Ben çok mu kötü bişey yaptım da nişanlım bana bu kadar öfkeli

Gizli Üye
Dün akşam Evimizin boya badanası derken herkese yorulmuştu ve nişanlımla birlikte ailecek bizde iftar yaptık. İftar vakti taklaşırken ben telefonumdan öylesine face e girdim.Bi arkadaşım gönderi paylaşmış ve o gönderiye yorumlar yapılmış bende meraktan o gönderiye yorum yapan 1-2 kişinin profiline baktım.Baktığım erkek kişinin profiline bakılı şekilde telimi bırakmışım.sonra boyacı aradı beni bende nişanlıma verdim.nişanlım boyacıyla konuştuktan snra telde face imi açık ve bir erkeğin profilinin açık olduğunu görünce sinirlendi. Bir sürü laf söyledi ve beni arama dedi arıyorum konuşmuyor.Bugün hiç aramadım. Ailem de onun yaptıklarını farketti.Akşam fenalaşınca nişanlımdan dolayı hastalandığımı görünce annem nişanlıma çok kızdı. annem bugün nişanlımı arayıp ağzıma ne gelirse söylicem seni üzemez onu deyip duruyo.ben ondan dolayı hasta olmadığımı söylesemde ikna edemiyorum

Yaptığım şey çok mu büyük bişey ki bu kadar tepki gösterdi.

Ne yapmalıyım kendimi affettirmek için
Güncellemeler
+1 yıl
nişanlımın iş yerine gidip af dilicm ondan affetmesi için böyle bu üzgünlükle işte de çalışamıyorumki
Güncellemeler
+1 yıl
işyerine gitmemi öneren kişilere çok teşekkür ederim.Gittiğimde önce neden geldiğimi sordu bende konuşmamız gerektiğini söyledim.teras çıktık başta ben konuşurken yüzüme bakmıyodu sonra yüzüme bakarak konuşmaya başladı ben çok ağlıyodum zaten sonra bayılmışım.ayıldığımda nişanlımın omzundaydı başım.daha bir sürü şeyler söyledim konuştum. benim yanımdaydı sarıldı çok güzeldi sonu o işine geri döndü bende onun işyerinde oyalandım.işyerinde birlikte el ele ayrıldık.ilerleyen günde güvenini kazanıcam
Ben çok mu kötü bişey yaptım da nişanlım bana bu kadar öfkeli