Bir erkeği nasıl etkilerim ve bana çıkma teklif etmesini nasıl sağlarım?

arkadaşlar ben bi çocuğa sırılsıklam aşığım..onunda bana karşı boş olmadığını düşünerek karşıma alıp konuştum o da bana karşı öyle birşey hissetmediğini söyledi böyle bişey hissettirdiği içinde benden özür diledi bende önemli olmadığını çok yeni olduğunu ve böyle birşey yksa bu duyguyu engellemek istediğim için knouştuğumu filan söyledim öyle ayrıldık ama ben ondan vazgeçemiyorum ama o günden sonra asla onun üzerine gitmedim yapışkan kızlar gibi olmadım konuşmadan sonra daha farklı davranmaya başladı kendine özen göstermeye filan hepte çevremde dolanıyor bana uzun uzun bakıyor sanki beni tanımaya çalışıyor gibi ama bildiğim kadarıyla sevdiği biri var karşılıksızmış yani kız onu istemiyor ne yaparsam etkilenir ve bana çıkma teklifi eder aslında birbirimze çok benziyoruz beni bi tanısa lütfen yardiminiza ihtiyacim var düzgün olmak koşuluyla herkesin yardimini istiyorum rica ederim lütfen çok çağresizm :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Valla umrumda olmaz zaten gidip de birşey söylemem .. eğer sen ona bakmayı sürdürürsen gayri ihtiyari bakışlarınız da çakışacaktır ve sen bunu yanlış anlama ...Senin gibi sevdiği kişiyi elde etmeye çalışıyor tek benzeyen yanınız bu sanırım .. Fazla düşünme olacağı varsa olur , olması için sarfettiğin çabalarda yersiz bu durumda ...

Erkekler Ne Diyor 3

• Çocuğu etkilemek için birbir türlü numara yapacağına, cesaretini toplayıp sen ona çıkma teklifi etsen daha kolay olmaz mı acaba?

• onunla konuştum zaten aldım karşıma ona aşık olduğumu söyledim ama bana karşı bişey hissetmediğini söyledi ..

• Öncekileri Göster
    • neyse yine de teşekkürler..

• Ne demek, her zaman.

• sana karsi duygulari varsa olur yoksa agzinla kus tutsan ise yaramaz...

• Gerçekler belki ama duymak istedğim en son şey bu sanırım :Speki hiç mi şansın yok yani bunun örnekleri var ilk başta reddedip sonra aşık olanlar bende bunu nasıl sağlayabilirmdeğim işte ..

• ilk basta red sonra ask ya yalandir ya da daha oncesinde hisler var ama saklanmistir.

• anladım teşekkürler..

• Bakişmalarınız çakıştığında gülümse, ama üstüne gitme...yapabileceğin başka bişi aklıma gelmiyor..( akılsızmıyım neyim yahuu)...

• e bu seferde bu kıza ben ne dedim bu ne yapıyor demez mi?o günden beri ben ona bakmamaya çalışıyorum arada kaçamaklar oluyor tabi ama özellikle değil yok canım estafurullah ne akılsızlığı :S yorumun için teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster
    • peki tavsiyen için teşekkürler denemeye çalışırım :)

• dikkatini çektiğim bi gerçek farklı bi kızım tek düze diğer kızlar gibi değilm bu onun gözünde de böyle bunu biliyorm ama bunlar hoşlanması için yetmiyor sanırım ..

Kızlar Ne Diyor 2

• zor o zor.

• :(

• tatlim senin durumun benimkinin tipkisinin aynisi:) Benimki kimseyi sevmedigi halde ben onu hic etkileyemedim:( Halbuki ikimizi yanyana koysak millet bana güler bula bula bunumu buldun diye...olmuyo güzelim o anca gelcek ve sana asik oldugunu söyleyecek iste ozaman o kendi kendini etkilemis olcak, yoksa hic sansin yok...kese sana daha güzel bi cözüm sunabilseydim ama gercekler hep aci oluyo...bosver bagrina tas basacaksin maalesef:(

• Bu kadar mı imkansız yaa :((

• Öncekileri Göster
    • Ya güzelim diyorum benim sevdigim kiside bana ayni sekilde davraniyodu...nerde olsa beni bulurdu, bu sorusu olsa ille bana sorardi., bi dedigimi iki etmezdi, hep benle alakali olan seyleri dinler gözetlerdi...benle zaman gercirmekten hic cekinmez hatta zevk bile alirdi ama sonucta yine hüsran bana sonucta sevmiyorum olmaz diyen de o oldu...ah be güzelim keske bizim kafamizdakiler hep dogruya ciksa...

• aman yaa bi kere işim yaver gitse şaşardım ya zaten neyse teşekkür ederim yine de :(

Yükleniyor...