Önerebileceğiniz sürükleyici aşk ya da macera kitabı var mı?

Önerebileceğiniz sürükleyici aşk yada macera kitabı var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• twilight serisi - aşk ve maceraolasılıksız - full adrenalin :)

• Harlan Coben - Geri Dönüş (Macera ve Gizem)Harlan Coben tüm serisi (Macera ve Gizem)Sofi Oksanen - Araf (Aşk)Kathryn Stockett - Duyguların Rengi (aşk)

• sevmek zorunda degilsin beni- sinan akyüzelinden brakamıycaksn

• Grur ve önyargı,aşk ve grur die de geçebilir bazı yayınlarda

• Büyük şef süper bir kitap :)

• Önerilenlerin hepsi ama hepsi popüler kültür pazarının materyalleridir. Hakiki bir edebi eser istersen: Tanpınar-Huzur.Zaten önerilenrin çoğu yabancı ve Türkçe çevirileri 3. sınıf. Peyami Safa'nın Canan'ı oku sürüklenme neymiş gör:)

• film deseydin süper şeyler vardıda elimde, macera olarak stephen king ve dan brown ı tek geçerim. Gerçek neymiş unutturur bu adamlar. Stephen in kitaplarında ilk 80-100 sayfayı devirirsen kendini cennette bulursun.

• var elif şafak aşk oku bir defa gör

• yada halit ertuğrulun yaşanmış aşk hikayeleri kitabi var oku bak aşk nasıl yaşanırmış insanın aklı şaşıyor

• ejderha dövmeli kız

Kızlar Ne Diyor 8

• Sofi Oksanen - araf bir aşk kitabı okumalısın harika.

• sürükleyici aşk romano olarak canan tan ın kitaplarnı okuyablrsin yüregm seni çok sevdi, piraye mesel , macera olarak da melekler ve şeytaları tavsye ederm

• jane eyre..filmi cikmis simdi ama filme hic bakma ktabini oku sonra onada bakarsin:) ve dünya klasiklerinden okumadiklarin varsa onlari oku. sefiller, suc ve ceza, siyah lale, monte kristo, otuzunda kadin, ana, yeraltindan notlar, Orhan pamuktan benim adim kirmizi ve diger kitaplarida güzel.kendisini kinayan karsi cikan cok var. adami tanimiyorum ben yargilayamam kitaplari süper ama.bana yeter. tabi tolstoyun kizaplarindan yine üc ölüm, dirilis gibi. ve hem cok eglenceli hemde cok farkli David Safier: Aniden Shakespear, Kötü karma..cok farklilar:)

• insan postuna bürünmüş köpek

• on iki link beni sürükledi :)

• korkma ben varım, dublörün dilemması -murat menteş sonra suç ve ceza dostoyevski

• padişah anaları

• piraye

Yükleniyor...