Görüşelim diyen taraf hep benim.

Görüşelim buluşalım diyen taraf hep benim arkadaşlar. artık bu teklifin ondan gelmesini beklicem. iyi yapar mıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Açık bir düşünce duymak istiyorsan eğer... Buluşma hevesi olmayan adam aşık değildir. Eğer buluşma teklifinin ondan gelmesini beklersen ki aşık olmayan birinden beklemiş olursun. Bir erkekte ne yapar sex duyuları dürttüğünde buluşmak ister. Bunu kabullenir misin ?

• tabi ki kabullenmem. işleri genelde yoğun olduğu için buluşma teklfini ben ediyorum ama artık etmemeye karar verdm. çünkü müsait oldugu zamanlarda bile görüşmek için fırsat yaratmadıgını anladım.

• Herkesin sevgilisine ayıracak zamanı vardır. Ben 20 saat çalışsam uykusuzluktan gebersem sevgilime 1 saatimi ayırabilirim. 7 Yıldır birlikteyiz ve bu hevesimden de hiç bıkmadım. Bol şans sana :)

• Sagol

Erkekler Ne Diyor 15

• O yüzdendirki hep yol alanda sensin.

• Artık teklif etme

• Geç bile kalmışın .

• Bekle bakalim bir hafta ya da ona yakIn bir zaman ses gelmezse bosa cabaliyorsun demektr

• neden 1 hafta :)

• Az cok belirleyici bir zamandr 4 gun ve uzeri

• geç bile kalmışsın.

• kız tarafı görüşelim diyosa iyi değildir bu

• hangi acıdan iyi değildir?

• böyle düşünmeye başlaman bile zaten ciddi bir sorun olduğunu gösterir ilişkide. Ya sen hiç nefes aldırmıyorsun, ona konuşma sırası gelmiyor, ya da sen demesen onun umrunda olmayacak yani sana aşık değil seni istemiyor.. Kendini biraz geri çek bakalım neler olacak..

• yaparsın hep ben hep ben olmaz

• gitme üstüne. oluruna bırak. o istesin bu sefer de. ancak bu hareketinin sana olumlu dönme ihtimali olduğu gibi olumsuz olarak dönme ihtimali de yükse. her iki sonuca da hazırlıklı ol

• Sen artık bırak kızım bence.

• güzelmisin ? merak ettim eğer güzelsen bırak derim böyle teklif etmeyi.

• evet. kendisi de bunu sık sık dile getirir. yalnız güzellkle ne ilgisi var?

• bir daha görüştüğünde vedalaşırken ilginç bir temasta bulun.mesela burnuna dokun gülümse, ya da tek omzunu elinle sık. bu neydi şimdi dedirtcek bir şey. sonra bekle çok sürmez..

• böyle saçma sapan şeyler yaparsam hiç görüşmeyi istemez herhalde

• Öncekileri Göster
    • burnuna dokunmak ya da tek omznu elimle sıkmaktan daha başka ne gibi ilginç temasta bulunabilirm :)

• bilmem şaşırt bizi :))

• İyi yaparsn

• bekle bakalim :)

• yaslanabilirsin beklerken sonuc olarak iyi yaparsin :)

• espirimı yaptın sen şimdı çok güldük qweqwweqw

• gulduk den kasit neki? siz kac kisininiz orda napiyonuzki bu saatte

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla bir erkekğe buluşalım demem özlemimden ölcek olsam bile demem. sen nasıl diyebiliyosun? demek ki seni önemsemiyomuş.

• bu derece özleminden ölcek olsan bile demeemnin sebebi nedir? istediiğin gbi davranmak hissettiğini söylemek onu görmek istemeyi dile getrmek çok mu kötü?

• Havalara sokarsın karşı tarafı anladın mı? nasıl olsa bu benimle görüşür zaten bu bana görüşelim der diye düşünüyo. bu konuda çok büyük bir taviz veriyosun birazcık ulaşılmaz ol o anlamada bak seninle nasıl görüşmek istiyo ozaman gör.

• Bi muddet sen isteme o sonra kendiliginden ister

• ee yani iyi olur.sen neden kendini parçalıyorsun? isteyen biraz zahmet etsin.

• geç bile kalmışsın bıraz ağırdan sat kendını o koşsun senın peşinde...

• insan kendini satarmi yaa ne garip yontemleriniz var :)

• cok özledigim için kendime hakim olup da ağrdan satamıyorum görmek istiyorum malesef

• sen böyle yaparsan o zman daha çok düşünurusn böyle.

o nıye demıyro ben dıyorum dıye adam bır fırsat ver özlettır kendını adamı bıktırma.

• Kızın teklif etmesi abes zaten. teklifi erkek eder, bu doğa kanunudur hatta

Yükleniyor...