• Sor
  • Bence

Genital bölgede çıkan sivilcelerden ve çevresindeki renk koyuluğundan nasıl kurtulucam?

Dış genital bölgemde çok batık çıkıyor, haliyle onları çıkarmak zorunda kalıyorum. Bunlar da bende aşırı iz yaptı. Nasıl kurtulacağım ve aynı... Daha Fazla

Güncellemeler:
önerebiliceğiniz krem markası var mı peki ?

En İyi Görüş

• Canımcım çinko kremi. Hatta coğu bebek kreminin içinde çinko vardır. Ecz.'den danışarak temin et çinko kremini. Hem beyazlatır hem sivilceleri önler o bölgenin

Erkekler Ne Diyor 2

• Lazer epilasyon yaptır. Kaymak gibi olur :)))

• erkek açısından sorun etme. çünkü her halinizle çok tatlısınız :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Nemlendirici veya sivilce kremlerinden duzenli sekilde kullanabilirsin eczaneye danis veya bir cildiyeciye ama buyuk ihtimal asiri hassakliktan kaynaklaniyordur bu yuzden nemlendirici ozellikli sivilce karsiti bir krem kullanmani oneririm cunku ayni sey benim kolumda oluyordu.

• Öncelikle kıl/tüy temizliğini hangi yolla gerçekleştirdiğin önemli. Kıllar kökten alınmadığı, kırıldığı için batık oluşur.Duydugum kadarıyla epilasyon aletleri çok fazla batık sorununa neden oluyormuş. Değiştirmelisin. Daha sonra lekeler için cilt uzmanına başvurup tedavi olabilirsin. Hassas bir bölge, dikkatli olmalısın.

• Ben eldivenle aliyorum cok fazla cikiyor ne yapmalymm

• gerekli işlemi yaptıktan snra bebek pudrası sür zamanla beyazlar

• bildiğim kadarıyla pigment artışı kaynaklı ten koyulaşmasında kullanılabilecek bazı kremler var. ancak bunun için önce bir dermatoloğa görünmeni tavsiye ederim. cildin çok hassas olduğu bir bölgede yanlış ilacı kullanmak, çok daha kötü sonuçlara yol açabilir çünkü.

• Bende de vardı aynı sorun. Lazere başladım, batıklardan falan kurtuldum ama eskiden kalma renk değişimleri kaldı. Onun için de expigment kullanıyorum şimdi. Bakalım nasıl olacak...

Yükleniyor...