İlk görüşte aşk nasıl birşeydir? :D

ilk görüşte aşk nasıl birşeydir :D...gözlerine baktıgınızda mı anladınız aşık oldugunuzu:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya çok deli bişe..2 ay aklımdan çıkmamıştı kız ama bi dahada göremedim onu..

• :)o bende öyle 2 ay birini düşünmüştüm heheh::)

Erkekler Ne Diyor 12

• asla inanmadığım bişeydir

• öyle bişidirki sadece göze bakmak yetmez yüze bakmak yetmez insan işte budur der o kişi budur der ve ilk görüşte aşk bence karşı tarafın fiziki görünüşüyle alakalı olan bişi değil kalp gözünüzle gördüğünüz , içerindeki güzelliklere aşık olmanızdır ...

• evet yazdıgın cvbın alakası yok

• alakası yok

• kötü bi cevap _ lemek lazım:D

• İlk görüşte aşk olmaz .

• ee, aaö, şşeyyy, neydi lan benim adım

• öyle bişey yok bence ilk bakışta dış görünüşüne aşık olursun oda çabuk geçer.o yuzden onu tanıdıkça aşık olmak perçinler aradaki bağı.

• x-ray le bakmak gibi

• ben zaten aşkın ilk görüşte olduğuna inananlardanım... aşkın fiziksel bir çekicilik sonucu beynimizin kalbimize sinyaller gönderdiği anda vücudumuzun hemen hemen her yerine salgıladığı bir hormon sonucu aşkı yaşadığımızı düşünüyorum...

• iyi bilirim ama anlatamam anlatılamaz bir duygu

• uyku sersemi enseden içeri atılan kar topu gibi

• kalp ritm atışlarının değiştiği bazen sacmaladıgı ayakların da derman kalmadıgı vs..haller belirtisi olabiliyor.

• Fiziksel çekim, başka bir şey değil.

• İlk görüşte aşk yoktur, hoşlanma vardır..

• buna katılıyorum.aşkın varlıgına bile inanmaz olduk ki kalsın ilk görüş

Kızlar Ne Diyor 11

• İlk görüşte aşk yoktur.

• otobüse bindiğimde her yakışıklı erkek gördüğümde ilk görüşte aşkı yaşıyorum sonra otobüsten iniyorum 5 dk falan aşk acısı çekiyorum sonra geçiyor öyle bişey işte

• Aşk değil o, hoşlanma.

• Çarpılmam ilkinde.

• gözleri dalmıştır kesin..

• ço hoş bişedir.

• ilk görüşte aşık olmadım ama etkilendğim insanlar tabiki oldu bir anlık bir olay

• bakamadığımda anladım.

• aşk değil de güçlü bir çekim diyebilirz gözlere bakmakla da ilgili değil aslında ben ilk hissettiğimde çok uzaktan görmüştm :)

• Hiç olmadı, saçma geliyor hem.

• Başıma gelmedi.

Yükleniyor...