Nevşehirliler hakkında azıcık bilgi verebilir misiniz?

Nevşehirli insanlar nasıl olur bilir misiniz ? yani burada tanıdıklarınız falan olan var mı ? benim sevgilim nevşehirli ve ailesni düşünce tarzlarını nasıl gelin isteyeceklerini merak ediyorumda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• anadolunun güzel insanları :)

• ahah e doğal okadarı yani :))

• Valla abisi cok tersti :D ama tabi öpüşürken gördüğü için belkide normaldir :DD

• aileside öyledir umarımm :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• bir sevdiğim kız vardı Nevşehirli, gerisini hatırlamak bile istemiyorum

• anladmm

• benim tanıdığım Nevşehir li insanlar genel olarak iyi insanlardır şu an isteyipte bir türlü gerçekleştiremediğim bir olayı Nevşehir li abimin yardımı ile gerçekleştirdim bence insanların iyi veya kötülüğü memleketleri ile alakalı değil insanın içinde olacak iyi niyetlilik..

• düşünce bakımından niye yazdığın için oyle yazdım ya iyi insanlardır...

• o anlamdamı diyorum ya.millet bakımından genelde nasıl olurlar insanları.farkndysan genel sordum nevşehirli insanlar diye ki cevapsız soruysa neden cevap veriyosun ?

• düşünce mi :)) kız güldürme beni kim bilebilir kimin ne düşündüğünü annenle bile düşünceleriniz ters düşmüyor mu bu soru bence cevap sız soru :)))

• Öncekileri Göster
  • ben Kayseriliyim bize yakın işte iç Anadolu insanı :) siz nerelisiniz bu arda ?

• yok yok evlenirsek inşallah yine trakyada yaşıcaz :)) olsun ben nevşehirde yaşarım ki

• işin zor eğer nevşehirde yaşayacaksan :(

• ben trakyalıyım

• Nevşehir'de insanlar bir fabrikadan çıkıyorsa;askerde Nevşehirli komutan vardı kafa adamdı...

• bende insanları merak ediyorumda :) nasıllar falan

• nevşehirliyimde =) hepsi bir olmaz ki 4 millet var iran göçmeni suryani alevi sunni var =) senin ki hangisi

• =)

• çok sevindim ozaman yaa :))

• iyidir o zaman anadolu insanı seni kendi kızı gibi bağrına basarlar =) gelin kaynana ilişkisi yoktur o evin kızı sayılırsın artık

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...