Ağda yapmak kılları çoğaltır mı ?

arkadaşlar jileti ve makinayı kastetmiyor ağda yapmam kök çıkartırmı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cogaltmaz merak etme. sadece aynısı bir daha cıkabilir

Erkekler Ne Diyor 6

• Agda yapmıyorum .D

• ağda yapilisina bağlı. dogru sekilde yapilirsa kokleri beraber aldığı icin kokler zmanla zayiflar ve yeniden cikan kıllar eskisine oranla biraz daha ince cikar bu surekli tekrarlanirsa belli zamanlarda bagzi kokler ölür noylece yeniden cikan kil sayisi azalir

• Kıl çoğalmasının mantığı derinin incelmesi deride ağdayla incelmediğinden rahat olabilirsin

• Ben ağda şekerli diye biliyorum makina ve jilete gore azalir tabiki ama sir yaptir

• agda daha iyi de acı verir soğuk agda kullan ben berberde yüzüme yaptrı sıçak agda eziyet ama güzel oluyor

• En ideal çözüm lazer epilasyondur. Sir ağda belli bir zaman sonra vücutta kararma yapar. Doktor kontrolünde olan bir yerde yaptırabilirsiniz.

• epilasyonda kanser yapabiliyormuş

• Kesinlikle alakası yok, lazerde kullanılan ışınlar tamamen zararsızdır. Tek yapmanız gereken doktor kontrolünde olan bir yere gitmeniz. Zararlı olsa bu kadar yaygın yapılmasına sağlık bakanlığı müsade etmez.

• ağda yanlis yapilirsa sicak vurulursa vucudu yakar ve kararma yapar derecesi vucuda gore dogru ayarlanirsa saglikli olan bu

Kızlar Ne Diyor 4

• bildiğim hayır.

• Hayır tam tersine tüyleri kökten alır ve zamanla da kıl köklerinin incelmesine.sebebiyet.vererek tüylerin azalmasını sağlar. Ağda jilet gibi kılları diplerinden kesmez aksine kökten alır :) Ancak sir ağda kullanmanı öneririm onun içinde şeker olmadığı için daha etkilidir :)

• veet ağda sence nasıl ?

• onlar iyi değik soğuk ağdadan ziyade sir ağda iyidir. Birde emla isimli özel krem var bunu da öneririm.

• Jilet ve makina dahil hiçbir şey kıl çıkartmaz ya da kalınlaştırmaz. Bilimsel olarak kanıtlanmış bir durum bu.

• Ayva tüylerinde oynarsan kalınlaşır siyahlaşır. İçinde şeker olmayan türünü kullanırsan azaltır kalınlığını. Bir zaman sonra da azalır

• mesela veet ağda nasıl ? ya da ben genellikle kapaklı olan yeşilimsi ağda kullanıyorum ?

• Veet i hiç denemedim canım vvet benimki galiba. Ama bimdekini kesinlikle alma yapış yapış bişey o.

• Pembe katuş ağda bacağa tavsiye ederim mat renginde olan. Gerçekten azaptan arıyorsan daha pahalıya azaptan varmış diye duymuştum ama ben bulamadım

Yükleniyor...