• Sor
  • Bence

Nasıl Fame (Popüler) Olunur?

Arkadaşlar ben çok aşşağılanan hiç arkadaşı olmayan biriyim.Ve artık herkes şimdi famelerle takılıyor.Nasıl fame yani popüler olabilirim?nolur bana... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bi tarzın havan durusun olsn kendine güven kimseyi geregnden fazla takma sen baskalarına özenme baskaları sna özendir kendini düşük görme tarz sahibi ol

• tskler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Beynini kullanmayı denesen!

• popüler olmak bazen can sıkıcı olabilir çok fazla takma kafana olamazsan moral sıfır dolaşırsın.

• Sosyal Kulüplere Katılmaya Çalış,Arkadaş Ortamından Kaçma :D Hiç Kimseden Çekinme Sözünü esirgeme :D

• famelik nedirya bu kadar saçmalama olursan doğuştan olur zaten arkadaş çevrende sevilen aranılan biriysen popülersindir değilsen değilsindir bu kadar basit hem popüler olunca ne olcak

• Onlar zaten karaktersiz oluyor. Ben kıza öyle ol demedim.

• ne alaka ak popülerlikle karakterizliğin ben kendime öyle demiyorum arkadaş ortamında en çoks evilen sayılan heryere gittiklerinde beni çağıran yalakalığımı yapan çok adam var karaktersizmi oluyorum . esprili,doğal,adam olursan sevilirsin bu akdar basit

• Umursamaz ol, kimseyi takma, milletle dalga geç, sexy fotoğraflar koy olursun ama bir süre sonra onlarda gider. O yüzden saçmalamadan kendi hayatına bırak senin yanına gelenler sen olduğun için gelsinler, popinden faydalanıp seni kullanmasınlar.

• bu dediklerin popüler olmak için değil karaktersiz olmak için dostum :))

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...