Çocuk gibi görünmek tipsiz olmak bunalımdayım

Gizli Üye
Öncelikle derdimi dinleyen herkese teşekkür ederim.Amacım kesinlikle hava atmak falan değil herşeyi samimiyetle yazıyorum.Varlıklı bir ailenin tek çocuğuyum Allah'a hergün şükrediyorum beni bu ailenin yanında yarattığı için.Hayatımda maddi, manevi hiçbir konuda sıkıntı çekmedim herşey istediğim gibi oldu şımarık bir çocukluk dönemi geçirdim iyi okullarda en iyi şartlarda okudum Şu an bilkentte üniversite okuyorum.Maddi olarak hiçbir sorunum yok ama manevi olarak çok büyük sorunlar yaşıyorum 20 yaşındayım 3 ay sonra 21 olacağım ama çok çok küçük gösteriyorum tipimde iyi değil 15-16 yaşlarında çocuk gibiyim resmen.Bu canımı çok sıkıyor delirmek üzereyim arkadaşlarımın yanında sürekli eziliyorum ezilmekten kastım çok çok büyük duruyorlar yanımda babam gibiler.Bu yaşıma kadar hayatımda hiçbir kız olmadı kimse bana bakmadı benimle çıkmak istemedi sosyal olarak bu kadar iyi durumdayken ben neden böyleyim Allah'ım demeden edemiyorum.Ailem bana hertürlü imkanı sağlıyor ne istesem alıyorlar ama kızlar konusunda hiç şansım yok tipim çok kötü bunları buraya yazdığımda tipim değişecek değil elbet ama içimi dökmek istedim okuyan cevaplayan herkeze teşekkür ederim
Çocuk gibi görünmek tipsiz olmak bunalımdayım
13 Cevap