Aşık oldum açılmakta ikilemdeyim, ne yapmalıyım?

dersanede hoşlandığım bi kız var ilk başlarda takmıyodum.. ama baya baya aşık oldum ama ben biraz babyface yim yaşım 19 2-3 yaş küçük gösteriyorum bu beni geriyo ama asıl sorun bu değil kızda minyon tipli benim gibi oda yaşını göstermiyo aynı yaştayız ama böyle kızlar hep nasıl desem tabiri caiz ise at hırsızı sakallı büyük erkeklerle çıkar kendimi bu konuda kötü hissediyorum en fazla redder ama ne yapmalıyım ben böyle olunca çok kötü oluyom ruhsal ve bedensel olarak ne yapmalıyım...git acil falan filan demeyin önerilerde bulunun yarın açılmayı planlıyorum zaten

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İlk önce bakışmalarla başla derim ben. Uzun uzun gözlerinin içine bak ve gülümse. Kızda sana bakıyorsa ve gülümsüyorsa, ozaman o da senden etkileniyor demektir. Tenefüslerde konu bul ve onunla hep sohbet etmeye çalış. tavırlarından anlarsın zaten bir şekilde kendini belli eder. Yok baktığını anladığı anda gözlerini kaçırıyosa ozamn hoşlanmıyor demektir. yada utanıyor dmektir iyisimi sen onandan bir konuda yardım iste (dışarda yapılabilcek bir yardım) mesela kuzenine hediye almak istiyorsun ama kızlara hediye almaktan anlamıyorsun bu konuda onun yardımını iste kabul ederse birlikte bişy al ve kızı bir kafeye götür aldığınız hediyeyi ona hediye et ve orada açıl ama kabul etmesse anlaki senden hoşlanmıyor seni arkadaşı olarak görüyor ..

Kızlar Ne Diyor 2

• Oluruna bırak

• açılmayın pısırıklar

• acılmak sorun değil.. redderse kendimi içkiye intara bunalma verecek değilim asıl soru bu değil

• siz de açılınca evet diyin o zaman yardımcı olun erkeklere bıraz cesaretlendırın oyle bakısmayla olmaz bu işler

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendini karşısında küçültme yeter.

• Sakalın çıkmıyor diye takıntılısın. Bakış açını değiştir. Daha iyi hissedersin. Bu arada sakın kızlarla uğraşma. Onlar uğraşılmasını istemezler. Çünkü kendileri seninle uğraşırlar. Ama uğraşılmaya değersen . . .

• sakalım var hacı at hırsızı gibi olmasakta :D ben örnek gösterdim sanırım bu bu erkeklerde olmuyo yani büyük gösteren bi kızla cıkıyım.. bu erkekte abla kardes gibi gözüküyo kızlarda durum farklıanlatmak istedigim bu

• acılacaksın cevabını yaz dostum buraya yarın

• Küçük gösterebilirsin olabilir kimin nasıl birinden hoşlandığını bilemeyiz sağlam dur karşısında kendinden emin konuş şansını dene olacağı varsa olur...

Yükleniyor...