Seven erkek yalandan ağlar mı?

Acisini icinde saklayan asik bir erkek hic aglamayan sevdigi kizin gözünün önünde yalandan aglayabilrmi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkeklerin çok yaptığı bişey değil kız için ağlamak ama ben ağlayamazdım herhalde arkasından ağlayabilirim ama bilmiyorum en fazla gözlerim dolardı herhalde o anki duygulara bağlı bişey.. Bak bir yazı buldum :Erkekler ağlar. Hem de öyle bir ağlar ki..Kadınlar gibi öyle her şeye ağlamaz erkekler.Gerçekten canları yanmadıkça ağlamazlar.Ulu orta da ağlamazlar öyle.Ama ağlarlar.Sessiz ve yalnız.Savunmasız.Ürkek.Bir çocuk gibi hesapsız, düşünmeden ağlar erkekler.Kendilerini tutabildiklerinde gözlerini silip yine sırtları dik çıkmak zorunda kalırlar dışarı.Bir erkek timsah göz yaşı dökemez.Bir erkek sizin için ağlıyorsa, size kendinden çok değer vermiştir.Bir erkek ağlıyorsa, çok acı çekmiştir.

• Yazi cok güzelmis ..
      Oda hic aglamayan birisiydi aglayacak olursada görmemi istemezdi bunu biliyorum ama dün ayrilmak zorunda kaldigimiz icin agladi ..

Erkekler Ne Diyor 11

• son dönemde öyle artistlerimiz var ki ağlamak ne kelime, kendini jiletleyenler bile mevcut ama erkek ağlıyorsa durum ciddi demektir, eğer gerçekten ağlamışsa. o onda derin bir yaradır çünkü erkeğin gözyaşı onurudur gururudur bu sebeple zor ağlar erkekler.

• Aglar insanlardan hersey beklenir ;) Bana gelirsek benim icin dogru olan ve benim yaptıgım hayatım boyunca cocuklugumda dahil kendimi bildim bileli kimsenin yanında aglamadım zaten aglamalırımda hiç öyle hıckıra hıckıra olmadı genelde gökyüzüne bakarken gözümden birkaç göz yası dökülür sonra silerim onları tutarım kendimi ;)

• Benim sevdigimde öyle hic aglamayan birisiydi dün ayrilmak zorunda kaldik ailesi cok problem cikartiyor diye konusurken kendisini tutamadi agladi ilk defa öyle gördüm onu ..

• Öncekileri Göster
    • Etkilemek icin sanmiyorum cünki oda biliyor benim ayrilmak istemedigimi ama mecburduk ikimiz ayrildik severek ayrilmak zorunda kaldik ..

• Bilemiyorum )

• Yalandan aglama OLmaz !

• Erkeklerde insan...

• Her insan (kadın-erkek farketmez) ağlamak istediğinde ağlayabilir, samimiyetini sizin ölçmeniz de zordur.

• ağlayan erkeği buldun bir de yalandan aglayan mı arıyosun ?

• Yalandan ağlamakta yapmacık olur gibime geliyor. Kişinin karakterini biliyorsan yalandan mı, gerçek mi anlayabilirsin. Ama yalandan ağlayan insanlar var mı dersen, evet var. Benim sınıftan bir arkadaşım ağlayayım mı diyordu, dedikten sonra sulu göz oluyordu 1-2dk içerisinde

• Konunu Biraz Saptıracağım Ama Erkeklerde Ağlar Ama Gözyaşı İle Değil Kalp Yaşı İle

• erkeği tanımadan önyargılı konuşamam ama tanıdığım hiç bir erkek yalandan ağlamadı

• ağlıyabilir neden ağlamasın ?

• yalandan nasıl ağlanırki şahsen ben yapamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeklerin ağlaması sahte olmaz olamazz .

• ağlayan erkek mi o erkek değildir canım çamaşır yumuşatıcısıdır. çok itici bir kere erkek dik durmalı hele ben bile olsam bir kız için ağlamamalı ağlayacağı tek şey ölüm olmalı

• Neden o insan degilmi ? O taş kalplimide aglamyacak ? Evet erkek degil adam gibi adam delikanli birisi o :-)

Yükleniyor...