Aşık olduğunu nasıl anlarsın

Aşkı nasıl hissedersiniz? Hoşlanmakla aşk arasındaki fark ne? Aşık olanlar içim yanıyor diyorlardı meğer gerçekten yaniyo hissi :-P

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dün sandviç yaparken tvde bir film açıktı. izlemiyordum ama bir repliğine kulak misafiri oldum. nişanlısını çıktığı bir tatil sonrası ona aşık olmadığını anlamak suretiyle terkederken şöyle diyordu adam: "bankta yanımda oturan yaşlı bir adama sordum: aşık olduğunu nasıl anlarsın? dedi ki: eğer bu soruyu soruyorsan aşık olmamışsındır. senin sorman gerekmedi değil mi blabla(kızın adı)? " kız da hayır dedi. sonra düşündüm. evet, aşk tam anlamıyla da böyle birşeydi. 24.5 yıl açlığını çekip, aşık olduğunu nasıl anlarsın sorularıyla beynimi kurcalarken ben de bir sabah uyanıp "ben aşık oldum" dememiş miydim neticede? o yüzden cevabım şu ki, aşık olduğunda anlarsın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Hissetmezsin yaşarsın kendini onun içinde bulursun devamlı onu düşünüp saçma sapan hareketlerde bulunursun onu gördüğünde boğazın düğümlenip kalbin hızlıca atıyorsa senin için bunun adı Aşktır...

• Kalp atışlarıGözlerTitreşimlerKonuşma tarzıDavranışlarYüksek ilgi

• Sevdiğin senin yanındayken bile ona hasretsen, yokluğunda ona kavuşmak için yanıp tutuşuyorsan AŞIKSINDIR..

• sürekli onu düşünüyosun çok kötü bir duygu allah bir daha yaşatmasın heleki platonik

• Düşünmeyi durduramiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...