Bir erkeğin/kadının senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Sevgili bayanlar,baylar;

Hepiniz bazen birinin sizden hoşlandığı duygusuna kapılmıştır..Peki bunu nasıl anlarsınız..?

• Bakışlarından anlarım..
    54% (83)48% (62)51% (145)Oy Ver
  • Gülümseme tarzından..
    8% (12)12% (15)10% (27)Oy Ver
  • Yanımda yaptığı sakarlıklardan
    5% (7)5% (7)5% (14)Oy Ver
  • Sürekli benimle konuşmaya çabalamasından
    29% (45)26% (33)28% (78)Oy Ver
  • Diğer/sebep belirtiniz
    4% (6)9% (12)6% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
39|37

En İyi Erkek Görüşü

• Gelip söylemezse fark edilmez anlaşılmaz sonuçta alımlı albenisi olan birine herkes bakar bakmayan yok denecek kadar azdır, genelde hoşlanmayla hayranlık duygusu karıştırılıyor. Ama şu da bir gerçek ki bakışlarından diyenleride anlamıyorum sana öyle bakan kişi herkese öyle bakabilir :) algısal ve sezisel ön görüler yanlış anlamalara sebebiyet verebilir, adam akıllı konuşarak duygu ve düşünceleri iletmek varken dolaylı yollardan kaçınılmalı bence.

2|2
Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Genç babalık mi geç babalık mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• D..

aynen..çaba olur..

0|0
  • bakışlar başta gelir tabi ama onlar yanlıtıcı olabilir bu yüzden konuşmasından diyorum kullandığı kelimelerden tut sana sesleniş şekline kadar sürekli seninle konuşmak istemesi ufaktan kıskandırmaya çalışması aşkla sevgiliyle ilgili sorular sorması falan filan ;)

0|0
  • C ve D .

0|0
  • Hareketleri ele verir..

0|0
  • A, D ve E

E-Normalden biraz daha fazla ilgi alaka göstermesi..

0|0
  • ben bakış dedim ama hissetmek önemli öküz de trene böm böm bakıyordu ama trenden mi hoşlanıyordu hayır hissedersin zaten karşıdaki hissettirir sana

0|0
  • İnsanın bilinçli olarak kontrol edemediği tek yer göz bebekleridir. Göz bebekleri birine nasıl bakılıyorsa ona göre tepki verir.

Sevmediğiniz ya da ilgilenmediğiniz biri varken karşınızda küçüktür

Arkadaşlarınız,dostlarınız varken büyür

Sevdiğiniz kişi varken hem büyür hem de parlar. Cam gibi olur. O da kendini ele verir.

3|0
  • A - D. Bazıları cok sinsi oluyor, bakislarindan anlasilmiyor, ama sürekli konusma iletisim haline girmeye calisiyorsa vardir orda bir ince is :)

0|0
  • Cevap "A" ...

0|0
  • ben geç anlıyorum ama sürekli bana bakıyorsa ordan anlarım normalde.

0|0
  • bakışlarından

0|0
  • bakışı,benimle sürekli diyalog kurmasından,beni yakından tanımasını istemesinden :D

0|0
  • Bakışlarından anlarım belli eder zaten

0|0
  • Anlasam da anlamamazlıktan gelirim :)

0|0
  • Bazen, şu minvalli bakışlar.. Kalbin tüm kapılarının, bir anda açıldığı o 3-4 saniyecik...

link

1|0
  • ben anlayamıyorum yada yanlış anlııyorum, o yüzden diğer bana söylemesinden...

0|0
  • Gülümsemesi ve Bakışlarından anlarım...

0|0
  • Gözlerim belki de benden cesur

0|0
  • sürekli sizle zaman geçiriyorsa yada geçirmek için bahaneler arıyorsa gülümsüyorsa daha çok yalnızken sizle konuşuyorsa isminizi sık sık kullanıyorsa ortamlarda sizden bahsediyorsa ve en önemlisi gözler tabiki vs vs...

0|0
  • Belli de edememmmm, etselerde anlamam.. Odun geldim odun gidicem :S

2|2
  • gülümsemesinden. ama yanlışlıkla bakışlarındana oy vermişim.d

1|0
  • bunun net bi cevabı olamaz robotmuyuz biz de herkez birinden hoşlandıgında aynı tepkiyi versin pinokya gibi burnumu uzasın :S biri senden hoşlanıyorsa sen bunu hissedersin ... hissetmiyorsan ortada bi bok yok arkadaşım =)

0|0
  • ben hep yanlış anladım bunca yıl bu ankettekilerin hepsinin denk geldiği biri oldu ama sonra anladım ki yanlış anlamışım. Ya bana çok ortalama dışında kızlar denk geldi ya da bu işin belli bir yolu yok

1|0
  • valla ben söylemedigi sürece anlamam bunun örneklerini cok yaşadım bi denesini söylim ünv de iken bursalı bir kız vardı bizim sınıfta kız çok güzeldi bakmaya kıyamazsın okadar yani kıza cesaret edip konuşamadım gittim onun yurttan bir kız arkadaşına söyledim sonra kız bana olmadı dedi aradan zaman gecti bu aracı bana geldi ben ona seni kötüledim dedi niye diye sordum sebep benden o hoşlanmış o yüzden onu aradan çıkarmış.. sonrası zaten ne oldu derseniz kovdum gitti..

