Bu aralar sevilmeye çok ihtiyacım var yalnızım; acaba bu yüzden mi fazla büyüttüm bu kişiyi?

merhaba.. Ben dersaneden birinden platonik hoşlandım. Bunu bir arkadaşıma söyledim aramızı filan yaptı şuan birlikteyiz ama lakin cocuğun aklı fikri Cinsellik. Kendisi yengeç burcu olduğu için biyerde okumuştum yengeç burçları ilişkiye ilk önce cinsellikten başlamak ister diye. kafam cok karıştı :S ilişkimiz daha yani onu tam tanımıyorum bile zaten beni hiç kıskanmıyor. Arkadaşlarımla oturuyorum diyorum kim filan demiyor ilişkimiz daha yeni olduğu için güven yoktur diye düşünüyorum. KArmakarışık.. bu aralar sevilmeye cok ihtiyacım var yalnızım acaba bu yüzden mi fazla büyüttüm bu kişiyi ? ne yapmam lazım ... aa birde bunun unutamadığı biri varmış sorduğumda sinirleniyor bana inanmayacaksan bitsin diyor oy oy ! :)

Güncellemeler:
evet haklısınız ben buna nasıl ders verebilirim sizce kanım yerde kalmasın bence :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tam birşeyler yaşamaya çalışırken yaşamamak en iyi ders olur bence en sevmediğim karakteridir kızların tabi buna sen dayanabilirmisin bilemem

Erkekler Ne Diyor 13

• sende büütme öyle herşeyi gözünde bak keyfne

• açık ve net

• Seni kullanır atar, umursamaz. Sevgi açlığın seni zibidi birisi ile yakınlaştırmış dikkat etmelisin.

• sakın derım sakın boyle bısey yapma yapıpta sonra ayrılırsan cok pisman olursun eger böyle bişeyse bitir yanı

• Seni sadece cinsel ihtiyaçları için kullanmak isteyebilir.Dikkatli ol derim.

• nerden çıkardın yengeç burcunun cinsellikle ilgisini bende yengeç burcuyum ama cinsellikle başlamıyorum. sen fazla burçlara kafaya takma bence.

• ne kanı.s

• Kinle, ders vermeyle falan zamanını harcama. Vakit nakittir. Sen kendi dersine çalış. İlişkini usulünce bitir, kendini derslere ver ellere verme :)

• haklısın galiba ama ne bilim kendimi tuhf hissediyorum öbür trlü :) illa bişey yapmam lazım :d

• resmen askıntı olmuşsun..

• Seni kullanmak istediği çok açık

• ergen olduğundan cinsellikte aklının kalması normaldir ufak tefek bişiler yaşamanız lazım

• Seni kullanmak istediği çok açık. Görmemek için kör olmak lazım.

• orjinal yengeçler cinsellikten yaklasmaz.o çakma yengeç miş :))

Kızlar Ne Diyor 6

• bence de oy oyyyyy

• Bunlara kafa yoracagına sınava kadar zamanını ıyı degerlendır. Bu çocuk seni zaten fazla önemsemiyor zorlama..

• Gozunde buyutmussun cocugun nıyetı bellı sonucta

• Şiii bak bi diyip kafasına vur. Başka türlü olmaz bence.

• bence uzak dur çocuktan seni sevdiğini düşünmüyorum ben. uzun süreli bir ilişki olmayacak. zaten böylede mutsuzsun boşuna çabalama en azından yalnız ve mutsuz ol daha iyi.

• Sen yengeçlerle akrepleri karıştırıyorsun herhalde.. Beni seven bir yengeç vardı kafasına göre evimin önüne gelirdi olmadık romantiklikler yapardı sevmediğimi söylediğim halde triplere girerdi tek sorunu kabullenememekti bir de akrep vardı o da evimin önünde beklerdi ama tek farkla her sabah aynı saat aynı dakika aynı saniye ve salisede elinde çiçekle falan yani seven insanlar hep aynıdır burçlar sadece ufak şeyleri değiştirir ve seven insanlar özveride bulunur sevdiği kişiden özveride bulunmasını beklemez. Cinsellikle olaya dalan sevmiyordur..

Yükleniyor...