Nasıl Fame (Popüler) Olunur?

Arkadaşlar ben çok aşşağılanan hiç arkadaşı olmayan biriyim.Ve artık herkes şimdi famelerle takılıyor.Nasıl fame yani popüler olabilirim?nolur bana yardım edin.çok sevap alırsınız bana yardım ederseniz.buna çok ihtiyacım var. :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi tarzın havan durusun olsn kendine güven kimseyi geregnden fazla takma sen baskalarına özenme baskaları sna özendir kendini düşük görme tarz sahibi ol

• tskler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• popüler olmak bazen can sıkıcı olabilir çok fazla takma kafana olamazsan moral sıfır dolaşırsın.

• Sosyal Kulüplere Katılmaya Çalış,Arkadaş Ortamından Kaçma :D Hiç Kimseden Çekinme Sözünü esirgeme :D

• Umursamaz ol, kimseyi takma, milletle dalga geç, sexy fotoğraflar koy olursun ama bir süre sonra onlarda gider. O yüzden saçmalamadan kendi hayatına bırak senin yanına gelenler sen olduğun için gelsinler, popinden faydalanıp seni kullanmasınlar.

• bu dediklerin popüler olmak için değil karaktersiz olmak için dostum :))

• famelik nedirya bu kadar saçmalama olursan doğuştan olur zaten arkadaş çevrende sevilen aranılan biriysen popülersindir değilsen değilsindir bu kadar basit hem popüler olunca ne olcak

• ne alaka ak popülerlikle karakterizliğin ben kendime öyle demiyorum arkadaş ortamında en çoks evilen sayılan heryere gittiklerinde beni çağıran yalakalığımı yapan çok adam var karaktersizmi oluyorum . esprili,doğal,adam olursan sevilirsin bu akdar basit

• Onlar zaten karaktersiz oluyor. Ben kıza öyle ol demedim.

• Beynini kullanmayı denesen!

Kızlar Ne Diyor 3

• saçını yap kaşlarını falan al güzel kok kıafetini düzelt sessiz kalma biri laf atarsa cevap ver

• 1.kural çekici olman 2. kural sevimli olman yetiyor bunun için..

• boşver

Yükleniyor...