyordur buda böyle biline

• yokoylabişey benimle oynamak için gelirse nasıl anlıçam?

• hell e katılıyorum.. dogru tespıt.. Acı ama gerçek. Ama bırak bakalım o gırdıgı trıplerden belkı de sonunda o sana yalvarmaya başlarsa şaşırma..

Ne bu 3 ay allam yaa pehh

• bunu en iyi cevap olarak seç. Kadın arkadaş dediyse "sıçtın" :)

• Öncekileri Göster
  • etme.kız senle egosunu tatmin etçek sadece anlaşıldı.etmemeni tavsiye ederimt abi son karar yine senin.

• yorumlr içn tşkler

• he işte belli amacı.seni peşinde koşturtçak egosunu yükseltçek.bırak Allah aşkına bi taraflarını kaldırma boşver

• sen beni bıraksan beni bırakmam falan söylüyor evimi çalışdığım yeri biliyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Belki yeni bir ilişkiye hazır değildir.. Fazla üstüne gitme kızın .. İlerde baktın onunda sende gönlü var o zaman tekrar açılırsın..

• Arkadaş kalmak ona kendini tanıtmak icindir. Bu yüzden arkadaş kalmak daha güvenli. Zamanla dönüşebilir sevgiye.

• hem arkadaş kalalım diyor hemde nette girmediğin diye sana trip atmış var bunda bişiler...

• her türlü arkadaş kal bırak kafasına göre takılsın

• Sen biraz kenarda dur, cüzdanı daha kalın, penisi daha kalın, ensesi daha kalın başka bir erkek bulamassam seninle takılırım demek istiyor moruk

Yükleniyor...