Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Aşık olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

sevmek istiyorum, Daha önce nasıl sevdiysem deli gibi.şimdide öyle sevmek istiyorum çok çok çok çooooook istiyorum ne yapmalı ?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Beklem bence ansızın gelir aşk.Beklenti içine girersen olmaz.Zamana bırak.

0|0
    0|0
  • bence insan bi kere deli gibi sever. sonra kalbi kirilir sonra cikarlarini önde tutarak baska iliskiye baslar gibime geliyor

0|1
    0|0
  • biraz daha istemen lazım,

çok istemedin demek henüz olmamış.

0|0
    0|0
  • Sadece istemekle olaydı bu işler ohooo :/

0|0
    0|0
  • Belanımı arıyon gardaş :D

0|1
    0|0
  • abi madem istiyorsun sev bence.

0|0
    0|0
  • beklemeli, zaten er yada geç gelicek zorlamayıpta sevgiyi kendine küstürmenin lüzumu yok. Sabret yeter

0|0
    0|0
  • Ben de.

Artı gizli kullanıcılardan nefret ediyorum pislikler sizi.

1|1
    1|0
  • Bir dağın tepesine çıkıp hayıır diye bağırman gerek.

0|0
    1|0

• Aşık olup ne yapacaksın Hayat böyle güzel. :)

0|0
    0|0
  • bende olmak istiyorummmmmm :) ama noluyoo olunmuyooo bekle birazzzz daha var ha diyuincede bulunmuyorki çarsıdada satilmiyor :)

0|0
    0|0
  • evden çıkman gerek.

0|0
    0|0
  • aşık olman gerekiyorrrrrrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zorla sevilmez ki, vakit kemale erdiğinde çıkar karşına biri ve deli gibi seversin, zira seviliyordursunda o zaman...

0|0
    0|0
  • bir tutam sevgi,bir kaç damla saygı,iki adet yürek,bir adette dişi lazım sana.

1|0
    0|0
  • bu yaşta aşık olunmaz. seversin, hoşlanırsın, mantık evliliği bile yaparsın ama aşık olunmaz. kasma kendini, sebepsiz depresyona sokma.

0|0
    0|0
  • zamana bırak

0|0
    0|0
  • eğrki bir ömür boyu sürdürme niyetin varsa senin sev yoksa git at kendini denize acı çekme boşuna :D

0|2
    0|0
  • Kendine uygun birini beklemek zorundasin buldugunda onunla ilgilendiginde anlarsin

0|0
    0|0
  • daha önce nasıl yaptın

0|0
    0|0
  • seni cok cok coook sevecek biriini bulmalısın

0|0
    0|0
  • aşık olmak öyle deidin gibi bir şey değil bir insandan hoşlanmak ve sonradan ona alışmak bir sevgidir ama aşık olmak beynindeki o sinerjiyi tasarlamak yaklaşık olarak 15 snyedir bir insanda bunu tamamlarsa beyin komple işte o insana aşık olursun ama flört etmek istiyorum diyorsan en yakın hoşlandığın arkadaşına dahada yaklaş derim

0|0
    0|0
  • yaa of

0|0
    0|0
  • Dışarı çık !

0|0
    0|0
  • aşık olmaya çalış sende ozaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...