Bir erkeği nasıl etkilerim ve bana çıkma teklif etmesini nasıl sağlarım?

arkadaşlar ben bi çocuğa sırılsıklam aşığım..onunda bana karşı boş olmadığını düşünerek karşıma alıp konuştum o da bana karşı öyle birşey hissetmediğini söyledi böyle bişey hissettirdiği içinde benden özür diledi bende önemli olmadığını çok yeni olduğunu ve böyle birşey yksa bu duyguyu engellemek istediğim için knouştuğumu filan söyledim öyle ayrıldık ama ben ondan vazgeçemiyorum ama o günden sonra asla onun üzerine gitmedim yapışkan kızlar gibi olmadım konuşmadan sonra daha farklı davranmaya başladı kendine özen göstermeye filan hepte çevremde dolanıyor bana uzun uzun bakıyor sanki beni tanımaya çalışıyor gibi ama bildiğim kadarıyla sevdiği biri var karşılıksızmış yani kız onu istemiyor ne yaparsam etkilenir ve bana çıkma teklifi eder aslında birbirimze çok benziyoruz beni bi tanısa lütfen yardiminiza ihtiyacim var düzgün olmak koşuluyla herkesin yardimini istiyorum rica ederim lütfen çok çağresizm :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Valla umrumda olmaz zaten gidip de birşey söylemem .. eğer sen ona bakmayı sürdürürsen gayri ihtiyari bakışlarınız da çakışacaktır ve sen bunu yanlış anlama ...Senin gibi sevdiği kişiyi elde etmeye çalışıyor tek benzeyen yanınız bu sanırım .. Fazla düşünme olacağı varsa olur , olması için sarfettiğin çabalarda yersiz bu durumda ...

0|0