Bayanlar erkeklerin ilk neresine bakarlar?

Kalça seçeneğini koymamın sebebi bi yerde okumuştum kadınlar erkeklerin en çok kalçalarına bakıyorlarmış :))

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• neden hepsi seçeneği yok :) eller önemlidir tırnaklar temiz ve kısa olmalı, gözler anlamlı bakabilmelidir, kalçayla çok isim olmaz,saçlar cook önemlidir ense traşına fena takarım, ayakkabılarının da temiz ve bakımlı olması şart nokta :)

• napim en fazla 5 seçenek oluyordu hepsi seçeneğini sıkıştıramadım bi yere :)

• Öncekileri Göster
    • emre tarantula: ben seyircilere oynamıyorum
      seyirci: (alkış)
      emre tarantula: teşekkür ederim
      bıcır: ya olmazki ama böyle
      seyirci: aaaaaaaaaaaaaaaaaa
      :))

• aLLAH BENİ BURADAKİ KZILARDAN UZAK TUTSUN YARABBİMM...ŞURAYA BAK...İNSAN Bİ KALÇAYA DA BAKAR YAHU...GÖZLER MAVİ AMA ZAYIF BAKAR MISINIZ YANİ..ALLA ALLA..

Kızlar Ne Diyor 16

• Gözlerine bakışlarına

• gözler anlamlı bakmalı elektrik almam gerek gözlerden:)

• Tıpkı profil resmindeki gibi mi? :))))

• oylayamadım çünkü kişisine göre değişir .. ama beni genelde gülüş etkiler

• gözler. bi de arkadaşlarım seksi buldukları birinden bahsederken hep "poposu harika yaa" diyolar, onun da beğeneni çok yani:)

• Ben gözlerine bakarım =)

• kesinlikle boynu diyorum ama ankete göre sanırım gözler

• boyun ve ense:)

• kesinlikle boyun ve ense
      boynu guzel olup ta havalı olmayan bır adam olmaz gıbı gelıyor ya da tam tersı cılız bır boynu varsa ten rengı bıle etkılı bu goruntuye genel bır cekıcılıgı de olmaz bence :)

• Adem elması :D

• ilginç bir bakış açısı :D

• Sanırım ünlü bir erkeğin bir röportajda verdiği cevaptı bu. Ben de aynısını vereceğim: Bütününe bakarım. Beğenirsem incelemeye alırım. :)

• şimdi bak; nereme bakacaksanız orama göre tavır alacağım. bir karar verin lütfen... toplanın bir anket yapın, mesajlaşın, kamuoyu oluşturun, toplu kadınsal bir norm oluşturun, bana da postaneden sonuçları bildirin rica edeceğim. koyacağım fotoğrafın nereme zoom'lu olacağını bileyim! zorluk çıkartmayın, ben de size nerem münasipse oramla hitap edeceğim...

• Omuzlarına. Kalçalarına hiç dikkat etmem ayrıca. Yani bir kadın kadar çıkık olmadığı müddet dikkatimi çekemez.

• dişlerine

• kalçasına!:))

• :))

• Öncekileri Göster
    • MarquisDeSade aynada kendine mi bakıyon :D

• hah bu işte! Sen de bakıyorsun ben de bakıyorum ne var yani? Evrimsel bir şey olsa gerek kalça iki taraf için de kriterler arasında.

• Evet göz aslında daha çok bakış. Bakış az çok kişilik hakkında bilgi veriyor çünkü.

• ben direkt ayaklara bakarım ayakkabı türüne göre karar veririm :D

• sivri burunsa kaç,yuvarlak burunsa incele sporsa yapış;-)

• Gözlerine bakarlar:)

• Boy omuzlar popo 30 sanıyede alyansı varmı da dahıl herşeyı görmüş olurum.

• bunu ben mı yazmısım ?:))))))))

• 30 saniye çok uzun bikaç saniyede bakmış olman gerek;-)

• ellerine bakıyorum :)))

• Masumhane bir genç kız işte :))

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...