İki kişi arasında kalmak

Hiç iki kişi arasında kaldınız mı? Hani şöyle derler eğer ilkini çok sevseydiniz 2.si olmazdı..Diyelim ki iki kişi var ve siz hangisini sevdiğinize karar veremiyorsunuz,bu ikisini de sevmediğiniz anlamına mı gelir,hiç böyle bir durumda kaldınız mı ya da başınızdan böyle bir olay geçti mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadınlar doğa gereği çok şeyi bir anda sevebilir. Kocasını ayrı sever mesela çocuğunu ayrı veya hoşuna giden bir sanatçıyı. Ve bu sevgiye tam olarak bir isim veremez. 2 kişi arasında kalmakta böyledir aslında.

• Aslında ikisinin de farklı özelliklerini seviyorum bunları tek kişi de birleştirmenn yolu yok mu? :D ama tam bir karar vermeden kimsenn duygularıyla da oynamak istemiyorum..

• Öncekileri Göster
    • ben de sana katılıyorum o vakit en iyi cevabı hakettin gizli :))

• Teşekkür ederim :) Gizliyim çünkü isimle insanlar değerlenmez, görüşlerle değerlenir. Saygılar.

Erkekler Ne Diyor 10

• yeğennnn İki kişi arasında kalırsan eyer 2.sini seç çünki ilkini yeteri kadar sevseydin 2.si asla olmazdı gözün 2.sini gormezdi bile

• iki kişi arasında kalmak yazınca tost mu oldun diyecektim :) ikisnide idare edebilirsin

• Bence 1 kişiyi ömrüm boyunca sevdim falan bunlar yalan tek eşlilik diye bir olay doğaya aykırı bence..Çünkü herkez birbirinden etkilenebiliyor sevebiliyor bu evli içinde geçerli bekar içinde hatta sapık içinde... Ama içine atıp unutuyor sonra zamanla ama bu başka.birini sevdiği gerçegini değiştirmez...

• hepsini boşver başkasına bak ;)

• İkinciyi sevsen de ilkini silerdin...İkisine de vurdur, sen de rahat et onlar da.

• en iyisi kızlar için sandwich bence

• Demek istediğini anladııım ;) ben kaldım çok zevkliydii :D

• Ben eğer yanlış bir karar verirsem duygularıyla mı oynamış olurum diye korkuyorum ve hiç bir adım atamıyorum.Ne o ne o seçemiyorum bir türlü...

• Öncekileri Göster
    • Ben istediğim gibi anlarım ;) en iyisi zamana bırakıp düşünmek :D belki biri sıkılıp gider

• yani oda bir tercih tabi sana kalmış

• iki kişi arasında isen hangisi ile daha iyi anlaşacagını düşün..ya da hangisi sana çok baglı..

• ikisinin de farklı özelliklerini beğeniyorum.karar vermekte zorluk yaşıyorum.Beğenmediğim huyları da var hep mükemmeli arıyorum ama insanları olduğu gibi kabul etmek ve sevmek zorundayım o desem aklımda bir soru işareti bu desem aklımda bir soru işareti. Aklım karışık...

• snn karakterdekiler hangisini seçse digerini arar..o yuzden ikisini de boşver..

• Geçti birini ben postaladım , diğeri de beni postaladı .Mal gibi kaldım şuan

• o da kötüymüş ya ,pişman olmak istemiyorum ilerde :/

• Öncekileri Göster
    • efendi olanı seç sen . ağzı laf yapan her kızı götürür efendi olan yine sana kalır.

• Adam olsun doğru olsun demi :D artık zamana bırakmaya karar verdim.. :))

• çok isterdim iki kişi arasında kalmayı, hiç öyle bir fantaziye sahip olmadım, hep tek kişiydi şimdiye kadar :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Başıma gelmedi.Arasında kalacağım iki kişinin olması benim için pek mümkün değil.

• Kalmadım..

• Ay evet kalmıştım. Ikisinide sevmediğim için değil. Hangisini hayatımda istediğime karar veremedim. Biri birinden baskın olamadı.

• Geçti ama ikisi arasında karar vermenin en iyi yolu hangisinin daha çok sevdiğini ya da sevdiğimi anlamamdı

• Emin olamıyorum bir türlü bundan :/

Yükleniyor...