0|0
  • Efem şimdi gülerken gözü parlar (nasıl oluyor bende bilmiyorum parlatıyolar o gözü ben yapamadım henüz) sonracığıma ben konuşurken hafif tebessümlü bir biçimde sürekli bana bakıyorsa zaten anlaşılır vaziyet.

Sanılanın aksine gerçekten hoşlanan insan kendini bir dakikada belli eder. Bizim yaptığımız ne hiç yoktan işaret çıkarmak vs. Neyse vereceğim sosyal mesaj kişi senden hoşlanıyorsa zaten anlarsın "acaba hoşlanıyo, mu bunu yaptı hoşlanıyor demek midir bu?" gibi sorular soruyosanız zaten pek zannetmiyorum hoşlandığını. samanlıkta iğne aramaya gerek yok hoşlanmıryosa bırak gitsin. "Fikreti mi istiyor, verin gitsin".

2|0
  • dudaklarından. dudakları anlatır. ama insanı en iyi anlatan organını açıklıyorum. kimse bilemez. ayaklarıdır. ayaklarına bakın yönü size doğru ise sizinle durmaktan keyif alıyordur, ama başka yöndeyse gitmek istiyordur.

0|0
  • kesinlikle bakışlardan

0|0
  • Gözleri kalp şeklindeyse aşıktır

2|0
  • herkes gözleriyle herşeyi anlatabilir ama konuşmaya çalışması.. işte bunu herkes yapamaz çok çekingenler falan :)

0|0
  • gülümseme tarzı,konuşma içerikleri vede en önemlisi vücut dili...

0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 39

• gözler kalbin aynasıdır..

0|0
  • gelip söylerse direk iyi olur

0|0
  • d sıkkı

0|0
  • gözler kalbin aynasıdır derler..

0|1
  • Aslında o an bir çekim oluyor. Sana hem yanında oldugu icin mutlu bakan, hem de senin hep,daimi yanında olmak isteyen bir beklenti,hayranlık karısımı bakıs duygu yogunlugu oluyor... İşte o zaman anlıyosun :P

0|0
  • Bakışlarından anlarım..

0|0
  • mesala okuldaysanız sizden yardım ister size bişeyler sorar veya size takıldığın yerde bana sorabilirsin tarzında bişeyler söyler.. yani yardım isteeyerek yakınlaşmaya çalışır...

0|0
  • Hal ve hareketlerinden

0|0
  • Anlayamam. İnsandan insana fark var. Kültürden kültüre de öyle. Türkiye'de göz süzmekle Hindistan'daki göz süzmenin manaları adamı mezara götürür :) Bana gelip açık açık demesi gerek.

0|0
  • acizane bakışlarından,

yüzündeki çekimserlikten,

beni görebilmek için sürekli karşıma çıkmasından,

ordan burdan iletişime geçip ilgilenmesinden,

bana yardım etmeye çalışmasından,

sürekli fotoğraflarımı yorumlarımı beğenmesinden,

eğer numaramı verdiğim biriyse sürekli boş boş soru sormasından

not : insanın o kdr çok hayranı olunca say say bitmiyo :p:D

1|0
  • erkeğin bakışlarından kadının ise hareketlerinden

0|0
  • Bakışları ve gülümseme tarzından.

0|0
  • Bakışlarından ve sürekli konuşmaya çalışmasından anlaşılır.

0|0
  • Bakışları, ses tonu, hal ve hareketleri.

0|0
  • benimle konusurken yaptigi bazi kekelemeler

0|0
  • gözler herşeyi anlatır:) söze gerek yok..:)

0|1
  • gözler...

0|0
  • SürekLi Bana Karışmasından Ve Sureklı Bazı Yaptıgım Haraktlere Mudahale Etmesıneden =)

0|0
  • Sürekli benimle konuşmaya çabalamasından tabıkı

0|0
  • D :)

0|0
  • Hareketleri, tavırları ve konuşması. :D Erkekler çok fazla belli ediyor.. :D

1|0
  • bana bakışlarının güzelliğinden gözlerinin parlamasından anlarım

0|0
  • bakışlar bakışlar

0|0
  • bakış herşey

0|0
  • bakışlarından anlarım

0|0
  • konuşulmayana kadar anlaşılmaz.

0|0
  • Hiç bu konuda zorlanmiyorum.

Hemen direk belli edecek davranışlara giriyorlar.

Bazıları cok sacmaliyor,o başka

0|0
  • hep bana bakib benel konsmak isteyinden

0|0
  • c ve d :))

0|0
  • Sürekli benimle konuşmaya çabalamasından çünkü erkekler karşısındaki kadına nasıl görünmek isterse görüneebilir bakışlarını hal hareketlerini değiştirebilir

0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...