Bir erkeğin/kadının senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Sevgili bayanlar,baylar;Hepiniz bazen birinin sizden hoşlandığı duygusuna kapılmıştır..Peki bunu nasıl anlarsınız..?

Anket Sorusu

• A seç Bakışlarından anlarım..
  • B seç Gülümseme tarzından..
  • C seç Yanımda yaptığı sakarlıklardan
  • D seç Sürekli benimle konuşmaya çabalamasından
  • E seç Diğer/sebep belirtiniz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gelip söylemezse fark edilmez anlaşılmaz sonuçta alımlı albenisi olan birine herkes bakar bakmayan yok denecek kadar azdır, genelde hoşlanmayla hayranlık duygusu karıştırılıyor. Ama şu da bir gerçek ki bakışlarından diyenleride anlamıyorum sana öyle bakan kişi herkese öyle bakabilir :) algısal ve sezisel ön görüler yanlış anlamalara sebebiyet verebilir, adam akıllı konuşarak duygu ve düşünceleri iletmek varken dolaylı yollardan kaçınılmalı bence.

• Kesinlikle..:D

Erkekler Ne Diyor 36

• D..aynen..çaba olur..

• C ve D .

• Hareketleri ele verir..

• ben geç anlıyorum ama sürekli bana bakıyorsa ordan anlarım normalde.

• A, D ve EE-Normalden biraz daha fazla ilgi alaka göstermesi..

• bakışı,benimle sürekli diyalog kurmasından,beni yakından tanımasını istemesinden :D

• Bakışlarından anlarım belli eder zaten

• Gözlerim belki de benden cesur

• İnsanın bilinçli olarak kontrol edemediği tek yer göz bebekleridir. Göz bebekleri birine nasıl bakılıyorsa ona göre tepki verir. Sevmediğiniz ya da ilgilenmediğiniz biri varken karşınızda küçüktür Arkadaşlarınız,dostlarınız varken büyür Sevdiğiniz kişi varken hem büyür hem de parlar. Cam gibi olur. O da kendini ele verir.

• Bilimsel açıklamalar abidesi +1

• ben bakış dedim ama hissetmek önemli öküz de trene böm böm bakıyordu ama trenden mi hoşlanıyordu hayır hissedersin zaten karşıdaki hissettirir sana

• Cevap "A" ...

• kesinlikle bakışlardan

• bakışlar başta gelir tabi ama onlar yanlıtıcı olabilir bu yüzden konuşmasından diyorum kullandığı kelimelerden tut sana sesleniş şekline kadar sürekli seninle konuşmak istemesi ufaktan kıskandırmaya çalışması aşkla sevgiliyle ilgili sorular sorması falan filan ;)

• Anlasam da anlamamazlıktan gelirim :)

• gülümsemesinden. ama yanlışlıkla bakışlarındana oy vermişim.d

• ben anlayamıyorum yada yanlış anlııyorum, o yüzden diğer bana söylemesinden...

• bunun net bi cevabı olamaz robotmuyuz biz de herkez birinden hoşlandıgında aynı tepkiyi versin pinokya gibi burnumu uzasın :S biri senden hoşlanıyorsa sen bunu hissedersin ... hissetmiyorsan ortada bi bok yok arkadaşım =)

• o bakışlar âh o bakışlar :)

• valla ben söylemedigi sürece anlamam bunun örneklerini cok yaşadım bi denesini söylim ünv de iken bursalı bir kız vardı bizim sınıfta kız çok güzeldi bakmaya kıyamazsın okadar yani kıza cesaret edip konuşamadım gittim onun yurttan bir kız arkadaşına söyledim sonra kız bana olmadı dedi aradan zaman gecti bu aracı bana geldi ben ona seni kötüledim dedi niye diye sordum sebep benden o hoşlanmış o yüzden onu aradan çıkarmış.. sonrası zaten ne oldu derseniz kovdum gitti..

• dudaklarından. dudakları anlatır. ama insanı en iyi anlatan organını açıklıyorum. kimse bilemez. ayaklarıdır. ayaklarına bakın yönü size doğru ise sizinle durmaktan keyif alıyordur, ama başka yöndeyse gitmek istiyordur.

• herkes gözleriyle herşeyi anlatabilir ama konuşmaya çalışması.. işte bunu herkes yapamaz çok çekingenler falan :)

• Bakışlarından anlarım

• Gülümsemesi ve Bakışlarından anlarım...

• gidip konuşmadıkça anlayamazsın

• bakışlarından

• A - D. Bazıları cok sinsi oluyor, bakislarindan anlasilmiyor, ama sürekli konusma iletisim haline girmeye calisiyorsa vardir orda bir ince is :)

• gülümseme tarzı,konuşma içerikleri vede en önemlisi vücut dili...

• Efem şimdi gülerken gözü parlar (nasıl oluyor bende bilmiyorum parlatıyolar o gözü ben yapamadım henüz) sonracığıma ben konuşurken hafif tebessümlü bir biçimde sürekli bana bakıyorsa zaten anlaşılır vaziyet. Sanılanın aksine gerçekten hoşlanan insan kendini bir dakikada belli eder. Bizim yaptığımız ne hiç yoktan işaret çıkarmak vs. Neyse vereceğim sosyal mesaj kişi senden hoşlanıyorsa zaten anlarsın "acaba hoşlanıyo, mu bunu yaptı hoşlanıyor demek midir bu?" gibi sorular soruyosanız zaten pek zannetmiyorum hoşlandığını. samanlıkta iğne aramaya gerek yok hoşlanmıryosa bırak gitsin. "Fikreti mi istiyor, verin gitsin".

• kadınlar gerçekten çok karışık mesaj veriyor. bu konuda aşkın 500 filmi var. bu filmi izleyenler ne demek istediğimi anlayacaklar.

• ben hep yanlış anladım bunca yıl bu ankettekilerin hepsinin denk geldiği biri oldu ama sonra anladım ki yanlış anlamışım. Ya bana çok ortalama dışında kızlar denk geldi ya da bu işin belli bir yolu yok

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 39

Yükleniyor...