• Sor
  • Bence

Kızlarla konuşamıyorum ne yapmalıyım

Merhaba ben kıck boks ve fitnes yapıyorum kaşlı bir vücuda sahibim ama sevgilim yok tip desen fena değil tek sorun kızlarla konuşamıyorum yani ilk adamı ben atamıyorum sizce ne yapmalıyım ?eğer bi kızı beğendiğimde ne demeliyim yanına gidipbunlarla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Damdan düşer gibi konuşulmaz zaten kızların da bunu normal karşılayacagını sanmıyorum.Göz teması kurmak çok önemli.İlk başlarda ufak bakış atmalar,akabinde uzun bir bakışın ardından yakalanmış bir eda ile başını öne eğmek vs.Bunlar hep taktik.Söylemese miydim acabaa :)) Sonuç olarak hoşlandıgını ve hoşlanıldıgına emin oldugun anda somut bir adım atman senin için daha iyi olur. :)

• hmm teşekür ederim güzel taktik :)

Kızlar Ne Diyor 2

• selam vermek o kadarda zor olmamalı. Muhabbet açmak zordur biliyorum. Müzikten konu açabilirsin. En sevdiği şarkıyı falan sor ilgilen birazcık. Olur gider gibime geliyor:D

• ilk konuşma nasıl olmalı :D

• Öncekileri Göster
    • yok artık bu hiç olmadı:D.D

• :))

• Kaç yaşındasın?

• 17

• Öncekileri Göster
    • :) teşekür ederim ilk konuşma ne zormuş ya

• Onemli değil ) başarılar)

Erkekler Ne Diyor 3

• olum o vucut varsa kız senı beyenmelı

• teşekkür ederim :)) beğeniyolar belki ama ilk konusmayı baslatamıyorum

• la kız bana guldukten sonra atla karayı secer gene konusurum

• Kardesım ben profılıne baktımda çok saglam bı vücudun var tıp te var nasıl ayarlıyamıyorsun anlamadım o vücut bende olucak kız bırakmazdım :D

• ahahha teşekürler

• Önce netten felan bir tane arkadaş bul. Konuş işte.Baya iyi özgüven geliyo.Sonra zaten hazır hissedince çık.Öyle lambur lumbur çıkma.

Yükleniyor...