Değişik ilgi çekici cümleler kurup nasıl telefonu kapattıktan sonra onu düşündürebilirim?

Gizli Üye
İlk yakınken uzaktan ilişkiye döndü taşınmamızla. Telefonda nasıl davranırsam onu tekrar kazanırım. değişik ilgi çekici cümleler kurup nasıl telefonu kapattıktan sonra onu düşündürebilirim.sizin öyle düşündüğünüz oldu mu derin birşekilde. ne demişti karşınızdaki o zamalar ?
Değişik ilgi çekici cümleler kurup nasıl telefonu kapattıktan sonra onu düşündürebilirim?