Neden erkekler eşlerini sevgili olarak göremiyor? Erkekler evlendikten sonra neden değişir?

Neden erkekler eşlerini sevgili olarak göremiyor? Sen karımsın dokunma bana Evlendikten sonra erkeklerin geneli eşini artık sevgili olarak göremiyor... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• sorun iki tarafli. birbirini tanimadan evlenen iki kor asik, evliliklerinde bu cikmazlara suruklenir. hayatta ortak olabilecek y ada birbirini tamamlayabilecek zitliklari yoktur ki omurlerince sevgili kalsinlar. su sordugun sorunun tam aksini kendi ailemde gordum. 25 yillik evlilerken, el ele , kol kola gezerdi annem babam. arada tatli atismalari olsa da genelde hep gulduklerini gorurdum zaten. bazen bizi bir tanidiga birakip kucukken, sonraki yillarda da kendi basimiza birakip, basbasa disari bile cikarlardi :) hatta biz buyudukce haftasonlari arada kacamaklari olurdu :) ancak sunu ogrendim ozellikle babamdan, esine saygin sevgin sadakatin oldugu surece ve ona bir kadin gibi davranirsan boyle devam eder. bakiyorum yeni evli cift, adam gobeklenmis kadin paspallasmis :S ee ne oldu bunlara daha gencecikler. cevap: evlendik...evlenince insan oz saygisini mi yitiriyor yani? benim babam her sabah kalkip spor yapardi vefat edene kadar. annemi de normalde hep sade gorurken, aksam babam gelecegi zaman hasta ya da cok yorgun değilse, en guzel haliyle hazirlanmis gorurduk biz. o kadar hosumuza giderdi ki. kendi anneme hayran kalirdim gorunce :) bence olay insanlarda bitiyor. bir kere salarsan o aradaki heyecanli bag kopar. yoksa uzun yillar surebiliyor.

Soran beğendi
    • bende bunu demek istiyorum evlendikten sonra sevgili kalınsa herşey daha kolay olmazmı ömür boyu evlilikler +1

• ee evlenmeden iyi tanimakla ve evlilik icin gereken olgunlukta olmakla oluyor bunlar... yoksa cocuk yasta evleniyorlar hemen asik oldum diyip sonuc kotu olabiliyor