Erkeklerin sevgisi ve aşkı nasıl anlaşılır?

Erkekler nasıl belli eder sevdiğini aşık olduğu ve bir çok şeyi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler öyle pat diye yüregini acmazlar kolay kolay. Sevdigini ve aşık oldugunu anlaman da öyle kolay degildir.Önce kişinin karakter analizini cıkarırsın. Burcundan tut sevdigi yemege kadar. Arkasından sevdigi begendigi birşeyi alırsın ya da yemegini yaparsın gibi. Zamanla o senin ona deger verdigini sevdigini anlar ve yavaş yavaş yüreginde birşeyler canlanır. Zamanla senin sevdigin şeyleri yapar. Ve sana ilgisini iyice arttırır. Sonra gözlerine bak onun bak ki gözlerden süzülen o kıvılcım yüreklerinizde buluşsun ve kalbinize dokunsun . Sonra anlarsın ...

Erkekler Ne Diyor 9

• Karşındakine göre değişir. Eğer etrafında dolaşan salak salak şeyler yapıp senin ilgini çeken biri varsa sana aşıktır. Aşık olmasa salaklaşmaz zaten. :DLisede bana lakap takmışlardı. "Beyin" diyorlardı. Zekamı tahmin et. Ama aşık olduğum kızın yanında o zeka böyle tereyağı gibi eriyor, aptallaşıyorum... onun ilgisini çekmek için aptal aptal şeyler yapabiliyordum. Nedenini bende bilmiyorum. Bu pek çok erkek bünyesinde böyle. (Aşk ve sevgi farklı, sevdiğim insanın yanında böyle olmuyorum tabikide.)Buradan tüme varacak olursak, sana en aşık kişi, yakınlarında olup salak salak hareketler yapan kişidir. Seç onlardan bir tane. Sende çok mutlu olacaksın, inan bana :D

• aşık olan erkek sevdiği kişiye çok bağımlı olur anlayışlı fedekar sevgisini sevgilisine herzaman yansıtabilen güvenilir aşk adamıdır...

• Aslında bu erkeklerde o kadar karmaşık değil.Eğer seninle sevişmek ve beraber olmak istiyorsa sana aşık demektir,eğer beraber olmadan sadece sevişmek istiyorsa cinsel çekiciliğine kapılmış demektir.Geri kalan işaretler erkekten erkeğe göre değişebilir.

• erkekler kapalı bir kutudur :)

• 16gün

Seni çoook seviyorum ya gözümden yaş akıyo sana karşı ne demek

• Ben mesela aptallaşıyorum. Yani birkaç sene önce öyleydi. Şimdi nasıl bilmiyorum.

• saygisini bozmuyorsa, sadiksa ve sana karsi tavirlarindan seni dusunmesinden anlarsin. bu dusunme dedigim, ozel gunleri hatirlamasi, ask siirleri sarkilari sozleri degil. eger ki markete gittiginde bile gelirken senin sevdigin o kucuk cikolatan almissa, bir yerde sevecegin bir fikrayi okumus sana anlatiyorsa, dergiden senin sevdigin unluyle ilgili haberi kesip getirmisse ve bu tur ufak sacma seyleri hep yapiyorsa sana deger veriyor ve seviyordur.

• çok da aşık olmamak lazım sonra hiçbişey yapamıyor insan kendi olmaktan çıkıyo ilgimi belli edicek diye saçma sapan şeyler yapıyo biraz acemilik heralde.

• yok tam acemilik degil, ama o insani farkinda olmadan daha cok dusunuyorsun. sevdigim kadin eskiden beri en iyi dostumdu. ona da uzun yillardir duygularim vardi ama inatla reddediyordum aradaki dostluk bozulmasin diye. ondan uzakta baska ulkedeyken bile bir sey yerken dahi, acaba su an ne yiyor ne yapiyor bunu cok severdi vs diye aniden geciyordu aklimdan kendimi susturuyordum.

• Seni gerçekten seviyorsa bunu sadece bakışlarından bile anlayabilirsin..

• of nasıl oluyo o :) Benimde var böyle bir durum bir türlü anlamıyorum...

• şöyle bir şey, gerçekten severse erkek her halinden anlarsın. bakışlarından konuşmasından davranışlarından.. zor olmaz :)

• gerçekten içinden gelerek seviyorsa zaten pek yaklaşamaz. sırılsıklam aşık olmuşsa bişey yapamaz pek ama genelde öyle olmaz erkek kendini öyle gibi gösterir çok aşırı aşık olmadan bişekilde kur yapar gönlünü kazanır falan sıkılınca da bırakır. o da bilemessin bazen sadece ilişkileri cinsellikten ibaret olabilir erkek sıkılınca bırakır işte.

Kızlar Ne Diyor 5

• Tatlı oluyolar, şirin oluyolar, şapşallıklarından yiyesin geliyo bunları.

• saçını da öpüyosa aşıktır.

• Şapşallık olabiliyor bazılarında, çok sevimli.

• :)

• İşte benimde en merak ettiğim sorulardan bir tanesi hemen belli eder diyorlar ama öyle olduğunu zannetmiyorum .Bence sevmek pat diye olan bişey değil ya da hoşlandığın kişiye gidip hemen söyleyemezsin onu görünce heycanlanmak onu her an görmeyi dilemektir . O yüzden hoşlanan insan hemen gidip söylemz diye tahmin ediyorum .

• erkekler asla birden belli etmez. soylediklerine de inanmayacaksin. zamanla o kadar garip davranir ki seven erkek, gunden gune anlarsin. soyleyip soylememesi de onemli değil. ama cidden o cekingenlik oluyor kendine bile itiraf etmiyorsun :) ben 10 yil dusundum bekledim, o arada baska kisilerle oldum hic bir kizdan cekincem olmadi onun haricinde :S

• valla benimki benim yanımda kıpkırmızı oluyor bilmiyorum bu bir göstergemidir

Yükleniyor...