Günümüzdeki evlilikler...

açıkcası etrafımda hiç iyi bir örnek yok evlenmek isteği yok artık içimde hepsi aldatıyor aldatılıyor hiç mutlu görmedim iyiki evlenmişim diyen hepsi pisman evlendiğne evlenipte hiç mutlu olan yokmudur acaba siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aslında çok daha uzun yazmak isterdim ama evli olan birisi olarak sana şunu söyleyebilirim kii hani derler yaa evlilikte doğru insanı bulmak önemli diye aslında o tamamen iyi olanı yaşayan insanlar için geçerli diye düşünüyorum.benim eşim çıkmaya başladığımızda çok zor birisiydi gezer tozar eğlenir beni takmaz ama biliyor musun yeni evliyim ve şuan 22 yaşındayım daha ama bu zamana kadar sevgiliykende nişanlıykende evliykende tek söz etmedim eşime çıkarken tamam hayatım sen bilirsin gez toz eğlen derdim alkol alırdı hiç ses etmedim isyan etmedim şükrettim ve onu kazandım.onu hiç değiştirmeye çalışmadım hiç uğraşmadım eşime o kadar beni üzmesine o kadar ağlatmasına mahvetmesine rağmen deli gibi aşığım 6 yıllık bir ilişki çok çocuktum çıkmaya başladığımda ama öyle bir bağlandım ki ona oda bunu gördü şuan benim gibi birisine kötü bişi yapmamıyor çünkü kazanılması zor birisiyim biliyor yanii işin özü şu DEĞİŞTİRMEDEN KABUL EDECEKSİN.ONU ÇOK SEVECEKSİN AMA YANIŞ YAPTIĞINDA BİLECEK ÇEKİP GİDECEĞİNİ.ÇOK SİNİRLİDE OLSAN O YATAĞA KÜS YATMAYACAKSIN VE KONU ŞU NE OLURSA OLSUN HASTA OLMADIĞIN SÜRECE YA BİR GİT BAŞIMDAN İSTEMİYORUM DEMEYECEKSİN BU:))))

• tecrübelisin sonuçta :)

• yani hani aşırı değilim ama insanla nasıl anlaşılır bunu biliyorum.))))

• :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen karamsarsın hem onlar iyilerine düşmedi diye sende mi iyi kişi ile evlenmeyeceksin? çok ölçüp biçip 1 keseceksin anladın?

• öyle de çok güzel rol yapıyor bazıları

• O zaman ALLAH düşürmesin öylelerini demekten başka bir şey gelmiyor elimden :(

• amin

• İllaki mutlu olan vardır fakat görücü usülü evlenenler daha mutlu mesela benim annem babam

• 5 yıl oldu mutluyum çocuğum yok olursa dahada mutlu olacağım azcık saygı karşıya ilacı bu başka bişey yok bide türk kadınlarının cinsel isteği az erkeklere yetmiyor haftada 2 kendi için yapsın 4 de kocaları için hayat çok değişir inanın zaten erkek doyar bakmaz başka yere

• mutlu birini görmek güzel

• ben bu işi buna bağlıyorum kimse kendinden ödün vermiyor her konuda ruhi fiziki

• Elbet vardır mutlu olan evlilikte esas olan doğru kişiyle yuva kurmaktır.

• Bende evliyim. Keske evlenmeseydim. Evlilik konu komsu aferin desin diye yapilan bir eylem olmamaliZaten fuhusun resmilestirilmesi icin yapilan bir eylemdir. Gereksiz sacmasapan bir sey iste

• böyle düşünmene ne sebp oldu ?

• Iki ayri beyin ruh ve kisiligin ayni evin icerisine bir omur boyu tikilmasi psikolojik iskencenin en buyugudur bence. Istek arzu his yasam sekli tumu ile degisik insanlari toplum dislamwsin diye bastira bastira zoraki birliktelik saglattiriyor. Gereksiz bir eylem.
      Neden bir kisi digerine katlanmak zorunda olsun ki?

• Konustugum bayanlardan 2 tanesi evliydi ve mutlu gozukuyorlardi. Mantik evliligi kuranlar mutlu oluyorlar ama ask evliligi kuranlar pek mutlu olamiyor.

• Erkek ne kadar sevse de, radarlarını kapatmaz ve her an gelecek "tanımadığı" gemileri dikkatle izler. Bu aldatmak mıdır değil midir bilemiyorum ama karşımızdaki ne kadar da güzel olsa yapımızdan vazgeçemiyoruz. Bu sevmiyor olmak değil, sanırım doyumsuzluk bu da hepimizin fıtratında olan değil midir?

• saçmalık o zaman evlenmeyeceksin evleniyorsan herseyi göze alacaksın..

• Gerçek olan bu.

• Ben işime bakarım...İmza: İyi bir boşanma avukatı...:))

Kızlar Ne Diyor 6

• Çevremde ben dahil çokça mutlu evliliği olan çiftler mevcut.

• Benim çevremde boşanan mutsuz çift yok çok şükür. Eşini aldatan ya da aldatılan da yok. İstemem de. Çevre ve evlilikler konusunda şanslı bir yerde doğdum. İnşallah hep te iyi insanlara denk gelirim.

• sanslısın..

• Anneannem ile dedem ilk günkü gibiler... Yengem ve dayım...

• Annem ve babam yetiyor çok şükür örnek evliliğe

• Saçmalıyorsun. Tabi ki var mutlu çiftler. Hem de çok. Sen görmemişsindir.

• cevremdeki evlilikler hep hüzün ondan olsa gerek

• bence cogu maddıyattan kaynaklanıyo

Yükleniyor...