• Sor
  • Bence

Bir erkek bir kıza neden iltifat eder?

bir erkek bir kıza neden iltifat eder hoşlandığı kıza böyle mi belli eder hoşlandığını?

En İyi Görüş

• Aslında bu sorunun cevabını ancak o erkeği tanıyıp sana olan tutumunu görüp cevaplandırmak gerekir.. Ama genel anlamda hoşlandığı kıza iltifatlar eder birde her kıza iltifat eden erkek modeli var ki kimi bölgelerde çapkın densede ben mal demeyi tercih ediyorum :)

• Teşekkür ederim.

• şu ana kadar en mantıklı cevap veren kişiydin asıl ben teşekkür ederim:D

• O azman rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 16

• ondandır...

• iltifatın içeriği önemli belki sadece naziktir

• ne alakası var gönül hoşluğundan dolayı iltifat eder.

• Tabiki ya cok ilgili ya da gicik oluyormus gibi davraniriz genelde kufur edecek hali yok ya

• Sadece iltifat değil sana karşı olan konuşma tarzıyla ve haraketleriyle bir kıza hoşlandığını belli eder. Ben mesela hoşlandığım kızın yanında rahat duramam illaki onunla konuşmak isterim ;)

• Harbi kafanız çalışmıyor şuan bunu anladım yani.

• erkekten erkeğe farklılık gösterir. mesela benim bir arkadaşım var kızdan hoşlanınca küfür felan ediyor. tarz meselesi yani :)

• ilginç

• evet doğru öyle yapar

• Etsek bir suç etmesek 2...

• ediyonda ne oluyosa :D

• belkide ama bazen dalgada gecmiş olabilir iltifattan iltifata degişir bu durum inceden ayarı çakmıştır muhtemelen... ya da lafı gedigine yapıtırmışda olabilr :D

• dalga geçmek için eder. hoşlandığı için eder. yatağa atmak için eder. seçimini yap.

• oncelikle iltifat mı yoksa gerçekleri mi söylüyor onun tespit edilmesi lazım...

• her durum olabilir iyice tanıyıp kafanda bütün olasıklıkları değerlendirerek kara vermelisin

• iltifat etmiş ne güzel arkadaşça bu hoşlandığı anlamına gelmez kezbana for beyler

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...