Bir erkeğin sinirlenince sevgilisine küfür etmesi ve bunu normal karşılaması ne kadar doğru?

Gizli Üye
Bir erkegin sevgilisine sinirlenince kufr etmesi ve bunu normal karsilamasi ne kadar dogru ?Ciddiyete gelince iliski baya ciddi erkegin ailesi falan taniyor kizi Lutfen erkekler cevap verin fikirleriniz gercekten onemli
Güncellemeler
+1 yıl
Lutfen yargilamayin sadece yardimci olun :( Her sey oyle kolay olsa sormazdim (((
Bir erkeğin sinirlenince sevgilisine küfür etmesi ve bunu normal karşılaması ne kadar doğru?