Bir erkeğin gözlerinden sevip sevmediği nasıl anlaşılır?

arkadaşlar bir erkeğin sevip sevmediğini gözlerinden nasıl anlarsını?nasıl anlayabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiç anlama ablacım ya sonra sen de hoşlanmaya başlıcaksın neyse tanıstınız konustunuz sevgili oldunu 5-6 ay sonra sürerse daha şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrılacaksınız be ondan sonra sen depresyona gircen çiklota yiycen kilo alcan eski sevgilin kendini içki ye esrara vuracak jilet atçak kendine senn için sonra barışçaksınız mutlu son zaaa :) nasıl ama hiç ugrasma derim :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir erkeğin sevip sevmediği en son gözlerden anlaşılır... Gözlere değil sözlere bakın...

• ona görünmeden onu seyret bu sırada gözleri birini arıyorsa seni görmesini sağla. bakışlarındaki aryış bitmişse seni arıyordur demek..

• seviyosa ilgilenir , sürekli konuşmaya çalışır, laf çakar, şaka yapar seninle ilgili hatta ara ara ezemey çalışır

• eger karşılaştıgın yani sevgilin degilse bakışlarından anlaşılır

nasıl anlarsın onu gördügünde sanki aranızda bag varmış gibi yıllardır tanıyorsunuz çok samimi

ama iki yabancı gibi olur gözlerini kaçırıyorsa yanından geçerken bakmıyorsa heycan yapıyor

olabilir tabi tam anlaşılmaz

• gözleri her yerini ayrı ayrı inceler sürekli sende olur her zerreni yazar aklına en küçük değişikliği fark eder küçücük bi siyah noktayı saçında olan sadece 1 tane beyaz teli bile. hayran hayran bakar . gözlerine bakınca kendini alamaz

• Aşık olsaydı anlardın demekki degil . :)

• gözlerini kaçırmadan bakıosa

• walla seni bilememde ben hoşlandıım kızın gözlerine kitlenirim :)

• bakıyodu da ne oldu

• ölüm bakışı atıyorsa kaç

• Göz göze geldiğinizdeki gülüşünden

• Anlayamazsın

• Gözlerinin içine dolaysız uzun süre bakamaz. Sen ona bakmazken seni izler sen baktığındaysa bakışlarını kaçırır. Senin olduğun ortamlarda mutlu olduğunu saklayamaz

• gözlerini gözlerinden ayırmıyorsa janım

• Gözlerini gözlerinden kaçırmıyor ici gülüyorsa %50 seviyodur :D

• anlamak zor

• Melül..melül bakışlarından, eğer Koyun gibi bakıyorsa keçi burcudur, eğer Öküz gibi bakıyorsa boğa burcu oluyormuş...kih..kih..kih..

• gözlere aldanmaa...kanlanıyosa sevıyordur.

• kendini aşmışsan , yada bir şaolin rahibiysen anlayabilirsin , öyle kolay değil ki svmek , bakınca hemen gözlere anlaşılsın

• gözlerinin içi gülüyorsa..

Kızlar Ne Diyor 10

• Anlayamazsın.

• Ben anlamadığım için sensör taşıyorum yanımda , sevmeye başlayınca sinyal veriyor ...

• gözbebekleri büyükse.

• dakikadaki kırpma sayısıyla doğru orantılı.

• eğer bir erkek bir aşık olduğu bir kadınla konuşuyorsa sanki etrafında başka kimse yokmuş gibi sadece kadını gözlerine bakar ve başka kimseyi umursamaz ama eğer aşık olduğu kadınla konşurken etrafına bakıyorsa o zaman o erkeğin kadına aşık olduğuna inanmam ben zaten bakışlardan belli oluyor ama yargılamakta istemem çünkü aşkı hissedersin ve o kişini karşı tarafa ne hissetiğini bilemeyiz fakat bakışlarda önemli..

• Valla ben anlayamadim, bazilari gözlerine baktiginda hiç bakislarini cekmezler, bazilarid utangac olduklarindan hemen kacirirlar

• sana bakmaya kiyamiyorsa

• Gözler kalbin aynasıdır lakin kalbi olmayanın neyini gösteriri onu sen bul :)

Saygılaaaaaaar.

• Çapak varsa sevmiyordur.

• Olabilir

• çapak varsa kesin aldatıyodur bence

• anlasılmazmıs bebem aglayıp sızlayan gözyaslarını sildigim adam beni aldatıomus nerden bilebilirdim ki :(

• tamam canım takma sakn

• bosver yaa hatırlamak istemıyorum canım :ss

• acındırdı mı kendini

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...