Aşkınızı şarkıyla itiraf etmek istiyosunuz, bu hangi şarkı olurdu?

Aşkınızı itiraf etmek istiyosunuz fakat bi şarkıyla bu hangi şarkı olurdu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kendim bir şarkı yazardım :) O kişinin bana hissettirdiği duyguları kelimeye dökerek, başkalarının duygularını değil kendi duygularımı tam olarak anlatabilmek için, belki çok güzel olmazdı ama daha gerçekçi olurdu ve beni daha iyi yansıtırdı :)

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 15

• sevgilimin söylediği şarkılar.

• kayahan-seni seviyorum... link

• Ebru Gündes - Senin Olmaya Geldim

• Benim olmazsan, taciz ederim. :D

• Kendim yazardım, hangi şarkı benim hislerimi tam anlamıyla anlatabilir ki...Olmazsa Soner Arıca - Seni Seviyorum müthiş şarkıdır...Seni güneşten daha fazla ısıtabilirim olur olmaz dertlerinden sıyırabilirim denizlerden dağlardan uçurabilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum bir ömrü bir yastıkta paylaşabilirim iyi ve kötü günde yanında durabilirim bu hayatın sonunu senle bitirebilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum yolun neyse hesapsızca yürüyebilirim senin için bitmez nöbetler tutabilirim korktuğun her ne varsa ondan koruyabilirim nedenim çok çünkü seni çok, çok seviyorum seni seviyorum seni seviyorum melekler şahit dursun sevgilim aşkımız kutlu olsun seni seviyorum, seni seviyorum...

• LİFEHOUSE- everyting bu şarkı gerçekten tüm anlamıyla ihtişamıyla sevgini anlatmana yardım edebilcek özel bir parça =) türkçe anlamı aşşağıda =)LİFEHOUSE-EVERYTİNGBeni burada bul Ve konuş benimle Seni hissetmek istiyorumSeni duymaya ihtiyacım varBana yol gösteren yereTekrar huzurumu bulduğum yereSen kuvvetsinBeni yürümeye devam ettirenSen umutsun Beni inanmaya devam ettirenSen hayatsınRuhuma Sen benim amacımsınSen herşeysin Ve nasıl seninle burada durabilirimVe senin tarafından gönderilmemBana bunun nasıl olabileceğini söyler misinBundan daha iyiSen fırtınaları yatıştırıyorsunVe bana huzur veriyorsunBeni ellerinde tutuyorsunDüşmeme izin vermeyeceksinKalbimi çalıyorsunVe nefesimi kesiyorsunBeni içeri alır mısınBeni daha derine alır mısın, şimdiVe nasıl seninle burada durabilirimVe senin tarafından gönderilmemBana bunun nasıl olabileceğini söyler misinBundan daha iyiVe nasıl seninle burada durabilirimVe senin tarafından gönderilmemBana bunun nasıl olabileceğini söyler misinBundan daha iyiÇünkü sen tüm istediğimsinSen tüm ihtiyaç duyduğumsunSen herşeysin, herşeySen tüm istediğimsinYou're all I need Sen tüm ihtiyaç duyduğumsunYou're everything, everything Sen herşeysin, herşeySen tüm istediğimsinSen tüm ihtiyaç duyduğumsunSen herşeysin, herşeySen tüm istediğimsinHerşey, herşey...Ve nasıl seninle burada durabilirimVe senin tarafından gönderilmemBana bunun nasıl olabileceğini söyler misinBundan daha iyiVe nasıl seninle burada durabilirimVe senin tarafından gönderilmemBana bunun nasıl olabileceğini söyler misinBundan bundan daha iyi...

• berkay-ele inat

• ben aslı güngörün seviyorum seni sarkısıyla itiraf etmek isterdim

• Halil Sezai - İsyan...

• Sezen Aksu Hoşgeldin.. evlenme teklifi gibi oluyo galiba ama :D benim hoşuma gidiyor bu şarkı

• nolur şarkıyla olmasın.evlilik programlarını hatırlatıyor. hafifçe kulağına fısıldasan daha romantik olur bence

• evlilik programındakiler gibi olmıcak tabi sadece sana söylesin bnce romantik olur kulağına fısıldamısıda çok gzl tabi :D

• senmi verdın canımı sen nasıl alısın mutlu dünya yıktın sen allhından bulasın bırgun güldürmedın hep acı dert verdın allah belanı versın:D

• haınsın :)

• :D:D:D:D

• bır bu sarkıyı laık gordum :D he bırde adını şerefsız koydum :D sarksııda guzeldı:Dtrıpkolık soyluyodu:d

• ellerimsin gözlerimsin inanmassın yar:)

Yükleniyor...