Aşık olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

sevmek istiyorum, Daha önce nasıl sevdiysem deli gibi.şimdide öyle sevmek istiyorum çok çok çok çooooook istiyorum ne yapmalı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 13

• Beklem bence ansızın gelir aşk.Beklenti içine girersen olmaz.Zamana bırak.

• bende olmak istiyorummmmmm :) ama noluyoo olunmuyooo bekle birazzzz daha var ha diyuincede bulunmuyorki çarsıdada satilmiyor :)

• evden çıkman gerek.

• aşık olman gerekiyorrrrrrr

• biraz daha istemen lazım,çok istemedin demek henüz olmamış.

• Ben de.Artı gizli kullanıcılardan nefret ediyorum pislikler sizi.

• sen yıkılma yine de :D

• yikinc olmus ikinci cümle

• beklemeli, zaten er yada geç gelicek zorlamayıpta sevgiyi kendine küstürmenin lüzumu yok. Sabret yeter

• Bir dağın tepesine çıkıp hayıır diye bağırman gerek.

• bence insan bi kere deli gibi sever. sonra kalbi kirilir sonra cikarlarini önde tutarak baska iliskiye baslar gibime geliyor

• Aşık olup ne yapacaksın Hayat böyle güzel. :)

• Sadece istemekle olaydı bu işler ohooo :/

• abi madem istiyorsun sev bence.

• Belanımı arıyon gardaş :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Dışarı çık !

• zamana bırak

• aşık olmak öyle deidin gibi bir şey değil bir insandan hoşlanmak ve sonradan ona alışmak bir sevgidir ama aşık olmak beynindeki o sinerjiyi tasarlamak yaklaşık olarak 15 snyedir bir insanda bunu tamamlarsa beyin komple işte o insana aşık olursun ama flört etmek istiyorum diyorsan en yakın hoşlandığın arkadaşına dahada yaklaş derim

• aşık olmaya çalış sende ozaman

• seni cok cok coook sevecek biriini bulmalısın

• Zorla sevilmez ki, vakit kemale erdiğinde çıkar karşına biri ve deli gibi seversin, zira seviliyordursunda o zaman...

• Kendine uygun birini beklemek zorundasin buldugunda onunla ilgilendiginde anlarsin

• bu yaşta aşık olunmaz. seversin, hoşlanırsın, mantık evliliği bile yaparsın ama aşık olunmaz. kasma kendini, sebepsiz depresyona sokma.

• yaa of

• daha önce nasıl yaptın

• bir tutam sevgi,bir kaç damla saygı,iki adet yürek,bir adette dişi lazım sana.

• :)

• Ne tatli yorum.. +1

• eğrki bir ömür boyu sürdürme niyetin varsa senin sev yoksa git at kendini denize acı çekme boşuna :D

Yükleniyor...