• Sor
  • Bence

Bir kızla ilk konuşmaya nasıl başlamalı?

Bir kızla ilk konuşmaya nasıl başlamalı?Güzel bir gündesiniz park'a gittiniz öyle oturuyorsunuz. Karşınızda biraz uzakta bir erkek var bakıyor size, erkek de ne çok yakışıklı, ne de tipsiz, orta halli yani, ya da parkta değil de yolda karşıdan gelen biri de olabilir. Sormak istediğim bir kızla veya sizinle konuşabilmesi için ne yapması gerekir, ilk konuşmaya nereden başlamalı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• orta halliyse is zor... ama en azindan seytan tuyu denen cekiciligin varsa kolay, gulumsemen hosuna giderse o da karsilik verir, gider onu sinir edecek bir sey dersin... ornegin yemek yiyorsa gidip kiza, afedersiniz disinizde maydanoz kalmis demisligim var ki panikle disine bakmaya calismisti bicaktan... oysa yesillik iceren bir sey de yemiyordu :D gulup saka yaptigimi soylemistim :) genelde ise yarar bu ve benzerleri,1-0 one gecersin. ama dedigim gibi kiz da senden az biraz hoslanmissa. yoksa takla atsan sallamazlar.

• ahaha bayıldım o numaraya :D taktik iyimiş

• Öncekileri Göster
    • evet güzel taktik türk kısları için neler yapılabilir

• turk kizlarinda pek uzman değilim ama o burnu havada edalarini sondur yeter :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 5

• Artık insanlar böyle şeyleri direk tersliyor dikkat et.

• Gidip sıradan bir soru sorarak muhabbete başlaya bilrisin :)

• sıradan bir muhabbeti kabul edecekmi ki kız

• Öncekileri Göster
    • sen eğitimliymişsin gibi anlattın nasıl oluyor biraz behset de ufkumuz genişlese

• Biraz daha dikkatli ol. Bakmakla görmek arasındaki farkı öğren. O zaman nereden eğitim alacağını da bulursun :)

• Süper bir tipin yoksa hemen hemen hiç şansın yok başka yöntemler dene. Parkta olmaz bu iş.

• her hangi bir yerde ben sadece örnek verdim illa tip mi gerekiyor

• Şimdi sen yürüyüp bu kızın yanına oturduğun zaman konuşmaya başlamadan önce ilkönce tipine bakar ve çok çok çok enteresan bir şey söylemediğin sürece veya inanılmaz yakışıklı olmadığın sürece terslenirsin. Türk kızları çok ürkek sapık mısın psikopat mısın tecavüzcü müsün sen ne dersen de ilkönce kafalarından bunlar geçer dediklerinin çoğunu duymayabilirler bile.
      her erkek zamanla kendi tarzını buluyor mesela benim arkadaşlarım barlarda biraz da alkolle birlikte daha rahat kızlarla tanışırlar.

• ama kızları erkeğin cesareti de etkileye biliyor dimi yanlış mı düşünüyorum

• otobüsün duraktan geçme saatini bildiğim halde, kıza "otobüs geçti mi acaba?" diye sormuştum... sonra tanıştık kaynaştık, edebiyatta okuyordu, mesela ilk tanışma anında kendi işiyle alakalı ilginç hayrete düşürecek bilgileri ona vermek çok önemli, edebiyattan konuşarak ilgisini çekmeyi başarmıştım, neyse defalarca görüştük samimiyetimiz arttı, sonra ona karşı beslediğim duygularda arttı, hatta oda sinyal veriyordu, neticede de söyledim lakin kendisi beni arkadaş olarak görüyormuş :D ya kızların şu oryantal cümlesine bitiyorum! neticede olamadı.

• desen derttt demesen ayrı bir dert belki sen demesen o dicekti dedin neymiş arkadaş kalalım lan madem arkadaş olcaktık niye bu kadar samimi oldk :S

• "Seni Arkadaş Olarak Görüyorum" = sen iyi birisin ama bana çekici gelmedin.

• evet ilk etapta ürkütmeden dikkatini çekmek gerek ama kız milleti binbir çeşiti var

• Yapacağın çok basit selamın Aleykum bacım diyip yanına oturcaksın. Bi de yanaktan makas alıcaksın :)) :)) :)) :))) :)))Şaka bi yana böyle bi durumda gerçekten reddedilme olasılığı yüzde 80 bence.

• Bunu denemek lazım :P
      %1 şansın varsa bile reddilmemen imkansız hale geliyor bu yöntemle :)

• ama red edilsen bile onun heyecanı yeter dimi eee bide red edilmeme gibi bir durum söz konusu da olabilir bende durum %50 ya kalırsın yada gidersin depil mi

Yükleniyor...