• Sor
  • Bence

Sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?

Ufak tefek hediyelerim oluyor tabi. örneğin kendime kitap ayracı alırken ona da alıyorum Atatürk imzası olanlarından. çocukluk fotoğraflarımı vs veriyorum cüzdanına koyuyor. mesela şimdi örgü örmeyi öğreniyorum kışa sevgilime kendi ellerimle atkı öreceğim üşümesin :) manevi değeri açısından kendim örmek istedim tabii neye benzer bilemiyorum ama doğum günü yaklaşıyor çok daha güzel şeyler almak gerek. koyu bir Fenerbahçeli acaba fenerium dan ona alışveriş mi yapsam ? fikir verin lütfen beyler doğum gününüzde nasıl bir hediye isterdiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• El emeği olan bir şey çok hoşuma giderdi

• ama o el emeği atkı sıradan bir hediye olacak doğum gününe başka şeyler satın almak istiyorum

• El emeğini milyarlara değişmem ben hele ki sevdiğim kadındansa

• o da atkı örcem dediğimde benzer bir tepki vermişti :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Forma al forma. En güzeli. Saat maat demode oldu. Hele parfüm hiç alma. Git lisanlı ürün al bir tane, ömür boyu giysin.

• onda forma çok ama ya

• ya kendı ellerinle yaptıgın ne olsa bence hosuna gider sonucta ugrastıgın her an o aklındaydı diye düşünür öyle bişiyler ama ne biliym bişiy gelmedı aklıma

• birr tne tisörtünü ver ve geceleri kokunla uymanın istediğim için bunu hediye deiyorum de ya da bir fener forması al gün boyu giyi ve ver:D yıkama da de:D

• ben ona zaten üzerine parfümümün sindiği bir şalımı vermiştim ki :D

• parfüm ayrı tenin kokusu ayrı bunu bil yani

• araba olsa bir ömür taparım panpa..

• arakdaşların dediği gibi forma al .. en ideali ve fiyat olarak uygun

• Tasma ^_^Şakaaa hemen eksilemeyin feministler =_= Ayakkabı falan..

• ben en iyisi toplu fenerium alışverişi yapıyım minnoşuma. bardak yastık forma anahtarlık vs hepsinden alıyım

• fenerium kapalı ben gittim hiç bakma cenazeleri varmış yastalar

• fenerbahçe'nin yeni sezon formaları leş gibi olsa da beyaz forma doğum günü hediyesi olarak düşünülebilir. ana fikir: kendini 2 renge adamış bir sevgiliye verilecek en güzel maddi hediye o renklere ait takımın ürünleridir, net.

• Yıl 2013 olmuş hala Fener forması alanlar var bırakın artık şu Feneri Fb yüzünden erken yaşlanırsınız Yazık valla her sene ağla ağla zor bir durumSen en iyisi bir DROGBA forması al

• ateşli bir öpücük başlangıç olarak fena olmazsonra biraz dokunuştatlı olarak da içinden ne gelirse

• mal olduğunun farkındayım*ebilirsin

• Öncekileri Göster
    • gökhan özenden vah vah sana gelsin )) öalacaksan def de olurun zurna da :P

• çalacaksan diycektim yanlış olmuş :P

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...