Arkadaşımın karısına ilgim var, onunda bana... İçinden çıkılmaz bir durum..

Bu tip şeyleri planlayamıyorsun ne yazık ki.. Ne yapmalıyım bilemiyorum... Ya arkadaşım dahil dostluğumu bitiricem ya da duygularıma göre hareket edeceğim... Fikir verin bana?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 4

• Fikir vercek bişey yok. Ya şerefsizsindir ya da değilsindir!

• arkadaşın karısına kardeş gibi bakmak gerek.ne yazık ki dünya öyle bir hal alıyor ki insan kardeşinden hoşlandığını söylüyo..bana kalırsa hiç bu hataya düşmeyin...kocasını aldatan kadın yarın sizi de aldatır.çok çirkin şeyler bunlar..dünyada kimsenin kimseye yaptığı yanına kalmaz..uzak durun.gözden uzak.gönülden de ırak olur..Rabbim yardım etsin,bu düşüncelerden kurtarsın sizi..

• bence uzaklas ordan yanı arkadasının bulunduğu cevreden duygularına yenlme belkı dostluğu ve bir yuvayı dağıtacaksın

• dostum varken duygularımı ısın ıcıne krıstırmam

Erkekler Ne Diyor 4

• ya sen ne şerefsiz çıktın Şeref be,

• duygusal karmaşadır adamın ağzına eden. çok zor bir durum. benim başıma bu gelmedi . ama evli iken başka birisine fena halde kaptırdım kendimi. sağolsun o dirayetli çıktı.soğuttu kendisinden. sabırlar dilerim

• dostluk daha önemli, hislerine yenik düşme. ama bu konuyu onunla da konuş duygularınıza set çekin. hayatta en önemli şey onurlu ve namuslu yaşamak.

• bulundugun yeri terket, burnuma pis kokular geliyor.

Yükleniyor...