Nevşehirliler hakkında azıcık bilgi verebilir misiniz?

Nevşehirli insanlar nasıl olur bilir misiniz ? yani burada tanıdıklarınız falan olan var mı ? benim sevgilim nevşehirli ve ailesni düşünce tarzlarını nasıl gelin isteyeceklerini merak ediyorumda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• anadolunun güzel insanları :)

• sıcak kanlılardır yanii :))

• Öncekileri Göster
    • Valla abisi cok tersti :D ama tabi öpüşürken gördüğü için belkide normaldir :DD

• ahah e doğal okadarı yani :))

Erkekler Ne Diyor 5

• nevşehirliyimde =) hepsi bir olmaz ki 4 millet var iran göçmeni suryani alevi sunni var =) senin ki hangisi

• sunniler sanırım ya diğerleri değiller

• Öncekileri Göster
    • çok sevindim ozaman yaa :))

• =)

• bir sevdiğim kız vardı Nevşehirli, gerisini hatırlamak bile istemiyorum

• anladmm

• Nevşehir'de insanlar bir fabrikadan çıkıyorsa;askerde Nevşehirli komutan vardı kafa adamdı...

• bende insanları merak ediyorumda :) nasıllar falan

• benim tanıdığım Nevşehir li insanlar genel olarak iyi insanlardır şu an isteyipte bir türlü gerçekleştiremediğim bir olayı Nevşehir li abimin yardımı ile gerçekleştirdim bence insanların iyi veya kötülüğü memleketleri ile alakalı değil insanın içinde olacak iyi niyetlilik..

• tabi ki haklısında ben düşünce bakımından nasıllardır falan diye sordum ne biliyim merak işte :))

• Öncekileri Göster
    • o anlamdamı diyorum ya.millet bakımından genelde nasıl olurlar insanları.farkndysan genel sordum nevşehirli insanlar diye ki cevapsız soruysa neden cevap veriyosun ?

• düşünce bakımından niye yazdığın için oyle yazdım ya iyi insanlardır...

• ben Kayseriliyim bize yakın işte iç Anadolu insanı :) siz nerelisiniz bu arda ?

• ben trakyalıyım

• işin zor eğer nevşehirde yaşayacaksan :(

• yok yok evlenirsek inşallah yine trakyada yaşıcaz :)) olsun ben nevşehirde yaşarım ki

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...