Bu aralar sevilmeye çok ihtiyacım var yalnızım; acaba bu yüzden mi fazla büyüttüm bu kişiyi?

merhaba.. Ben dersaneden birinden platonik hoşlandım. Bunu bir arkadaşıma söyledim aramızı filan yaptı şuan birlikteyiz ama lakin cocuğun aklı fikri Cinsellik. Kendisi yengeç burcu olduğu için biyerde okumuştum yengeç burçları ilişkiye ilk önce cinsellikten başlamak ister diye. kafam cok karıştı :S ilişkimiz daha yani onu tam tanımıyorum bile zaten beni hiç kıskanmıyor. Arkadaşlarımla oturuyorum diyorum kim filan demiyor ilişkimiz daha yeni olduğu için güven yoktur diye düşünüyorum. KArmakarışık.. bu aralar sevilmeye cok ihtiyacım var yalnızım acaba bu yüzden mi fazla büyüttüm bu kişiyi ? ne yapmam lazım ... aa birde bunun unutamadığı biri varmış sorduğumda sinirleniyor bana inanmayacaksan bitsin diyor oy oy ! :)

Güncellemeler:
evet haklısınız ben buna nasıl ders verebilirim sizce kanım yerde kalmasın bence :)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• tam birşeyler yaşamaya çalışırken yaşamamak en iyi ders olur bence en sevmediğim karakteridir kızların tabi buna sen dayanabilirmisin bilemem

0|0